این چه وقت چیپ خوردن بود آقای بوفون!
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۳۴۸۸۱
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۳
۵۳۰۲
در بازی امروز دو تیم یوونتوس و ساسولو گلر افسانه‌ای فوتبال ایتالیا بر روی دریافت هر دوگل تا حد زیادی مقصر بود و این نمایش ممکن است باعث شود ساری تصمیم جدیدی در خصوص وی اتخاذ کند.

ورزش سه: در بازی امروز دو تیم یوونتوس و ساسولو گلر افسانه‌ای فوتبال ایتالیا بر روی دریافت هر دوگل تا حد زیادی مقصر بود و این نمایش ممکن است باعث شود ساری تصمیم جدیدی در خصوص وی اتخاذ کند.

دروازه‌بان بزرگ فوتبال اروپا و باشگاه یوونتوس که در این فصل پس از جدایی یک‌ساله دوباره به چهارچوب دروازه این تیم بازگشته است در دیدار امروز مقابل ساسولو روز کم‌فروغی را پشت سر گذاشت تا همچنان گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اشتباه "مائوریتسیو ساری" مبنی بر استفاده چرخشی از او و "ویسک شزنی" افزایش یابد.

این دروازه‌بان محبوب و 41 ساله امروز در حالی در یک بازی خانگی درون دروازه قرار گرفت که شاید تصورش را هم نمی‌کرد که ساسولو تا به این حد در ورزشگاه خانگی یووه این تیم را تا به این حد تحت‌فشار بگذارد و بتواند یک تساوی باارزش را با خود از تورین به ارمغان ببرد.

بوفون در دریافت هر دو گل یوونتوس مخصوصاً گل دوم تا حد زیادی مقصر بود و شاید اگر امروز شزنی به‌جای او درون دروازه قرار داشت امروز آن‌ها به‌جای کسب یک امتیاز می‌توانستند با سه امتیاز زمین‌بازی را ترک کنند تا صدر جدول "سری آ" را به‌راحتی هرچه‌تمام‌تر به رقیب سنتی خودشان اینتر تعارف کنند.

این چه وقت چیپ خوردن بود آقای بوفون!

این چه وقت چیپ خوردن بود آقای بوفون!

گل اول ساسولو در دقیقه 23 در شرایطی به ثمر رسید که درست دو دقیقه قبل ضربه زیبای بونوچی، یووه را از حریف سرسخت خودش پیش انداخته بود اما "ژرمی بوگا" با یک ضربه چیپ استثنایی درحالی‌که بوفون نقش زمین شده بود گل اول ساسولو را به ثمر رسانده بود و شاید می‌شد در دریافت این گل تا حدی به گلر پرافتخار حق داد اما در دریافت گل دوم به‌هیچ‌وجه نمی‌توان از اشتباه محرز او به‌سادگی گذشت.

درهمان ابتدای نیمه دوم بوفون درحالی‌که به خاطر یک خروج اشتباه به سمت دروازه خودش برمی‌گشت در تشخیص موقعیت چهارچوب، دچار اشتباه بچه‌گانه‌ای شد تا شوت نه‌چندان محکم "کاپوتو" با برخورد به دستان او روانه دروازه شود.

در ادامه تلاش بی‌وقفه تورینی ها برای باز کردن دروازه ساسولو تنها منجر به زدن یک گل آن‌هم از نقطه پنالتی توسط رونالدو شد تا این دیدار با تساوی دو بر دو خاتمه یابد. بدون شک مقصر از دست رفتن این دو امتیاز خانگی کسی نبود جز جیان لوییجی بوفون دوست‌داشتنی.

این چه وقت چیپ خوردن بود آقای بوفون!

نمایش ضعیف بوفون ممکن است باعث شود ساری برای استفاده دوباره از این اسطوره فوتبال ایتالیا در درون دروازه دچار شک و تردید شود که باید در ادامه منتظر بمانیم و ببینیم او در آینده چه تصمیمی برای استفاده از گلرهای تیمش خواهد گرفت.

اما نکته جالب دیگر تفاوت سن قابل توجه بوفون با همتای خود درون دروازه رقیب بود.استفانو توراتی، دروازه بان ساسولو امروز اولین بازی خود در سری آ را انجام داد. توراتی در 5 سپتامبر 2001 در میلان به دنیا آمد و تنها 18 سال دارد.

این بدان معناست که وقتی جیجی بوفون 41 ساله که اولین بازی خود را در پیراهن یوونتوس در 26 آگوست 2001 انجام داد، توراتی هنوز متولد نشده بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
کلینیک النا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو