فابرگاس: مسی تا ۴۰ سالگی بازی خواهد کرد
۹۳۹۰۲۰
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
۴۲۹۹
ستاره اسپانیایی موناکو به خداحافظی مسی از میادین واکنش نشان داد و تاکید کرد که این بازیکن تا ۴۰ سالگی می‌تواند بازی کند.

ایسنا: به نقل از "le10sport"، سسک فابرگاس با لیونل مسی رابطه بسیار خوبی دارد و سابقه بازی کردن در کنار این ستاره آرژانتینی را در بارسلونا دارد.

فابرگاس که الان در موناکو بازی می‌کند در واکنش به احتمال خداحافظی مسی از میادین گفت: مسی با این آمادگی بسیار بالایی که از خود نشان می‌دهد این توانایی را دارد که تا ۴۰ سالگی بازی کند. مسی به این زودی از فوتبال خداحافظی نخواهد کرد.

او در ستایش از مسی گفت: مسی نشان داده است که چه بازیکن بزرگی است و الان هم در اوج به سر می‌برد. او هنوز ۳۳ ساله هم نشده است و کارهای زیادی باقی مانده است تا انجام دهد و زود است که درباره خداحافظی او سخن به میان آید.

مسی تا سال ۲۰۱۱ با بارسلونا قرارداد دارد اما بندی در قرارداد او وجود دارد و آن این که در نهایت هر فصلی اگر دوست داشته باشد می‌تواند آبی اناری‌ها را ترک کند و این باعث نگرانی هواداران بارسلونا شده است؛ البته بارتومئو، رئیس این باشگاه تاکید کرد که مسی قصد جدایی ندارد و هم‌چنان به حضور خود ادامه خواهد داد.

این فوق ستاره آرژانتینی در فصل جاری هم از آمادگی بسیار بالایی برخوردار است و کسب ششمین توپ طلا انگیزه او را برای درخشش مضاعف کرده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج