ریکانی: به خاطر آبادان به سپاهان نه گفتم
۹۴۵۶۲۱
۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰
۳۸۳۸
هافبک آبادانی تیم صنعت نفت آبادان می‌گوید به پیشنهاد باشگاه سپاهان جواب منفی داده است.

ورزش سه: هافبک آبادانی تیم صنعت نفت آبادان می‌گوید به پیشنهاد باشگاه سپاهان جواب منفی داده است.

طالب ریکانی هافبک و کاپیتان تیم صنعت نفت آبادان در گفت و گو با خبرنگار ما درباره وضعیت تیمشان گفت: با حضور آقای اسکوچیچ یک تیم منسجم تشکیل شد، فکر می‌کنم تیم ما می‌توانست امتیازات بیشتری هم جمع کند اما همین اندازه هم عالی است، لیگ تمام نشده و در نیم‌فصل دوم با قدرت بیشتری در مسابقات حاضر می‌شویم.

ما به دنبال کسب سهمیه و حتی قهرمانی هستیم، ما ترمز تراکتور و اولین باختشان را رقم زدیم، در دیدار با سپاهان نیز با یک بازی برتر اولین شکست تیم خوب آقای قلعه نویی را رقم زدیم.

وی در مورد پیشنهاد سپاهان نیز گفت: آقای قلعه نویی و باشگاه سپاهان به من لطف دارند، من یک فصل آنجا بودم و خاطرات بسیاری خوبی دارم اما به هیچ وجه نمی‌توانم تیم شهرم را تنها بگذارم و پاسخ منفی به پیشنهادشان دادم. من بخاطر آبادان حاضرم از همه چیزم بگذرم تا شادی در دل مردم این شهر قرار بگیرد. بازهم از پیشنهاد تیم سپاهان ممنونم اما اکنون صنعت نفت به من نیاز دارد و من در صنعت نفت خواهم ماند.

کاپیتان تیم صنعت نفت آبادان در انتها نیز گفت: هواداران صنعت نفت فوق العاده هستند و انشالله در بازی‌های نیم فصل دوم نیز پشت باشند. ما می‌توانیم با این تیم و حضور آقای اسکوچیچ، حتی قهرمان بشویم. بازی‌های سختی در نیم فصل دوم داریم و از هواداران آبادانی حمایت دو چندان انتظار داریم، آنها در بدترین شرایط کنار ما بوده اند و ما هم تا آخرین نفس برایشان می‌جنگیم تا انشالله بتوانیم جشن قهرمانی را کنار هم بگیریم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج