سهمیه سوخت مجزا برای وانت‌های ساماندهی شده
۹۶۲۹۲۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
۱۱۳۹۸ 
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: وانت‌بارهای شهری بنزینی ساماندهی شده دارای پروانه معتبر و اسناد حمل از ابتدای اسفندماه امسال از سهمیه سوخت مجزا برخوردار می شوند.

ایسنا: معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: وانت‌بارهای شهری بنزینی ساماندهی شده دارای پروانه معتبر و اسناد حمل از ابتدای اسفندماه امسال از سهمیه سوخت مجزا برخوردار می شوند.

مهدی جمالی نژاد در ادامه گفت: وانت بارهای بنزین سوز دارای پروانه فعالیت معتبر در سامانه مدیریت مرکزی حمل ونقل شهری (به نشانی WWW.UTCMS.IR) که اطلاعات آنها توسط شهرداریها و یا اتحادیه های صنفی مورد تأیید وزارت صنعت، معدن و تجارت در سامانه فوق الذکر ثبت شده باشد، از اسفندماه 1398، از اعتبار ریالی سهمیه سوخت بنزین برخوردار میشوند.

وی افزود: این رقم برای خودروهای تک سوز کم مصرف و پرمصرف به ترتیب معادل 100 و 150 لیتر علاوه بر سهمیه واریز شده به کارت های سوخت آن ها می باشد و همین میزان برای خودروهای دوگانه سوز به ترتیب معادل 90 و 130 لیتر خواهد بود.

جمالی نژاد خاطرنشان کرد: پیرو تصویب کارگروه مربوطه از ابتدای اسفند 1398، سهمیه واریز شده به کارت های سوخت وانت ها به رقم ابتدای طرح سهمیه بندی در انتهای آبان ماه 1398 بازمی گردد. به عبارت دیگر برای خودروهای کم مصرف و پرمصرف تک سوز به ترتیب 200 و 300 و برای دوگانه سوزهای کم‌مصرف و پرمصرف به ترتیب 60 و 120 لیتر واریز خواهد شد.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور درباره وانت بارهای پرتردد که نیازمند سوخت بیشتری از مقادیر گفته شده هستند اعلام کرد: وانت‌بارهای دارای پروانه فعالیت معتبر، می توانند تا سقف 600 لیتر برای خودروهای پرمصرف و 400 لیتر برای کم‌مصرف از اعتبار سهمیه عملکردی برخوردار شوند.

وی افزود: شرط بهره مندی از این سهمیه ثبت پیمایش های موفق انجام شده آن ها از طریق شرکت های هوشمند حمل بار دارای مجوز از وزارت صمت و شهرداری ها که اطلاعات آن برای این سازمان ارسال می شود، می باشد. روش دیگر، ثبت ترددها از طریق سامانه متمرکز باربرگ شهری به نشانی www.baarbag.ir می باشد.

وی با اشاره به اینکه در این طرح وجهی به حساب مالکان خودرو واریز نمی‌شود افزود: صرفاً‌ اعتبار مشخص محاسبه شده برای هر خودرو به کارت بانکی مالک خودرو واریز می گردد که صرفاً در جایگاه‌های سوخت بنزین و به منظور برداشت سوخت بنزین توسط همان خودرو قابل استفاده خواهد بود.

براساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری کشور با تأکید به این نکته که مرجع رسمی ثبت اطلاعات ناوگان و رانندگان حمل ونقل شهری، سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل شهری به نشانی www.UTCMS.ir است، اظهار کرد:‌ در صورت شناسایی هرگونه تخلف شهرداری ها و اتحادیه های صنفی و یا رانندگان و شرکت های خدمات هوشمند حمل بار که بر اساس بانک های داده ای موجود از جمله دوربین های شهری بررسی می‌گردند، با متخلفین برابر مقررات و قوانین برخورد می شود و تمامی مسئولیت زیان وارده حاصل از تخصیص غیرصحیح سهمیه سوخت با شخص متخلف می باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Japan
18:34 - 1398/12/01
این سهمیه بنزین مال باباتونه همین طور بخشش میکنید وانتیها وماشینهای ون سهمیه بنزین خودروها را دارند تو پمپ بنزینها آزاد میفروشن شماخجالت بکشید از این ملت وبسایت را تک نرخی کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
نه دوست عزیز ما کشاورز هستیم کم هم میاریم
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1398/12/01
روز به روز فشار و بیشتر کنید. خدا لعنت کنه همتونه
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1398/12/01
روز به روز فشار و بیشتر کنید. خدا لعنت کنه همتونه
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1398/12/01
من مجوز از شهرداری دارم ولی ۳۰۰لیتر بیشتر ندادن ، همش دروغ تازه ۱۳۰هزارم بابت پروانه ازم گرفتن راه کاسبی رو خوب بلدن اینا همچین دوس دارم یکی دوتا شونو با نیسان له کنم بعد خودمو زن و بچمه رو با همپون نیسان آتیش بزنم..
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1398/12/02
من مزدا 2000دارم باگرمای بالای 60درجه .استیجاری،خودم باماشینم وتمام مخارجش 1900تا2تومن میگیرم اونوقت 300لیتر کفاف میده،عدالت،سالهای ساله،پر وجدان خیلی وقته پر فساد سالهاست خوش آمدی،اختلاص قدم رنجه فرمودید زدوبند اینجاخونه خودت،راستی شما هم از سهمیه استفاده میکنید نگو اره که نگفته رو میگم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج