این کارگردان هم فرم جشنواره فیلم فجر را پر نکرد!
۹۳۳۵۶۰
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
۷۲۴۱ 
کارگردان فیلم «خط استوا» گفت: خودم اطلاع ندارم که فیلم «خط استوا» به جشنواره فیلم فجر خواهد رسید یا نه. اما در همین حد بگویم که من فرم تقاضای حضور در جشنواره فیلم فجر را پر نکرده‌ام.

میزان: اصغر نعیمی نویسنده و کارگردان سینما ، پیرامون آخرین مراحل ساخت فیلم سینمایی «خط استوا» گفت: این فیلم در حال حاضر فیلمبرداری خود را به پایان رسانده و مراحل نهایی فنی را پشت سر می‌گذارد، «خط استوا» مضمونی اجتماعی دارد که تلنگری هم به مسائل ورزشی می‌زند.

این کارگردان هم فرم جشنواره فیلم فجر را پر نکرد!

وی درباره ریسک ساخت آثار سینمایی با مضمون ورزش اضافه کرد: من این احساس را ندارم که ساخت آثار ورزشی برای تهیه کننده و کارگردان یک ریسک باشد، البته خط استوا فیلمی اجتماعی با موضوع کاملاً جدیدی است که در بخشی از روایت‌های فرعی آن به ورزش اشاره می‌شود.

کارگردان فیلم سینمایی «هایلایت» در همین راستا اذعان کرد: از نظر من «خط استوا» فیلمی موفق از آب در آمده و در اکران هم اتفاقات خوبی برایش می‌افتد، این فیلم هرچند در برخی موارد به ورزش اشاره می‌کند اما به دلیل جذابیت داستان قطعاً مخاطب خود را خواهد داشت.

وی درباره نوع ساختار فیلم سینمایی «خط استوا» افزود: این فیلم از لحاظ نوع ساختار و فیلمسازی ادامه ای بر فیلم‌های گذشته من است اما از لحاظ لحن و اتمسفر فیلم تجربه جدیدی هم برای خود من خواهد بود.

وی درباره احتمال حضور فیلم سینمایی «خط استوا» در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: باورتان نمی‌شود که خودم اطلاع ندارم که فیلم «خط استوا» به جشنواره فیلم فجر خواهد رسید یا نه. اما در همین حد بگویم که من فرم تقاضای حضور در جشنواره فیلم فجر را پر نکرده‌ام.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج