مهدوی: استقلال باید مربی‌اش را معرفی کند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
استخدام_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
استخدام_4
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۴۵۴۹۳
۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
۶۸۲۶
محمد رضا مهدوی، مربی تیم ملی نوجوانان بر این باور است استقلال اگر از بازگشت استراماچونی به تهران قطع امید کرده به جای دنبال کردن مذاکرات از راه های دیگر باید به دنبال مربی جدید باشد تا زمان را از دست ندهد.

ورزش سه: محمدرضا مهدوی، مربی تیم ملی نوجوانان بر این باور است استقلال اگر از بازگشت استراماچونی به تهران قطع امید کرده به جای دنبال کردن مذاکرات از راه های دیگر باید به دنبال مربی جدید باشد تا زمان را از دست ندهد. او دراین باره می گوید: من از خصوصیت اخلاقی استراماچونی اطلاعی ندارم اما هم رفتار او غیر حرفه ای بود و هم رفتار باشگاه استقلال. بندهای قرارداد مشخص و واضح بود و استراماچونی می توانست با ادامه حضور در استقلال درخواست خسارت کند و هم چیز قابل حل بود.

اما در هفته های اخیر با رفتارهایی که از سوی باشگاه استقلال و استراماچونی شد زحمات یک تیم به هدر رفت و تماشاگران هم نا امید شدند. الان مشخص نیست که باشگاه استقلال راست می گوید یا استراماچونی. باشگاه از مذاکره حرف می زند و استراماچونی تکذیب می کند و می گوید اصلا نماینده من در دوحه حضور نداشته است! حرف کدامیک را باور کنیم؟

محمد رضا مهدوی ادامه می دهد: استراماچونی باید پیش از حضور در تهران توجیه می شد و ما شرایط فوتبال ایران را به او توضیح می دادیم. همین طور به مارک ویلموتس و کالدرون. فوتبال ما یک فوتبال خاص با فرهنگ مخصوص به خود است. در فوتبال حرفه ای تیم ها هفتگی، ماهانه و سالانه برای انجام تمرین و بازی برنامه ریزی می کنند اما اینجا تیم بزرگی چون استقلال از زمین تمرین فردای خود خبر ندارد.

کارلوس کی روش به خوبی متوجه این وضعیت شد و سعی کرد خودش را مدیریت کند و سال های سال در فوتبال ایران ماند. واقعیت این است که باشگاه های ما حرفه ای نیستند و تیم هستند. خیلی از تیم های ما زمین تمرین اختصاصی ندارند. باشگاه های ما به واقع یک تیم هستند. ما زمانی که می خواهیم دست به استخدام یک مربی خارجی بزنیم باید همه این چیزها را روز اول به آنها بگوییم.

مربی تیم ملی نوجوانان در خصوص اینکه بهترین تصمیم برای آینده استقلال چیست؟ می گوید: واقعیت ها باید در اینباره به مردم گفته شود. اکنون فضای مجازی به شما اجازه می دهد از آنسوی دنیا به راحتی واقعیت ها را به تماشاگران بگویید. استقلال می گوید مذاکره کردیم و نتیجه نداده و استراماچونی چیز دیگر می گوید. رفتار استقلال شاید در ابتدا با استراماچونی اشتباه بود اما در ادامه این استراماچونی بود که با احساسات میلیون ها تماشاگران استقلال بازی کرد. او پولش را از باشگاه گرفت اما برنگشت. استقلال باید هر چه سریعتر مربی جدید خود را انتخاب کند و زمان را بیش از این از دست ندهد.

مهدوی در پایان در خصوص شروع تمرینات تیم ملی نوجوانان گفت: به زودی تمرینات تیم ملی نوجوانان آغاز می شود تا ما برای حضور در بازی های جام ملت ها آماده شویم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آف دکور _فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_تزریق چربی
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
آف دکور _فوتر