بدترین کریسمس منچستریونایتد در ۳۰ سال اخیر
۹۴۲۶۱۲
۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۱
۴۱۷۶ 
آمار ثبت‌شده در کارنامه این فصل تیم فوتبال منچستریونایتد نشان می‌دهد که این تیم بدترین کریسمس خود را از نظر کسب نتیجه طی سه دهه اخیر تجربه می‌کند.

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال منچستریونایتد در حالی به استقبال کریسمس می‌رود که بدترین رکورد کسب امتیازی در این مقطع از فصل را طی 30 سال اخیر به ثبت رسانده است.

شیاطین سرخ در فصل 20-2019 لیگ برتر انگلیس، در 18 بازی خود تنها 25 امتیاز گرفته‌اند و در رده هشتم جدول قرار دارند. این در حالی است که آنها ضعیف‌ترین آمار قبلی‌شان در کریسمس به سال 1989 برمی‌گردد که تنها 22 امتیاز گرفتند و در رده دوازدهم قرار داشتند.

نکته مهم دیگر درباره عملکرد و آمار این فصل من‌یونایتد مقابل شیاطین سرخ این است که آنها در بازی‌های‌شان مقابل تیم‌های غیرمدعی لیگ برتر بهتر از شش قدرت برتر جزیره نتیجه گرفته‌اند.

بدترین کریسمس منچستریونایتد در ۳۰ سال اخیر

من‌یونایتد در این فصل مقابل تیم‌های مدعی لیگ برتر (شامل منچسترسیتی، چلسی، لیورپول، تاتنهام و آرسنال) پنج بازی انجام داده‌اند که سه بازی را برده‌اند و دو بازی دیگر را مساوی کرده‌اند. این در حالی است که آنها در 13 بازی‌شان مقابل تیم‌های کوچک‌تر لیگ که انتظار می‌رفت راحت‌تر نتیجه بگیرند، تنها سه بار برده‌اند و در مابقی بازی‌ها پنج بار مساوی کرده‌اند و پنج بار هم شکست خورده‌اند. به این ترتیب ضریب موفقیت منچستریونایتد برای کسب پیروزی مقابل مدعیان 60 درصد و ضریب امتیازی‌گیری آنها 2.20 امتیاز در هر بازی بوده است. این آمار مقابل سایر تیم‌های لیگ برتر 33 درصد و 1.39 امتیاز به ازای هر بازی بوده است.

بدترین کریسمس منچستریونایتد در ۳۰ سال اخیر

اتفاقی که کام شیاطین سرخ را تلخ‌تر می‌کند، شکست اخیر آنها مقابل واتفورد در ابتدای هفته منتهی به کریسمس است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج