شفر: بنی‌یاس در مسیر پیشرفت قرار دارد
۹۳۳۴۱۶
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
۲۶۷۰ 
سرمربی آلمانی تیم فوتبال بنی یاس با اظهار رضایت از امکانات و شرایط تیمش گفت: همه چیز برای موفقیت ما فراهم است و در مسیر پیشرفت قرار داریم.

خبرگزاری تسنیم: وینفرد شفر که در ابتدای فصل جاری به بنی یاس پیوسته گفت: مسئولان باشگاه حمایت خوبی از ما دارند و شرایط بسیار خوبی داریم. بازیکنان هم در سطح بسیار خوبی ظاهر شده و تا اینجا عملکرد قابل قبولی داشته‌اند. این مسئله نشان می‌دهد که ما در حال پیشرفت هستیم.

سرمربی بنی یاس خاطرنشان کرد: مسئله مهم در تیم ما روح جنگندگی و تلاش برای موفقیت است که به پیشرفت تیم کمک می‌کند و در واقع جنگندگی عامل اصلی موفقیت است. همچنین خوشحالم که بازیکنان جوان تیم ما هم عملکردی بالاتر از انتظار داشته و توانسته‌اند پاسخ خوبی به اعتماد کادر بدهند. امیدوارم همین روند را دنبال کنیم و در ادامه شرایط بهتری داشته باشیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1398/09/06
مرتیکه کلاه بردار!!! پاتوسی رو تو از استقلال جدا کردی خیر نبینی
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1398/09/06
فتحی و مسولین نالایق اینکار و کردن از بس دروغ گفتن وتمدید نکردن نه شفر هر باشگاهی هم می تونست جذبش کنه
Iran, Islamic Republic of
05:15 - 1398/09/07
خدایی‌شفرمربی‌بزرگی‌هست‌.پسرنوح‌بابدان‌بنشست..شفردیدکه‌دوربرش‌چه‌خبره.دیدکه‌هرکس‌فکرخودشه.اونم‌استفاده‌کرد.ولی‌ازنظردانش‌فوتبالی‌خیلی‌خوب‌هست.یک‌کلمه‌حرف‌راست‌ازمدیران‌استقلال‌نشنید.من‌تودبی‌رودرروباهاش‌صحبت‌کردم.میگفت‌مسولان‌باشگاه‌ازاول‌صبح‌دروغ‌میدادن‌تالخرشب..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج