رازهای پوست نگار فروزنده
۹۴۶۸
۱۸ مهر ۱۳۹۰ - ۰۱:۵۲
۴۰۵۵۶ 
کار خوب را به خاطر مراقبت از پوستم از دست نمی‌دهم!
نگار فروزنده یکی از بازیگرانی است که در سینما و تلویزیون به وسواس در مراقبت از پوست خود مشهور است. این بازیگرباسابقه سینما و تلویزیون مثل همه بازیگران زن، با مشکلات طبیعی و همیشگی این شغل دست به گریبان است. مشکلاتی مثل بی‌خوابی‌ها، استفاده گریمورها از مواد گریم ارزان و نه‌چندان استاندارد، پاک کردن گریم با دستمال‌هایی که به پوست ‌آسیب می‌رساند و...
برترین مجله اینترنتی ایران


نگار فروزنده یکی از بازیگرانی است که در سینما و تلویزیون به وسواس در مراقبت از پوست خود مشهور است. این بازیگرباسابقه سینما و تلویزیون مثل همه بازیگران زن، با مشکلات طبیعی و همیشگی این شغل دست به گریبان است. مشکلاتی مثل بی‌خوابی‌ها، استفاده گریمورها از مواد گریم ارزان و نه‌چندان استاندارد، پاک کردن گریم با دستمال‌هایی که به پوست ‌آسیب می‌رساند و... تازه این در شرایطی است که فروزنده هم مثل همه بازیگران زن، بخش مهمی از آینده کاری خود را تحت تاثیر شرایط صورتش می‌بیند. در این باره، سعی کردیم گفت‌وگویی کوتاه با او داشته باشیم و از تجربیاتش در حفظ شرایط نرمال پوست سؤال کنیم.کار خوب را به خاطر مراقبت از پوستم از دست نمی‌دهم!

من واقعا به این مسئله اعتقاد دارم که بازیگران به خاطر عوامل مختلفی مثل گریم های سنگین در ساعت‌های طولانی، نورهای مصنوعی، استرس، بی‌خوابی و... پوست شان بیشتر از افراد عادی در معرض آسیب قرار دارد. متاسفانه خودم هم شخصا این آسیب ها را لمس و تجربه کرده‌ام.

من سعی می‌کنم با این شرایط سخت، حداکثر نگهداری و مراقبت را از پوستم انجام داده و از کرم های بهداشتی مرطوب‌کننده و آب‌رسان و... استفاده بکنم. همینطور سعی می کنم با توافق گریمورها، بخشی از لوازم گریم را خودم ببرم و از وسایل شخصی خودم که مرغوب تر است، استفاده شود. البته اگر گریمور نپذیرد، به هیچ وجه چک و چانه نمی زنم؛ چون به هر حال این حرفه تخصصی آنهاست و دانش و تجربه کافی را در این زمینه دارند.* فاصله بین کارها خیلی مهم است ولی...

شاید یکی از راه هایی که بتوان جلوی آسیب پوست را گرفت، فاصله انداختن بین کارها و استراحت دادن به پوست است. ولی صادقانه بگویم، من هیچ‌وقت کار خوب را به خاطر مراقبت بیشتر از پوستم از دست نمی دهم! کار خوب هرچقدر هم پشت سر هم بِهِم پیشنهاد بشود، انجام می دهم و فقط در یک صورت بیکار می مانم که کار خوبی نباشد. البته می شود از طریق تغذیه سالم، ورزش و خواب کافی به شادابی و طراوت پوست در دوران پرکاری کمک کرد. اما واقعیت را بگویم من مدت‌هاست که هیچ کدام از این کارها را انجام نمی دهم. چون بسیار گرفتار هستم و سرم خیلی شلوغ است. مثلا مدت هاست به پزشک متخصص پوست مراجعه نکرده‌ام. چرا؟ چون با این همه گرفتاری و خستگی و در این شهر شلوغ با هوای آلوده و ترافیک و... واقعا اعصاب دکتر رفتن را ندارم! این روزها متخصصین پوست بیشتر دنبال تزریق و... هستند!

ضمنا این روزها اکثر متخصصان پوست، از حرفه اصلی شان دور شده‌اند و بیشتر درگیر کارهای زیبایی هستند؛ کارهایی مثل تزریق، کشیدن پوست و...! تازه این جدا از کاری است که سالن های زیبایی و کلینيک های پوست (که متاسفانه این روزها هم مثل قارچ در حال تکثیر هستند) انجام می دهند. قبلا مراکز و سالن هایی که خدمات زیبایی و بهداشت پوست را انجام می دادند، محدود و معتبر و شناخته شده بودند؛ اما حالا هر کسی که یک اتاق را تبدیل به سالن کرده، یک بخش خدمات پوست هم گذاشته! بنابراین من به این جور جاها هم نمی‌روم.

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها Bartarinha.ir

مجله اینترنتی برترین ها


انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:48 - 1390/07/22
متاسفانه نگار فروزنده هم از قربانیان جراحی زیبایی به نظر میاد باشه.
کاملا مشهوده که جراحی بینی و تتو ابرو و بوتاکس کرده و پوستش رو کشیده.
و متاسفانه دیگه قیافه نرمال و دوست داشتنی سابق خودش رو نداره.
امیدوارم حداقل این یه نظر من رو که نه فحشی دادم توش و نه بی احترامی به شخص حقیقی و حقوقی و سیاسی کردم رو اکسپت کنین وگرنه واقعا باید بهتون شک کرد .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:31 - 1390/07/23
اینو یکی بگه گونه نکاشته باشه!!!
بینی هم عمل نکرده باشه!!
خیلی نازه منم دوسش دارم!!
در بیشتر عمل های ساده زیبایی (حتی بینی) تزیق وجود داره!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:00 - 1390/07/23
اگر قیافه قبل ایشان را با الان مقایسه بفرمائید شاهد خواهید بود کلیه عملهای زیبایی که می شود روی صورت انجام داد را انجام داده اند ولی خوب نوع کار ایشان اقتضا می کند.اما واقعیت این است که بازی قوی می تواند از هر عمل جراحی کاراتر باشد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:21 - 1390/07/23
هرکی ببنینه می فهمه که خانم چهره اش رو دستکاری کرده.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:18 - 1390/07/24
باسلام به همه دوستان
شما که می دونید این خانم تو سن سی و خورده ای رفته پوستش و کشیده ،اونوقت رفتید در مورد پوست خوب باهاش مصاحبه کردید و این خانمم خیلی ریلکس در مورد پوست خودش صحبت کرده....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:53 - 1390/07/25
خيلي جالبه . ببين كي داره از پوست حرف مي زنه. ركورد عمل زيبابي رو شكسته
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:54 - 1390/07/25
ای بابا تو که همه کاری با پوستت کردی مراقبتت دیگه چیه ... !!! یه چیزی بگو بگنجه خانم...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:50 - 1390/07/25
این خانم جراحی نبوده که روی صورتش انجام نداده باشه و فوق العاده چهرشون مصنوعی و سرد هست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:51 - 1390/07/25
نه که تو هم اصلا اهل تزریق و بوتاکس و اینا نیستی ؟ چه توهمی زدی اصلا هم پوستت خوب نیست و با عمل های زیبایی متعددی که روی صورتت انجام دادی ؛ چهره ات رو از حالت طبیعی خارج کردی و یک ناهماهنگی خاصی بین اعضای صورتت وجود داره .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:01 - 1390/07/25
سلام به دوستان خوبم.بااینکه نگار فروزنده صورتشو زیاد دست کاری کرده ولی جذاب ودوست داشتنیه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:16 - 1390/07/26
manam ba nazare dustan movafegham.behtar bud soraghe kasi miraftin k sooratesho dat kari nakardeo hamchenan tabiee va zibas.un behtar bud
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:42 - 1390/08/20
شاید دوستان راست میگن مگه بازیگری هست که به پوستش دس نزنه نمیدونم چرا بازیگرای ما رو اینقدر جو میگیره وقتی باهاشون مصاحبه میشه. داشت صورت مات و مبهوت و سرد مصنوعی زیبایی و مراقبت از پوست نیست.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:18 - 1390/08/21
منم با نظر محبوبه موافقم این که با این اعتماد به نفس کاذب از پوست کاذب حرف زد واقعا برای کسی تو این سن و سال عجیبه. بهتره دست از ان عقده ای بازیها بردارین.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:44 - 1391/01/30
manam ba nazare hamaton moafegham
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:26 - 1391/05/12
چهرش خیلی مصنوعیه.آدم رو یاد مایکل جکسون می اندازه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:24 - 1391/07/02
نگار اگر این همه صورتش را دستکاری نمیکرد و یک خورده هم صورتش پر تر میشد جزو زیبا ترین بازیگران زن ایرانی میشد.هر چند قبل از این که پوستش را بکشد از همه هنرپیشه ها خوشگل تر بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:08 - 1391/10/11
بازیگری و هزار سودا این در و ان در زدن تا همیشه روی پرده سینما؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:23 - 1392/07/07
چرا اینهمه حسادت ؟!!!
از اوناییکه جراحی کردن و زشت شدن که بهتره اگه ایشون به قول شما صورتش و دستکاری کرده در عوض نتیجه‌اش مثبت بوده .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج