اسکوچیچ: به خانه می‌رویم بدون اینکه بدانیم چرا باختیم
۹۳۳۲۵۷
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۷
۱۰۵۵۰
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از شکست تیمش مقابل پرسپولیس ابراز تأسف کرد و به انتقاد از عملکرد شاگردانش پرداخت.

خبرگزاری تسنیم: دراگان اسکوچیچ پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال اظهار داشت: به تیم پرسپولیس تبریک می‌گویم. باید بگویم که نیمه اول بازی تحت کنترل ما بود و سازماندهی خوبی داشتیم. متأسفانه گلی بچگانه دریافت کردیم. پیش از بازی هم با بازیکنان صحبت کرده بودم که شوت‌های پشت محوطه جریمه و حمله از کناره‌ها را باید برگشت بدهند.

وی در ادامه افزود: یکسری مسائل کوچک و جزئی، باعث تفاوت‌های بسیار بزرگ می‌شود. ما یکسری مسائل را در تیم تمرین کرده‌ایم و وقتی می‌بینم تمرینات‌مان را در بازی اجرا می‌کنیم، می‌گویم خیلی خوب بودیم. از نتیجه هم نمی‌توان خیلی ناراضی بود. در دقایق آخر بازی شاید خیلی خوب بازی نکردیم که ممکن است خوب تمرین نکرده باشیم، ‌خسته بودیم یا به شکست یک بر صفر راضی شده بودیم. من از این مسئله ناراحت بودم، چون در دقایق آخر باید با تمام وجود برای کسب نتیجه مساوی یا پیروزی تلاش کنید.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: احساس خیلی بدی دارم، به این دلیل که از جام حذفی کنار رفتیم و از طرفی در باشگاه مشکلات زیادی داریم، اما آدمی نیستم که بهانه بیاورم. متأسفانه باشگاه بهانه‌های زیادی به دست بازیکنان داده است. به شما پول بدهند یا ندهند، باید انگیزه کافی برای بازی داشته باشید. بازیکنانی داشتیم که تمرین نمی‌کردند یا به دلیل عدم دریافتی گلایه داشتند و هر نوع مشکلی که فکر کنید در تیم‌مان داریم. برای من همیشه جای سؤال بوده است که چرا تیم‌های بزرگ، تیم‌های کوچک را می‌برند.

اسکوچیچ همچنین تصریح کرد: همیشه یک راهی هست برای اینکه به شیوه‌ای گل دریافت کنید و با توجه به شرایطی که پیش آمد، تیم پرسپولیس خیلی بزرگ‌تر از صنعت نفت بود. این را باید بگویم. از گفتن این مسئله راضی و خوشحال نیستم، اما باید بگویم. باید بگویم که کار کردن با این شرایط برای من خیلی سخت است. منظورم این نیست که کسی چیزی گفته است و بازیکنانم تمام تلاش خود را در این بازی کردند، اما از عملکرد آنها راضی نبودم.

وی در واکنش به این مسئله که چرا تعویض‌های خود را دیرهنگام انجام داد و آیا اُفت تیمش در 15 دقیقه پایانی به دلیل مشکلات مالی بود، گفت: این بازی برای من وقتی از بیرون نگاه می‌کردم، این‌طور بود که انگار ما بازی را در آبادان 2 بر صفر برده بودیم و این بازی برگشت بود که به شکست یک بر صفر راضی بودیم. دو مسئله بود، اینکه یا بازیکنان من کیفیت نداشتند یا از نتیجه یک بر صفر، چون مقابل پرسپولیس بود، رضایت داشتند. این مسئله اصلاً در شخصیت کاری من نیست که بخواهیم یک بازی را این‌طور ببازیم. قبل از بازی به بازیکنان گفته بودم مراقب شوت‌ها و ارسال‌ها باشند. در لیگ هم پرسپولیس طوری ما را برده بود که از 30 متری شوت زدند و به دروازه ما رفت.

این مربی کروات ادامه داد: چه کسی می‌گوید شما چطور باختید؟ می‌گویند باختید. من نمی‌خواهم برای باخت بهانه بیاورم، اما باشگاه بهانه‌های زیادی ایجاد کرده است. به دلیل پرداخت نشدن دستمزد، برخی به تمرین نمی‌آیند، برخی تمرین نمی‌کنند، برخی در خانه مشکل دارند و من هم درک می‌کنم. با این حال وقتی در زمین هستید، باید صد درصد تلاش کنید. یا باید همه به خانه بروند و برنگردند یا باید با همه مشکلاتی که داریم، تلاش کنند.

اسکوچیچ در مورد اینکه ابتدای فصل شروع قدرتمندانه‌ای در صنعت نفت داشت و آیا با این شرایط به کارش ادامه می‌دهد یا نیم‌فصل تیم را ترک خواهد کرد، گفت: من قرارداد دارم و سخت کار می‌کنم. این مسائل به انگیزه من ضربه نمی‌زند و همیشه آدمی باانگیزه هستم. دوست ندارم بازیکنانم را بی‌انگیزه ببینم. دوست دارم به بازیکنانم کمک شود و در ایران می‌بینید به تمام باشگاه‌ها کمک می‌شود، در حالی که خصوصی هم نیستند. فقط تراکتور خصوصی است، اما به سایر تیم‌ها از طریق شرکت‌های مختلف کمک می‌شود. با این حال انگار فقط ما در کشتی سیاه هستیم. بار دیگر به تیم پرسپولیس تبریک می‌گویم و اکنون این احساس را دارم که به خانه می‌رویم، بدون اینکه بدانیم چرا بازی را باختیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج