بنی‌گانتز: نتانیاهو از تمام مناصب خود، استعفا دهد
۹۳۱۶۵۹
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
۳۰۶۰۲
رهبر حزب رقیب نتانیاهو از وی خواسته است تا هرچه زودتر از تمام پست‌های دولتی خود استعفا دهد.

خبرگزاری مهر: به نقل از هاآرتص، یک روز پس از صدور کیفرخواست دادستانی رژیم صهیونیستی علیه «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی، حال «بنی گانتز»، رهبر حزب «آبی و سفید» و رقیب انتخاباتی نتانیاهو از او خواسته است تا از تمام پست‌های دولتی خود استعفا دهد.

بنی گانتز همچنین از دادستان کل رژیم صهیونیستی خواسته است تا کناره‌گیری نتانیاهو از تمام پست‌ها و مقامات دولتی‌اش را دنبال کند.

شب گذشته دادستانی رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای به صورت رسمی اتهامات نتانیاهو درباره تقلب، دریافت رشوه و سوء استفاده از اعتماد عمومی را اعلام کرد.

همچنین گفته شده دادستانی رژیم صهیونیستی با ارسال نامه‌ای رسمی به رئیس پارلمان این رژیم، خواستار سلب مصونیت پارلمانی نتانیاهو شده است.

نخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی متهم است که از بازرگانان متمول هدایای ارزشمندی قبول کرده و برای جلب توجه مثبت رسانه‌ها دست به اقداماتی زده است.

اعلام اتهامات و درخواست سلب مصنویت نتانیاهو از سوی دادستان کل رژیم صهیونیستی در شرایطی صورت می‌گیرد که به رغم برگزاری دو انتخابات سراسری در این کشور، احزاب نتوانسته‌اند بر سر تشکیل دولت جدید به توافق برسند و وضعیت تشکیل کابینه دولت در مناطق اشغالی پس از یک سال همچنان مبهم و نامشخص است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج