تجمع دانشجویان در دانشگاه تهران
۹۴۶۲۷۵
۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲
۸۹۹۳ 
دانشجویان دانشگاه‌های مختلف با برگزاری تجمع در محوطه دانشگاه تهران، ضمن ابراز انزجار از حرکت اخیر آمریکایی ها در به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی، آمادگی خود را برای گرفتن انتقام سخت از آمریکا اعلام کردند.

خبرگزاری ایسنا: دانشجویان دانشگاه‌های مختلف با برگزاری تجمع در محوطه دانشگاه تهران، ضمن ابراز انزجار از حرکت اخیر آمریکایی ها در به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی، آمادگی خود را برای گرفتن انتقام سخت از آمریکا اعلام کردند.

 دانشجویان دانشگاه‌های مختلف ظهر امروز و پس از برگزاری نماز ظهر و عصر، با برگزاری تجمع در محوطه مسجد دانشگاه تهران آمادگی ضمن در دست داشتن پلاکاردها و تصاویری از سردار سلیمانی تاکید کردند مسیر شهدای انقلاب را با قدرت تمام ادامه می‌دهند.

تجمع کنندگان همچنین با سردادن شعارهای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل"، "نه سازش، نه تسلیم، نبرد با آمریکا"، "انتقامی سخت در راه است"، "شعار ما یک کلام انتقام"، "یک برجام نیاز است برنامه جامع انتقام ملی"، "قبله باقی است اگر قبله نما را کشتند"،"راهت ادامه دارد" انزجار خود را نسبت به سیاست‌های خصمانه و اقدامات جنایتکارانه آمریکا در منطقه نشان دادند.

دانشجویان سپس برای عرض تسلیت شهادت سردار سلیمانی به محضر مقام معظم رهبری به سوی حسینیه امام خمینی رهسپار شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1398/10/14
دانشگاه الزهرا و خواجه نصیر، دوشنبه رو کامل تعطیل کردن، ولی دانشگاه تهران که قرار میزبان باشه بازه، خجالت آوره واقعا!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج