گلایه امام جمعه تهران از شعار «نه غزه نه لبنان»
۹۵۳۵۳۴
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
۴۸۲۷۷
امام جمعه تهران گفت:: امروز با عملیاتی که رخ داد قدرت نظامی آمریکا در منطقه فروریخت. صبر جمعی این قدرت را آفریده است. برای صبر جمعی دو حوزه را تعریف می‌کنند. یک اینکه ملت‌های اسلام با هم باشید و جبهه متحد شما اقتدار می‌آفریند و شعار نه غزه نه لبنان یعنی ما با اقتدار ایران اسلامی سر نزاع داریم و هدف حذف اقتدار ایران است.

خبرگزاری مهر: امام جمعه موقت تهران گفت: عملیات افتخارآفرین سبزپوشان قدرت آفرین، ابهت آمریکا در منطقه را فروریخت و این آغازی بر پایان نامشروع در منطقه دنیای اسلام شد.

حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد امام جمعه موقت تهران پیش از ظهر امروز (جمعه) در مصلی تهران اظهار داشت: ملت ایران بار دیگر با حضور به یاد ماندنی خویش در میعادگاه نماز جمعه هفته گذشته پیوند استوار و مستحکم خویش را با رهبر معظم انقلاب، آرمان‌های بلند امام و شهدا فریاد زدند. ملت با دل‌هایی لبریز از شوق، نشاط، قدرت و با دو یوم‌الله اقتدار آفرین خلق کردند و دیدگانی اشکبار در سوگ شهدا، جانباختگان سانحه هوایی و براداران و خواهرانی که در حضور غرورآفرین مردم کرمان به ملاء اعلی پرواز کردند، داشتند.

گلایه امام جمعه تهران از شعار «نه غزه نه لبنان»

وی افزود: رهبر انقلاب در این جمعه فراموش ناشدنی، ملت ایران و ملت های قهرمان و مقاوم دنیای اسلام را با دو خصیصه صبار و شکور یاد کردند. اشاره به این حقیقت که پیروزی ها موفقیت ها، یوم الله ها، دستاورد دو گوهر گرانبهاست. دستاورد ایمان، معرفت، دانش و عقلانیت و صبر باشکوه، عزت آفرین در کنار این ارزشها و آرمان ها، دستاورد فهم نعمت های الهی و شکر و سپاس آن نعمت‌هاست.

امام جمعه موقت تهران گفت: طبق آیه قرآن، شما ملت اسلام برای حضور در سه ساحت کلیدی و اقتدار آفرین دعوت شده‌اید. ساحت نخست، صبر فردی است. پیروزی دستاورد صبر و اسقامت در راه است، بدون استقاومت و ایستادگی و پایداری انسان نمی تواند قله های قدرت را فتح کند. تجربه گرانسنگ ملت ایران پیروزی در پرتو ایمان و صبر است.

ابوترابی فرد اظهار کرد: اخیرا توفیق داشتم خدمت برخی خانواده هایی که فرزندانشان و بستگان نزدیکانشان در این حادثه هوایی به شهادت رسیدند، برسم. دنیایی از صبر را دیدم، این صبر دستاورد ارزشمندی را در دنیا و آخرت دارد، آنها از خیل عظیم خانواده شهدا و جانبازان درس صبر و استقامت را آموخته‌اند.

وی ادامه داد: با صبر فردی پیروزی برای جامعه بدست نمی‌آید. پیروزی جامعه اسلامی مرهون صبر جمعی است. خانواده ای از سعادت بهره مند است که اعضای آن خانواده صبار و شکور باشند، این خانواده قطعا به پیروزی و موفقیت می‌رسد. جامعه ای جامعه قدرتمند، عزیز و سرافراز است که صبار و شکور باشد.

امام جمعه موقت تهران گفت: من کلامی با خواهرانی داشته باشم که شاید از نعمت حجاب در تراز اسلام برخوردار نباشند اما به طرق مختلف مطلع شدم و خبرهای مختلفی شنیدم که این خواهران به احترام شهید سلیمانی با چادر مشکی در تشییع پیکر او حضور یافتند. می‌خواهم از این جامعه بانوان ایران بخواهم که گوهر حجاب، سعادت شما را در دنیا و آخرت تضمین می‌کند. شهید سلیمانی دغدغه شما را داشت و برای امنیت شما جان بر کف داشت و شما قدرشناسی کردید اما قدرشناسی باالاتر آن است که با آراستگی به حجاب چهره تهران را تغییر بدهید.

ابوترابی فرد تاکید کرد: ملت ایران باید با هم صابر باشند و ملت ایران و عراق باید در کنار هم صبر کنند. ملت ایران، عراق، سوریه، لبنان، ترکیه، پاکستان، افغانستان، بحرین و همه ملت‌های مسلمان منطقه باید در کنار هم و با هم با ملت فلسطین در راه حق صبار و شکور باشند. صبر جمعی نیاز داریم.

وی افزود: دغدغه سردار سلیمانی برای خلق صبر جمعی بود. او می‌خواست که ملت ایران در کنار ملت عراق بایستد و صابر باشد و در کنار ملت یمن و فلسطین و سوریه یک صف واحد را تشکیل بدهد. او دغدغه صبر جمعی را داشت. جامعه صبار و شکور به صبر فردی اکتفا نمی‌کند بلکه صبر جمعی در دستور کار اوست.

امام جمعه موقت تهران گفت: رهبر انقلاب به دو یوم الله اشاره کردند و بدون تردید اگر این میعادگاه به حضور سکاندار خدامحور انقلاب مزین بود، به یوم الله سوم اشاره می‌کردند. یوم اللهی که ملت عراق خلق کرد. ملت عراق در ارهپیمایی میلیونی در کنار ملت ایران، یمن، لبنان و ملت های مسلمان منطقه فریاد مرگ بر آمریکا داشتند، این معنای روشن صبر جمعی است.

ابوترابی فرد تاکید کرد: من تردیدی ندارم اگر کارشناسان سیاسی نظامی آمریکا حوادث بعد از شهادت این سردار سلحشور را می‌توانستند تحلیل کنند، قطعا به این اقدام دست نمی‌زدند. عملیات افتخارآفرین سبزپوشان قدرت آفرین، ابهت آمریکا در منطقه را فروریخت و این آغازی بر پایان نامشروع در منطقه دنیای اسلام شد.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: این اقدام راه را برای خلق قدرتی دیگر هموار کرد. ستون اصلی سیاست آمریکا در منطقه از دیرزباز فروریخته بود و همپیمانان آمریکا خودر را در معرض فروپاشی می‌بینند و ساختار امنیت در منطقه در دستان قدرتمند ملت های مسلمان است. ملت عراق، سوریه، لبنان، یمن، بحرین و ترکیه، در کنار هم یک جبهه متحد را در برابر زیاده خواهی آمریکا قرار دادند و مشروعیت حاکمان دست نشانده غرب در منطقه فروریخته است. اسلام در پرتو فهم صحیحی از سلام ناب به مکتب نیرومندی برای تبدیل ملت های منطقه به قدرت تعیین کننده تبدیل شده است.

وی ادامه داد: امروز با عملیاتی که رخ داد قدرت نظامی آمریکا در منطقه فروریخت. صبر جمعی این قدرت را آفریده است. برای صبر جمعی دو حوزه را تعریف می‌کنند. یک اینکه ملت های اسلام با هم باشید و جبهه متحد شما اقتدار می آفریند و شعار نه غزه نه لبنان یعنی ما با اقتدار ایران اسلامی سر نزاع داریم و هدف حذف اقتدار ایران است. عراق منهای ایران کاهش قدرت عراق است. آنها اتحادیه تشکیل می‌دهند و صفوف ملت اسلام را متفرق می‌کنند. در جنگ جهانی برای تجزیه دنیای اسلامی تلاش کردند اما امروز رمز وحدت ملت های منطقه این است که با هم باشید. دوم ایستادگی در برابر دشمن است. مبادا صبر شما از آمریکا و گروه‌های تروریستی دست نشانده غرب کمتر باشد.

ابوترابی‌فرد تاکید کرد: ما دغدغه مشکلات ملت های جهان زیر چکمه های استکبار را داریم. نقش سلیمانی در امنیت اروپا و قاره آسیا بر صاحب‌نظران پوشیده نیست. قدرت نظامی خود را افزایش دهیم، در منطق قرآن قدرت مرز نمی شناسد. ملت اسلام باید در عرصه های فرهنگی، علمی در مرز قدرت حرکت کند. برتری فناوری نظامی ایران دستاورد کار دانشمندان مجماع دانشگاهی است.

امام جمعه موقت تهران گفت: خلق یک ملت مقتدر و دنیای مقتدر به نور ایمان، اسلام و دانش موجب تشکیل یک جبهه مقاوم همیشه پیروز است.

انتشار یافته: 41
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1398/11/04
احسنت جناب ابوترابی
زنده باد ایران اسلامی
پاسخ ها
fm
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
چطوری؟
fm
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
چطوری؟
fm
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
چطوری؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
اسلام پيروز است
بدون نام
-
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
واقعا چطوری؟؟
بدون نام
-
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران ازاد سربلند
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1398/11/04
بجای این حرفها یه کم به فکر مردم بیچاره باشید.گشنگی نکشیدی حاجی جون که این حرفهای تکراری یادت بره.
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1398/11/04
چزا متوجه نمیشین ؟ ما با فقر و بدبختی و فساد نزاع داریم ! وقتی خودمون تو فقر و فلاکتیم وقتی منه جوونه لیسانسه بیکار دارم میمیرم غزه و لبنان جی میخوان این وسط ؟ جرا کسی توجیح نمیکنه منو ؟
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
جانم فدای ایران اباد ازاد سربلند این باید باشد شعار ایرانی ایرانی سربلند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۶
اینایی که منفی دادم دقیقا فازشون چیه؟
و...یعنی این جوان بیکاربمونه
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1398/11/04
جانم فدای ایران
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
لطفا دیگر این بار کوروش کوروش نکنید
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1398/11/04
اول به مشکلات مردم. کشور رسیدگی بکنید بعد بقیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
چراغی که خانه رواست به مسجد حرام است .
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1398/11/04
به مناطق محروم کشور رسیدگی کنید از شعارها هم نشنوید
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1398/11/04
چشم حاج آقا ناراحت نشو هم غزه هم لبنان
China
14:00 - 1398/11/04
جانم فدای ایران، فقط صدای ایران. این خوبه؟
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1398/11/04
واقعیت
حرف مردم درست اگه پولی هست برا ملت خرج کنید
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1398/11/04
سلام
ان شاءالله با اتکا به کمال الهی واتحادملت های مسلمان جهان اسلام پوزه ی
آمریکای جنایتکار وایادیش ونوکر حلقه به گوشش آل سعود ملعون را به خاک می مالیم.
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
باباتا چند ماه دیگه دارو نداریم تو کشور بفهم دارو بیشتر از امریکا جنایتکاره بفهم
Iran, Islamic Republic of
15:24 - 1398/11/04
چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1398/11/04
وزیر آموزش و پرورش 12میلیارد دلار پول ایران را برده داده سوریه برای ساخت مدارس سوریه. 8 ماه از حق التدریسهای معلمان عقب است و همه معلمان ایران زیر خط فقر در حال نابودی هستند. این چه دین و چه عدالتی است؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1398/11/04
اگر ما بگوئیم جانم فدای لبنان به وضعیت اقتصادی و معیشت ما رسیدگی میکنید ؟ حاجی ما شبانه روز سر کار هستیم ولی از عهده زندگی روزمره خود بر نمائیم . درد ما درد نان است شما از چی صحبت میکنی ؟ آیا از زندگی مشغت باری که برای ما درست کردید گلایه ای ندارید ؟ چرا هیچکس درد ما را نمیفهمه؟
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1398/11/04
انشالله این صبر و استقامت نصیب شما و دوستانتون بشه
Iran, Islamic Republic of
20:28 - 1398/11/04
شعارشعارشعار.
بسه دیگه چقد شعار.
جانم فدای ایران.
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1398/11/04
اطلاع رسانی درباره ی فاجعه سیستان و بلوچستان و رنج و دردی که هموطنان مون گریبانگیرش هستن خیلی ضعیفه لطفا بیشتر خبر ازش کار کنین
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1398/11/04
من که همش سرکارم جون می کنم نمی تونم زندگیم اداره کنم حالا بیام در کنار دیگر ملت ها بایستم بگم شما بیاین ببرین بخورین بچه های ما رو ولش فقط شما زنده بمونین دیگه بس کنین اگه یه ذره اعتقاد به خدا دارین
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1398/11/05
ایرانی اباد ازاد جان فدای ایران سر بلند در دنیا جانم فدای ایران
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1398/11/05
جانم فدای ایران قدرتمند با کشورهای همسو غزه و لبنان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج