لیورپول از رونالدو و مسی الهام می‌گیرد
۹۵۳۰۴۸
۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۳
۵۲۶۶
الکس اوکسلید چمبرلین:
الکس اوکسلید چمبرلین، هافبک لیورپول در مورد روند موفقیت‌های این تیم در سال‌های اخیر صحبت کرد.

ورزش سه: الکس اوکسلید چمبرلین، هافبک لیورپول در مورد روند موفقیت‌های این تیم در سال‌های اخیر صحبت کرد.

با کسب ۶۴ امتیاز از ۶۶ امتیاز ممکن، مرسی سایدی‌ها در مسیر رقم زدن یک فصل تاریخی در لیگ برتر هستند. الکس اوکسلید چمبرلین مدعی شد این تیم از عملکرد ستاره هایی، چون لیونل مسی و کریستیانو رونالدو الهام گرفته و تشنه موفقیت در فصل جاری است.

الکس اوکسلید چمبرلین گفت: "می توان چنین چیزی را با الهام گرفتن از مثال مسی و رونالدو توضیح داد. آن‌ها روندی را طی سال‌های اخیر به ثبت رساندند و به عنوان مثال اگر در یک سال موفق به زدن ۷۰ گل بشوند و سال بعد ۴۵ گل به ثمر برسانند، احتمالا نه خودشان و افراد نزدیکشان از این کارنامه رضایت نخواهند داشت.

در این شرایط اگر هر سال بتوانید موفقیتی مانند قبل به دست آورده و یا به آن نزدیک شوید، می‌توانید رضایت داشته باشید. به همین دلیل است که مثال این بازیکنان را ذکر کردم، زیرا آن‌ها مدت ۱۰ یا ۱۵ سال این روند را ادامه داده اند و رسیدن به این هدف راحت نبوده و بسیار سخت و دشوار است.

وقتی فصل گذشته را مرور می‌کنم که ما با ۹۷ امتیاز قهرمان نشدیم، شما باید به دستاورد‌های سیتی احترام بگذارید، زیرا آن‌ها سال قبل نیز با ۱۰۰ امتیاز قهرمان شده بودند. پس از کسب ۹۸ امتیاز در فصل بعد، قدرت ذهنی افزایش یافته و شما از کاری که انجام داده اید راضی نیستید. ۹۷ امتیاز سال قبل و عدم توفیق در کسب قهرمانی ما را تشنه قهرمانی در این فصل کرد و ما حس می‌کردیم هنوز کارمان را انجام نداده ایم. "

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج