کامیابی‌نیا: عالیشاه گفت پول کرایه خانه ندارد!
۹۵۴۳۴۳
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲
۵۹۵۰ 
هافبک پرسپولیس گفت: هر هفته گفته می‌شود هفته بعد پول ما را می‌دهند ولی این اتفاق رخ نمی‌دهد.

خبرگزاری تسنیم: کمال کامیابی نیا بعد از پیروزی دو بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل تراکتور گفت: خدراشکر توانستیم این بازی حساس را برنده شویم و خود‌مان را در صدر جدول حفظ کنیم. امیدوارم در هفته‌های آینده هم این روند را ادامه دهیم. بازی با تراکتور سخت و بیشتر فیزیکی بود و خداراشکر توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم.

وی درباره فاصله گرفتن پرسپولیس با دیگر مدعیان، عنوان کرد: صددرصد کار سختی در پیش داریم و بازی به بازی جلو می‌رویم. ۳ امتیاز بازی امروز در پایان فصل کمک زیادی به ما می‌کند. الان زود است که راجع به قهرمانی حرف بزنیم، ولی خداراشکر شرایط خوبی داریم و می‌توانیم این روند را ادامه دهیم.

هافبک پرسپولیس در ادامه درباره مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس و عدم دریافت مطالبات بازیکنان تصریح کرد: این موضوعی است که از ابتدای فصل وجود داشته و حتی من و اکثر بچه‌ها هنوز از فصل قبل طلب داریم. همه بچه‌ها برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند و امیدواریم باشگاه هم کمک کند. خیلی از بچه‌ها مشکل مالی دارند. عالیشاه به من گفت که برای پرداخت اجاره خانه مشکل دارد! امیدوارم باشگاه کمک کند تا مشکلات مالی باشگاه حال شود.

کامیابی‌نیا گفت: تاکنون ۳۰ تا ۳۵ درصد از مبالغ قرارداد را گرفته‌ایم و هنوز از سال گذشته طلب داریم. هر هفته گفته می‌شود هفته بعد پرداخت می‌شود، ولی این اتفاق رخ نمی‌دهد. الان بچه‌ها از انصاری‌فرد خواهش کردند که پول‌ها پرداخت کنند و او هم قول داده که تا آخر هفته این کار انجام شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج