توضیحات بهزیستی در خصوص کودک‌آزاری در اراک
۹۵۴۷۲۴
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
۱۱۹۷۶
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان مرکزی توضیحاتی را در خصوص آزار کودک ۸ ساله در اراک ارائه کرد.

ایلنا: «اعظم علی مددی» معاون امور اجتماعی بهزیستی استان مرکزی درباره آزار کودک ۸ ساله در اراک گفت: حدود یک هفته پیش از بیمارستان با خط ۱۲۳ تماس گرفته می‌شود و یک مورد کودک‌آزاری به بهزیستی گزارش داده می‌شود.

وی ادامه داد: یک پسر ۸ ساله متاسفانه مورد آزار و اذیت جسمی قرار گرفته و علائمی مانند کبودی، سیاه شدگی و سوختگی بر روی بدن کودک مشاهده می‌شد که بیانگر این بود که کودک آزاری صورت گرفته است.

معاون اجتماعی بهزیستی استان مرکزی خاطرنشان کرد: نامادری کودک که احتمال داده می‌شد، کودک‌آزاری توسط او انجام شده باشد، متواری شده بود. البته کودک نیز اطلاعات درستی در زمینه اینکه چه کسی او را آزار داده است، ارائه نمی‌کرد. ما با پدر کودک نیز که در شرایط روحی مناسبی نبود، صحبت کردیم.

وی با بیان اینکه گزارش این کودک‌آزاری به دادستانی نیز بلافاصله ارائه شد، گفت: برای مشخص شدن عامل اصلی کودک‌آزاری نیاز به بررسی‌های دقیق‌تری وجود دارد و ما در این زمینه با مادر اصلی کودک نیز مصاحبه خواهیم کرد.

او در پاسخ به این سوال که آیا کودک مورد آزار قرار گرفته در بهزیستی نگهداری می‌شود؟ گفت: کودک تا روز گذشته در بیمارستان بستری بود. ما در حال بررسی اقوام سببی و نسبی این کودک هستیم تا چنانچه هر کدام از این افراد شرایط بهتری را دارا بوده و بهترین شرایط برای کودک باشد، مشخص شوند و بعد در خصوص نگهداری کودک تعیین‌تکلیف شود.

به گزارش ایلنا، رئیس کل دادگستری استان مرکزی از شناسایی و دستگیری نامادری این کودک که متواری شده بود، خبر داده است.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1398/11/07
هرکه این کار کرده حداقل 7سال زندان بشه
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1398/11/07
چرا اراکیهااینطورمیکنن.چندروزپیش هم دختر14ساله کشته بودن وداخل حوله کنارخیابان گذاشته بودن.مگه اونجاتکزازه
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1398/11/07
این بنده خدا را در بهزیستی نگهداری کنید.اینها ازبینش می برند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج