۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست‌و‌یکم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۹۴۴۳۵۶
۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳
۱۷۵۳۸
هر ساله صد‌ها مدل خودروی جدید در سراسر جهان توسط کمپانی ریز و درشت خودروسازی تولید می‌شوند که هر یک شکل، ظاهر، قابلیت و قیمت متفاوتی دارد. در این میان برخی از خودرو‌ها به خاطر برخی از ویژگی‌هایشان متمایز از دیگر خودرو‌ها هستند و طرفداران بیشتری پیدا می‌کنند.

برترین‌ها: هر ساله صد‌ها مدل خودروی جدید در سراسر جهان توسط کمپانی ریز و درشت خودروسازی تولید می‌شوند که هر یک شکل، ظاهر، قابلیت و قیمت متفاوتی دارد. در این میان برخی از خودرو‌ها به خاطر برخی از ویژگی‌هایشان متمایز از دیگر خودرو‌ها هستند و طرفداران بیشتری پیدا می‌کنند. در حالی که برای طبقه‌بندی بهترین خودرو‌ها فاکتور‌های مختلفی در نظر گرفته می‌شود، اما در ادامه این قسمت قصد داریم شما را با ۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های ساخته شده در قرن بیست و یکم آشنا کنیم.

۲۵. BMW Z۸ (۲۰۰۳)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

BMW Z۸ یک خودرو بسیار زیبا و باکلاس بوده و همانطور که در تصویر می‌بینید بسیاری از ویژگی‌های خودرو‌های مدرن را ندارد. با این وجود خودرویی زیبا به نظر رسیده و از عملکرد خوبی به عنوان یک خودرو کاربردی و یک خودرو لوکس دارد. از این مدل خودرو در فیلم «جهان کافی نیست» (The World is Not Enough) از سری فیلم‌های جیمز باند در سال ۱۹۹۹ به عنوان اتومبیل شخصیت باند استفاده شد.


۲۴. Porsche GT۲RS (۲۰۱۹)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

نسخه ۲۰۱۹ این اتومبیل بیش از ۶۹۰ اسب بخار نیرو تولید می‌کند و در کمتر از ۲.۷ ثانیه سرعتش از صفر به ۶۰ مایل بر ساعت می‌رسد. بدون شک GT۲RS بهترین خودرو گروه خود در زمینه بالاترین شتاب است و در زمینه راحتی و خوشایند بودن رانندگی نیز نمره بسیار بالایی دریافت کرده است.


۲۳. Lexus LFA (۲۰۱۲)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

وقتی که خودرو Lexus LFA برای اولین بار به صورت عمومی عرضه شد بسیار مورد توجه قرار گرفت. اعداد و ارقام این خودرو در زمینه نیروی تولیدی بسیار قابل توجه بوده و بسیاری آن را بهتر از بسیاری رقبای هم‌عصر خود می‌دانند. از لحاظ ظاهری و زیبایی شناختی نیز قابل درک است که چرا Lexus LFA در میان زیباترین خودرو‌های قرن اخیر قرار دارد.


۲۲. Saleen S۷ (۲۰۰۶)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

با یک نگاه ساده، کاملاً مشخص است خودرو Saleen S۷ که در سال ۲۰۰۶ معرفی شد یک خودرو با قدرت بسیار بی‌نظیر است. هواکش‌های کناری و جلویی خودرو باعث شده بسیار شبیه آبشش‌های یک کوسه باشد. در واقع بین این خودرو و کوسه شباهت‌های بیشتری نیز وجود دارد، زیرا هر دوی آن‌ها با قدرت فراوان، اما بی‌صدا به گشت و گذار می‌پردازند. بخش بلندتر عقب خودرو به آن اجازه می‌دهد که بسیاری بزرگتر از آنچه که هست به نظر برسد. بسیاری از ظواهر زیبای این خودرو به شکل دست‌ساز ساخته شده و به همین دلیل به یک الگوی اصلی در میان خودرو‌های اسپرت شبیه است.


۲۱. Ferrari ۸۱۲ Superfast (۲۰۱۸)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

عنوان این خودرو دقیقاً همان چیزی است که این خودرو برای نشان دادنش ساخته شده است. خودرو مدل Ferrari ۸۱۲ Superfast ۲۰۱۸ دارای حداکثر سرعت ۲۱۱ مایل در ساعت (۳۴۰ کیلومتر بر ساعت) بوده و بدنه آیرودینامیک آن به این خودرو باریک اجازه می‌دهد که در جاده‌ها با سرعتی باورنکردنی حرکت کند. حقیقتاً کمپانی فراری کار خارق‌العاده‌ای در زمینه ساخت این خودرو بسیار زیبا و وسوسه انگیز انجام داده است.


۲۰. Bugatti Super Sport (۲۰۱۱)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

بوگاتی وقتی که پای طراحی به میان می‌آید ابایی از طراحی‌های نامتعارف ندارد. نیمه بالایی این خودرو به رنگ مشکی درخشان پلاتینیومی است و در قسمت کناری پایین خودرو نیز شاهد درخشندگی رنگ نارنجی هستیم. بدین ترتیب این خودرو ظاهر بسیار جذابی پیدا می‌کند که هر کسی را شیفته خود می‌سازد.


۱۹. Cadillac CTS.V (۲۰۱۸)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

نمونه اولیه «سوپر سدان» این خودرو باعث شد که توجه بسیاری به این خودرو ساخت کادیلاک جلب شود. در این خودرو می‌توان همچنان آن ویژگی‌هایی که کادیلاک را به یک خودرو افسانه‌ای تبدیل کرد را دید. با این وجود مدل Cadillac CTS.V از گشتاور، شتاب و سرعت بسیار بالایی برخوردار بوده و گفته می‌شود که حداکثر سرعت آن در حدود ۲۰۰ مایل در ساعت (۳۲۲ کیلومتر بر ساعت) است.


۱۸. Ferrari ۵۹۹ GTO (۲۰۱۲)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

این خودرو بسیار جذاب در ابتدا برای مسابقات اتومبیلرانی طراحی نشده بود، اما به عنوان قدرتمندترین خودرو غیرمسابقه‌ای و جاده‌ای که تاکنون توسط کمپانی فراری ساخته شده شناخته می‌شود. این مدل حتی نسبت به مدل افسانه‌ای Enzo نیز برتری‌هایی دارد. وقتی که رنگ قرمز آلبالویی را به این خودرو اضافه کنید تصور خودرویی زیباتر از آن در حال خرامیدن در یک خیابان بسیار دشوار می‌شود.


۱۷. Audi R۸ (۲۰۱۲)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

تنها در یک کلمه می‌توان این خودرو را توصیف کرد: واوووو. این جعبه انرژی به راحتی یکی از بهترین و زیباترین مدل‌های یک دهه اخیر کمپانی Audi است. این خودرو بسیار قدرتمند نسبت به بسیاری از رقبای همکلاس خود از قدرت، سرعت و کلاس بسیار بالایی برخوردار است.


۱۶. BMW i۸ (۲۰۱۸)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

در‌های پروانه‌ای به سرعت توجه شما را به این خودرو جلب خواهند کرد. خودرو کوپه مدل BMW i۸ یک خوردو هیبریدی است و علیرغم این ویژگی یک خودرو اقتصادی و با کیفیت بسیار بالا به شمار می‌آید. این مدل یکی از بهترین و جذاب‌ترین مدل‌های خودرو کمپانی بی ام دبلیو در سال‌های اخیر بوده است.


۱۵. McLaren ۷۲۰S (۲۰۱۹)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

خودرو McLaren ۷۲۰S که در سال ۲۰۱۹ معرفی شد یک ابرخودرو فوق‌العاده است. کابین خودرو به کابین یک جت جنگنده در آستانه بلند شدن از روی زمین شبیه است. البته با توجه به این که این خودرو از محصولات مک لارن است، ۷۲۰S ترکیبی دیوانه کننده از سرعت و قدرت به شمار می‌آید که تنها در مدت ۵.۳ ثانیه سرعت آن از صفر به ۱۰۰ مایل بر ساعت (۱۶۰ کیلومتر بر ساعت) می‌رسد.


۱۴. Aventador S (۲۰۱۹)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

خودرو Aventador S که در سال ۲۰۱۹ توسط لامبورگینی معرفی شده مانند گلوله سریع بوده و سرعت آن در تنها ۲.۷ ثانیه از صفر به ۶۰ مایل بر ساعت (۹۶ کیلومتر بر ساعت) می‌رسد. این خودرو مجهز به موتور V.۱۲ بوده و حداکثر سرعت آن ۲۱۷ مایل بر سرعت (۳۵۰ کیلومتر بر ساعت) اعلام شده است. طراحی این خودرو نیز متفاوت بوده و خطوط و منحنی‌های آن بسیار تند و تیز بوده و نزدیکی خودرو به زمین باعث شده که شتاب و ثبات بالایی در سرعت‌های زیاد داشته باشد. جالبتر اینکه قیمت این خودرو کمتر از ۴۰۰.۰۰۰ دلار است.


۱۳. Ford GT (۲۰۰۶)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

علیرغم این که این خودرو حدود ۱۴ سال عمر دارد، اما کابین داخلی آن هنوز هم مدرن باقی مانده است. در واقع، بسیاری مدل Ford GT را دارای خلاقانه‌ترین کابین داخلی در تاریخ تولید خودرو می‌دانند. از دیدگاه طراحی نیز ماهیت کلاسیک این خودرو با ظاهر میانه خودرو که شبیه خودرو‌های مسابقه‌ای قدیمی است جذابیت دوچندانی به آن بخشیده است.


۱۲. Lamborghini Diablo (۲۰۰۱)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

لامبورگینی برای دهه‌ها خودرو‌های زیادی در کلاس جهانی ساخته است و مدل Diablo که در سال ۲۰۰۱ عرضه شد نیز از این قاعده مستثنی نبوده و جایگاه بالا و زیبایی‌های منحصربفرد خودرو‌های ساخت لامبورگینی را فریاد می‌زند. Diablo یک نمونه اولیه از خودرو‌های اسپرت و از آن خودرو‌هایی است که توجه و حسادت بسیاری را به خود جلب می‌کند. اگر چه در این تصویر قابل مشاهده نیست، اما این مدل نیز از یک جفت در پروانه‌ای بسیار زیبا برخوردار است.


۱۱. Ford GT (۲۰۱۹)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

نمونه ۲۰۱۹ خودرو Ford GT یک انتخاب بی‌نقص برای ویراژ دادن در جاده‌های خلوت است. با نمای نقره‌ای زیبای خود، این خودرو زیبایی بی‌رقیبی دارد و پیچ و خم‌های زاویه‌دار اطراف بدنه انگار از سنگ گرانیت ساخته شده‌اند. صفحه باریک پشت خودرو مانند یک شبه باله عمل کرده که در لغزیدن خودرو و حرکت آرام آن در هر نوع زمینی به آن کمک می‌کند.


۱۰. Porsche ۹۱۸ Spyder (۲۰۱۵)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

با این خودرو وارد کلاس خودرو‌های بسیار پرقدرت شدیم. مدل ۹۱۸ Spyder پورشه که در سال ۲۰۱۵ عرضه شد دارای توان ۸۸۷ اسب بخاری بوده، حداکثر سرعت آن به ۲۱۱ مایل بر ساعت (۳۴۰ کیلومتر بر ساعت) رسیده و در کمتر از ۲.۲ ثانیه سرعت آن از صفر به ۶۰ مایل بر ساعت می‌رسد. این اعداد و ارقام بسیار خیره کننده هستند و این جدای از ظاهر آینده‌نگرانه‌ای است که برای این خودرو در نظر گرفته شده است.


۹. Ferrari ۴۵۸ Speciale (۲۰۱۵)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

سیستم تعلیق این خودرو بسیار متفاوت و متمایز است. بدین ترتیب مسیریابی و ثبات خودرو Ferrari ۴۵۸ Speciale در پیچ‌های تند و جاده‌های منحنی‌شکل فوق‌العاده است. از دیدگاه طراحی نیز جلوی منحنی‌شکل و مدور خودرو بسیار جذاب و شبیه خودرو‌های مسابقه‌ای است.


۸. Ferrari Enzo (۲۰۰۳)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

فراری همیشه خودرو‌هایی با زیبایی خیره کننده تولید می‌کند و مدل Enzo که در سال ۲۰۰۳ عرضه شد نیز از این قاعده مستثنی نیست. از تکنولوژی فرمول یک در ساخت این مدل استفاده شده و ساختار «تونل بادی» آن مستقیماً توسط لورنزو راماچیوتی، طراح مشهور خودرو، طراحی شده است. دماغه آن نیز زاویه‌ای بسیار دقیق و مناسب داشت که خودرو را در مسیر مستقیم هدایت می‌کند. این شکل ظاهری آینده‌نگرانه و در‌های پروانه‌ای بر کلاس بالای خودرو و جذابیت آن می‌افزاید.


۷. Pagani Zonda S (۲۰۱۰)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

این خودرو ایتالیایی بسیاری را به یاد فیلم «۲۰۰۱: یک ادویسه‌ی فضایی» می‌اندازد. چراغ‌های جفتی فرورفته این خودرو در هر طرف از آن با یک دماغه بسیار منحصربفرد با نوک برجسته ترکیب شده است. کابین داخلی نیز به زیبایی طراحی شده و دارای یک پنجره شبیه زیردریایی است. در کل Pagani Zonda S یکی از خودرو‌های بسیار متفاوت تولید شده در قرن اخیر است.


۶. Ferrari LaFerrari (۲۰۱۷)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

برای نشان دادن خاص بودن این خودرو، ویژگی‌های منحصربفرد آن تنها به اطلاع معدود افرادی رسیده که برای داشتن این خودرو انتخاب شده و از قبل سفارش آن را داده‌اند. علاوه بر این قیمت پیش‌فروش این خودرو بسیار پیشرفته بین ۲ تا ۴ میلیون دلار بودوه است. LaFerrari در کمتر از سه ثانیه سرعت خود را از صفر به ۶۰ مایل بر ساعت می‌رساند و شکاف‌ها و هواکش‌های متعدد روی بدنه آن به خوبی با موتور قدرتمند ۱۲ سیلندری آن هماهنگ هستند.


۵. Koenigsegg Regera (۲۰۱۸)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

یک سال پیش، این خودرو در کمتر از ۳۰ ثانیه به سرعت خیره‌کننده ۲۴۸ مایل بر ساعت (۴۰۰ کیلومتر بر ساعت) رسید. وقتی که در‌های زیبای پروانه‌ای را به این قدرت و سرعت فوق‌العاده اضافه می‌کنید، Koenigsegg Agera R به نماد قدرت، سرعت و زیبایی تبدیل می‌شود.


۴. Lamborghini Centenario (۲۰۱۷)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

خودرو Lamborghini Centenario که در سال ۲۰۱۷ عرضه شد بیشتر شبیه یک زنبور زرد رنگ مرگبار است که در حال پرسه زدن و در جستجوی دشمن است. این خودرو دارای یک موتور V.۱۲ بوده و از قدرت بالایی برخوردار است. چراغ‌های افقی جلوی خودرو بسیار زیبا بوده و سوراخ‌ها، شبکه‌ها و باله‌های اطراف آن نیز به شکل خاصی طراحی شده‌اند.


۳. Aston Martin DB۹ (۲۰۰۸)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

خودرو Aston Martin DB۹ که در سال ۲۰۱۷ معرفی شد نماد واقعی کلاس و شخصیت بوده و از زیبایی خاصی برخوردار است. شبکه‌های بلند آلومینیومی و ردیفی باعث شده که قسمت جلوی خودرو زیبایی و جذابیت خاصی داشته باشد. پهنای قابل توجه خودرو شرایط را برای چراغ‌های برجسته فراهم کرده که برای سفر‌های طولانی در طول شب مناسب هستند. علاوه بر این، در‌هایی که شبیه بال قو هستند نیز زیبایی خاصی را در کنار چرخ‌های آلومینیومی ایجاد می‌کند. خودرو DB۹ استون مارتین بدون شک یکی از زیباترین خودرو‌هایی است که در چند دهه اخیر دیده‌ایم.


۲. McLaren P۱ (۲۰۱۴)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

بعد از فراتر از یک قرن که از تولید اولین خودرو‌ها گذشته می‌توانیم ببینیم که مدرن‌سازی خودرو‌ها تا چه اندازه پیشرفت کرده است. در مورد McLaren P۱ باید گفت که تنها ۳۷۵ دستگاه از آن ساخته شده و با خودرویی روبرو هستیم که از فیبر کربن ساخته شده و به همین دلیل زیبایی و درخشندگی متفاوتی دارد.


۱. Pagani Huayra BC (۲۰۱۵)

۲۵ مورد از زیباترین خودرو‌های قرن بیست و یکم

این خودرو بسیار شبیه یک گربه‌سان وحشی در جنگل است که خود را برای پریدن روی شکار از همه جا بیخبر خود آماده می‌کند. خودرو Pagani Huayra BC به طور کامل از فیبر کربن ساخته شده که در تعداد کمی از خودرو‌های مدرن دیده می‌شود.

منبع: newarena

حسین علی پناهی
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 36
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1398/10/09
خودروی شماره 3 !!
خیلی سادس اصلا مستحق جایگاهش نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
با این شتر اا ما ب عصر شتر سواری بر‌میگردیم سایپا کوبیک کوییک‌کوچیک
خاااک
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1398/10/09
پرایت خودمون از هموشون بیتره
Iran, Islamic Republic of
11:18 - 1398/10/09
بیخود! پراید از همه جذاب تره بخصوص اون دستگیره در سمت چپ عقب که میکنن کسی از چپ پیاده نشه.
از لذت های دنیا همیناشم نداریم خدایا سیاه لشگر آفریدی بحر تماشای دنیا؟ بدجنسی خدا
پاسخ ها
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
بهتر از پروردگار نیست؛
خیلی ها آرزو دارن ای کاش بینایی داشتن که بتونن مثل تو تایپ کنن نظرشون رو؛
«شکر نعمت نعمتت افزون کند، کفر نعمت از کفت بیرون کند»
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1398/10/09
مطلب خوبی بود
ممنون برترین ها
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1398/10/09
معمولا تو خود اروپا هم وقتی حرف از زیبایی ماشین میشه یکی از اولین ماشین های که تو ذهنشون میاد ، خودرو های شرکت آلفارومئو هستن عجیبه که هیچ ماشینی از این شرکت نیست!!
پاسخ ها
صبور
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۴
این کاملا اشتباه اولین اسم بوگاتی و لامبورگینی است
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1398/10/09
چرا پرایدو ننوشتی ؟؟؟؟؟؟؟
United Arab Emirates
12:49 - 1398/10/09
مقایسه بی ربطی خیلی از اینها زیبایی ندارن اونقدر وقت اسپرت و قدرتمندن لامبورگینی مورچیه لاگو رو نذاشتن نیسان جی تی ار یا خیلی دیگ رو ولی فکر میکنم خودتون مقایسه کردن یا پیدا کردین
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1398/10/09
فقط خودروهای اسپرت قشنگ هستند؟؟؟!!! تعریف شما از زیبایی چی هست؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
16:42 - 1398/10/09
زشتر از بوگاتی ماشین نیست چیه اه پرایدو ترجیح میدم بهش .بیست ساله دارم پول جمع میکنم پراید بخرم احتمالا حساب کردم بیست سال دیگه پولم تکمیل میشه البته اگه گرون نشه
Iran, Islamic Republic of
21:20 - 1398/10/09
چرا مکلارن f1،اسطوره صنعت ماشین نیست؟
ب نظر من زیباترین ماشینه.
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
چون مال قرن 21 نیست
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1398/10/09
دوج چلنجر، بنز جی تی، کامارو زد و.... فهرست رو طولانی تر میکردی عزیز دلم حالمونو نمیگرفتی نازنین! کمپانی نیسان نداشت؟ بنتلی؟ چون فرمودی قرن! خیلی گستردست بزرگوار، مقالاتت درجه یکه ولی با این یکی برجکمونو منهدم کردی، پیروزباشید
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1398/10/10
اینا چین بابا....
فقط پرررراید.
خخخخخخ
United States
06:42 - 1398/10/10
اونوقت خودروسازی ایران تنها نو آوریش اینه چطور به وانت تبدیل کنن
Iran, Islamic Republic of
08:21 - 1398/10/10
چقدر شبيه پرايد 131، 132، 111، 151 ، تيبا، ساينا، و مدلهاي مختلف سمند و پژو هستن حتما از روي اينا كژي برداري كردن
Iran, Islamic Republic of
09:26 - 1398/10/10
آقا مگه میشه z8 و زدی ۲۰۰۳ بعد سال ۹۹ تو فیلم جیمز باند بوده؟ چطوری میشه
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1398/10/10
درمورد مک لارن نوشتین صفر تا 100 توی 5.3 ثانیه!! یکم اشتباه نوشتینا!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
احمق جان نوشته توی پنج ثانیه به سرعت ۱۶۰ کیلومتر در ساعت میرسه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۱
بی نام دوم. احمق نویسنده هست که باید تبدیل ارقام و کمیت ها را انجام بده تا اشتباهی رخ نده. البته از اون احمق تر بالا دستی هاش هستن که گذاشتن یه متن افتضاح نوشته بشه. متن را خط به خط خوندم. افتضاححححه
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1398/10/10
نویسنده مطلب کاملا طرفدار فراری بوده
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1398/10/11
بهترین خودروی گروه خود یعنی چی؟ خخخ کدوم گروه! گروه کاردستی مدرسه تون یا چی؟؟ کلی دارم میخندم خداییی خخخخ . مسییییی که هسسسسسییی
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1398/10/11
ن بابا وضع ما هم خوب باش اینا چیزی نی
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1398/10/29
کی این مقاله رو نوشته ؟! هلن کلر؟!
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1398/11/08
رعایت و دقت در زیبایی،ایمنی ،قیمت منصفانه،خدمات پس‌ازفروش ، حقوق شهروندی ،احترام و حقوق بشر و همه همه در بلادکفر ! اینجا فقط فرهنگ ایثارو شهادت و روضه و اشکو ناله!؟!؟ خب پراید هم شهیدتون میکنه و هم خانوادتون به عزا میشینن! یه محصوله کاملاً مطابق با فرهنگ موجود ایران...
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1399/02/04
ماشین سه واقعا زباست و خاصه ولی جای پراید خالیه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
ادیب_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
دکتر نائبی_4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
ادیب_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
ادیب_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تنورستان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
کالازم_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
اورانوس_فوتر2
انجمن پرستاری ایران_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر