روایت مطهری از وصول نشدن استیضاح وزیر کشور
۹۴۰۲۸۵
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۷
۵۰۶۸
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از عدم اعلام وصول استیضاح وزیر کشور در جلسه علنی امروز مجلس علیرغم داشتن نصاب لازم انتقاد کرد و گفت که به استیضاح کنندگان وعده داده شده این استیضاح یکشنبه آینده اعلام وصول شود.

ایلنا: علی مطهری نماینده مردم تهران درباره استیضاح رحمانی‌فضلی گفت: استیضاح وزیر کشور امضای کافی برای اعلام وصول داشت و این مطلب مورد تأیید آقای لاریجانی رئیس مجلس هم قرار گرفت. ما اصرار داشتیم تا خود ایشان اداره جلسه را دارد استیضاح اعلام وصول شود، ایشان به ما قول داد که این کار انجام شود، ولی ایشان جلسه را ترک کرد و آقای مصری به جای ایشان نشست.

روایت مطهری از وصول نشدن استیضاح وزیر کشور

وی افزود: آقای لاریجانی به آقای مصری گفت که استیضاح امضای لازم را دارد آن را اعلام وصول کنید. ما به آقای مصری گفتیم دستور بدهید استیضاح اعلام وصول شود اما ایشان گفت مگر من سرباز آقای لاریجانی هستم؟ چرا خودش این کار را نکرد؟ چرا این موضوع به نام من تمام شود؟

طراح استیضاح وزیر کشور اشاره کرد: متأسفانه این استیضاح امروز اعلام وصول نشد اما به ما قول دادند یکشنبه آینده آن‌ را اعلام وصول کنند و اگر این کار انجام نشود من شخصا تصمیم مقتضی را در این باره خواهم گرفت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:30 - 1398/09/26
عجب ....... !!!!!!! موقع رای گرفتن کفش های مردم رو واکس میزنن و تا سینه خم میشن جا پاشون که محکم شد منافع مردم کیلویی چند!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1398/09/26
مجلس نمایشی

واقعا بدون هیچ کارایی
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1398/09/26
مای ددم وای مدرسه موشها را تعطیل کنید. مردم در فقر نداری نا امیدی ضجه میزنند انوقت اقایان به فکرمصلحت خویش هستند. ننگ بر مجلسیان باد حامی مردهستید؟ ...
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1398/09/26
چند تا موافقت اصولی و وام و رشوه میگیرند و امضاهاشون را پس میگیرد .خودت هم از همین قماشید .استیضاء از اول این مجلس لوس شده
United Arab Emirates
00:10 - 1398/09/27
یکی مرد
یکی مردار شد
مردم هم به غضب شما گرفتار شدند
France
00:59 - 1398/09/27
از بالا دستور غیر رسمی خواهد رسید که استیضاح وزیر کشور را از دستور خارج کنید
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1398/09/27
ما نمایندگان رو انتخاب کردیم و درست هم انتخاب کردیم اما تحت فشار قرار ندید اگه مردید بزارید کارشون بکنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج