اسماعیلی‌فر؛ ستاره احتمالی نقل و انتقالات
۹۳۲۶۸۳
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
۶۳۸۹
دانیال اسماعیلی فر با توجه به پیشنهادهایی که دارد می تواند به ستاره نقل و انتقالات نیم فصل فوتبال ایران تبدیل شود.

ورزش‌سه: ستاره کنونی ذوب آهن در سال های اخیر یکی از خبرساز ترین فوتبالیست های لیگ برتر بوده است. از زمانی که او برای گذراندن خدمت سربازی ذوب آهن را به مقصد تراکتور ترک کرد، اتفاقات مختلفی درباره اش پیش آمد. او اما در تراکتور با انجام بازی های خوب توانست توانایی های فنی اش را به رخ بکشد. با این وجود با پایان خدمت سربازی این دفاع و وینگر راست به واسطه قراردادی که او با ذوب آهن داشت مجبور بود به تیم سابقش برگردد و با کش و قوس های فراوان همین اتفاق هم رخ داد.

اسماعیلی‌فر حالا یکی از مهره های کلیدی تیم علیرضا منصوریان است و در بازی روز گذشته این تیم مقابل فولاد خوزستان هم نقش زیادی در کسب دومین پیروزی تیمش داشت.

در چنین شرایطی اما گفته می شود که برخی تیم های مطرح لیگ برتر برای جذب اسماعیلی فر اقدام کرده اند. این در شرایطی است که او تا پایان لیگ نوزدهم با ذوب آهن قرارداد دارد اما با توجه به اینکه چندین سال پیراهن ذوب آهن را برتن کرده، مسئولان باشگاه می توانند از اسماعیلی فر درآمدزایی خوبی داشته باشند.

اگر ذوب آهنی ها بخواهند وینگر خود را تا پایان فصل در تیم شان نگه دارند، او در ابتدای لیگ جدید بازیکن آزاد خواهد بود و آنوقت می تواند بدون رضایت ذوب آهن به تیم دیگری برود اما اگر نیم فصل مشتریان خوبی داشته باشد، ذوب آهن هم در بحث در آمدزایی از فروش اسماعیلی فر موفق خواهد بود.

در چنین شرایطی می توان پیش بینی کرد که اسماعیلی فر یکی از ستاره های نقل و انتقالات نیم فصل فوتبال ایران باشد. بی تردید مذاکرات تیم های خواهان او با ذوب آهن می تواند خبرساز شود و باید دید آیا تیم سبزپوش اصفهان راضی به فروش دانیال خواهد شد یا خیر.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج