شکست شهر خودرو مقابل الهلال در نیمه نخست
۹۵۹۶۵۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹
۳۵۸۷
نیمه اول دیدار تیم‌های الهلال عربستان و شهر خودرو به شکست نماینده کشورمان انجامید.

خبرگزاری تسنیم: در روز اول از مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و در گروه B مسابقات تیم‌های الهلال عربستان و شهر خودروی از ساعت 18:10 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه زعبیل دبی به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود الهلال به پایان رسید. تک گل این نیمه توسط کاریو در دقیقه 45 به ثمر رسید.

ترکیب الهلال: عبدالله المعیوف، یاسر الشهرانی، جانگ هیون سو، عبدالله الحفیظ، مدالله العلیان، سباستین جووینکو، سلمان الفرج، عبدالله عطیف، آندری کاریو، بافتیمبی گومیس و سالم الدوساری.

ترکیب شهر خودرو: سیدمهدی رحمتی، علی نعمتی، فرشاد فرجی، محمد قاضی، اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد، حسین مهربان، میلاد سرلک، حسن جعفری، سعید صادقی و محمد فرامرزی.

دقیقه 12: شوت سرکش سباستین جووینکو از پشت محوطه جریمه شهر خودرو در حالتی بسیار خطرناک از روی دروازه رحمتی راهی اوت شد.

دقیقه 17: ضربه گومیس از خط عرضی محوطه جریمه شهر خودرو می‌رفت درون دروازه این تیم جای بگیرد که جعفری توپ را از روی خط دروازه برگرداند.

دقیقه 25: سالم الدوساری در محوطه جریمه شهر خودرو با دریبل روپای استثنایی مدافع این تیم یک ضربه فنی به سمت دروازه رحمتی زد که توپ از چند سانتیمتری تیرک افقی دروازه رحمتی راهی اوت شد.

دقیقه 29: بار دیگر جووینکو با شوتی محکم از پشت جریمه شهر خودرو دروازه این تیم را تهدید کرد که رحمتی توپ را به کرنر فرستاد.

بیشتر بخوانید

لیگ قهرمانان آسیا| ادامه ماجراجویی استقلال این بار در عراق/ شهر خودرو سورپرایز می‌کند؟

دقیقه 33: الهلال در ادامه حملات متعددش روی دروازه شهر خودرو می‌رفت توسط الشهرانی به گل برسد که ضربه او از روی خط شش‌قدم توسط رحمتی به کرنر فرستاده شد. در ادامه الهلالی‌ها باز هم فرصت گلزنی داشتند که ضربات مهاجمان این تیم در دو مرحله به مدافعان شهر خودرو برخورد کرد.

دقیقه 39: ارسال کاریو از جناح چپ شهر خودرو مستقیم می‌رفت درون دروازه این تیم قرار بگیرد که توپ با برخورد به تیرک افقی دروازه به زمین برگشت.

دقیقه 45: کاریو این بار با یک شوت روپا از پشت محوطه جریمه شهر خودرو به زیبایی دروازه این تیم را باز کرد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج