شوک یک میلیون یورویی برانکو به پرسپولیس
۹۶۶۵۸۴
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴
۷۱۹۱ 
پرسپولیسی‌ها در زمان فعلی شرایط دوگانه‌ای را تجربه می‌کنند و درواقع اتفاقات تلخی که در فیفا علیه سرخ‌ها رخ داده، شیرینی صدرنشینی و نزدیک شدن سرخ‌ها به پوکر قهرمانی را کمرنگ کرده و هواداران این تیم منتظر هستند تا ببینند مدیران باشگاه چه نسخه‌ای را برای این مشکلات می‌پیچند.

فرهیختگان: پرسپولیسی‌ها در زمان فعلی شرایط دوگانه‌ای را تجربه می‌کنند و درواقع اتفاقات تلخی که در فیفا علیه سرخ‌ها رخ داده، شیرینی صدرنشینی و نزدیک شدن سرخ‌ها به پوکر قهرمانی را کمرنگ کرده و هواداران این تیم منتظر هستند تا ببینند مدیران باشگاه چه نسخه‌ای را برای این مشکلات می‌پیچند. پرسپولیسی‌ها که همین چند فصل قبل به دلیل مشکلاتی که توسط جذب مجدد طارمی ایجاد شده بود، 2 پنجره نقل‌وانتقالاتی‌شان را مسدودشده دیدند و مشکلات زیادی را متحمل شدند، حالا باز هم با تهدید بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی‌شان مواجه هستند و همین موضوع آنها را نگران کرده است. چند روز پیش بعد از اینکه حکم قطعی فیفا درخصوص شکایت بودیمیر به باشگاه ارسال و شکایت کالدرون از سرخ‌ها هم علنی شد، حالا پرسپولیسی‌ها باید منتظر رایی باشند که می‌تواند مشکلات آنها را بیش از پیش کند.

برانکو چقدر به سرخ‌ها تخفیف می‌داد؟

بعد از جدایی برانکو از سرخ‌ها، پرداخت حق و حقوق این مربی به یکی از دغدغه باشگاه پرسپولیس و هوادارانش تبدیل شده بود و آنها بارها تلاش کردند با کشاندن پروفسور به پای میز مذاکره و البته گرفتن مبلغ قابل‌توجهی به‌عنوان تخفیف، این مشکل را ختم به خیر کنند که برانکو حاضر نشد شرایط سرخ‌ها را بپذیرد تا قرار بعدی آنها فیفا و حکم صادره باشد.برانکو در مذاکراتش پذیرفته بود درصد کوچکی از قراردادش را به سرخ‌ها ببخشد و مابقی آن را نقد یا نهایتا در 2 تا 3 قسط بگیرد، اما پرسپولیسی‌ها حدود 50 درصد تخفیف و شرایط پرداخت اقساط بلندمدت را خواستار بودند که درنهایت به نتیجه نرسید. البته برانکو در مذاکرات رودررویی که با پرسپولیسی‌ها در زاگرب داشت، حاضر شده بود مبلغ 116 هزار یورو به پرسپولیسی‌ها تخفیف بدهد که مورد قبول سرخ‌ها قرار نگرفت.

طلب برانکو و دستیارانش چقدر است؟

برانکو از بابت قرارداد و آپشن‌های قراردادش که مربوط به کسب قهرمانی لیگ و جام‌حذفی و همچنین نتایج مربوط به لیگ قهرمانان آسیا می‌شود، 615 هزار و 872 یورو از پرسپولیسی‌ها طلبکار است. زلاتکو، برادر پروفسور هم مبلغی حدود 82 هزار و 111 یورو از سرخ‌ها طلب دارد. پانادیچ، مربی دروازه‌بانان فصل گذشته پرسپولیس هم 63 هزار و 748 یورو از پولش را دریافت نکرده و درنهایت مارکو، مربی بدنساز کادر برانکو هم 36 هزار و 190 یورو از سرخ‌ها طلبکار شد. با یک حساب سرانگشتی می‌توان متوجه شد که طلب کادر کروات از پرسپولیس 797 هزار و 921 یورو است که با قیمت امروز یورو متوجه می‌شویم بیش از 13 میلیارد خرج روی دست سرخ‌ها می‌گذارد.

حکم فیفا عیدی تلخ قرمزها

آن‌طور که شنیده می‌شود حکم فیفا درخصوص پرونده برانکو در پروسه یک هفته‌ای 23 اسفند تا پایان این ماه به دست پرسپولیسی‌ها می‌رسد و جالب است بدانید ادعای پرسپولیسی‌ها درخصوص فسخ یکطرفه این مربی برای قرارداد سال دوم هم مورد قبول فیفا قرار نگرفته و این باشگاه ملزم به پرداخت تمام حق و حقوق برانکو و دستیارانش شده است. این حکم در روزهای پایانی سال می‌تواند تلخ‌ترین عیدی به پرسپولیس و هوادارانش باشد.

برانکو سال دوم قراردادش را هم طلب کرد

نکته جالب شکایت برانکو از پرسپولیسی‌ها، درخواست او برای دریافت مبلغ قرارداد سال دوم است که البته به سرانجام نرسید و به جدایی طرفین انجامید. او که در مذاکرات رودررو هیچ درخواستی بابت سال دوم قراردادش نداشت، وقتی کار را در فیفا دید این موضوع را هم به خواسته‌هایش اضافه کرد تا بابت این مدت دوندگی برای دریافت حق و حقوقش را به نوعی جبران کند.البته خبرهای رسیده به «فرهیختگان» حکایت از آن دارد که فیفا تنها با یک ماه و نیم این قرارداد موافقت کرده و قرارداد با پرسپولیس را بعد از پیوستن به الاهلی فسخ‌شده قلمداد کرده است.آن‌طور که شنیده می‌شود این یک ماه و نیم برای پرسپولیسی‌ها حدود 100 هزار یورو آب می‌خورد که باید این را هم به آن مبلغ بالا اضافه کرد.

سود سالیانه و هزینه دادرسی

با حسابی سرانگشتی می‌توان متوجه شد که طلب برانکو و دستیارانش از پرسپولیس مبلغی حدود 900 هزار یورو است که البته باید به این مبلغ 5 درصد سود سالیانه و همچنین هزینه‌های دادرسی پرونده در فیفا و حقوق وکیل برانکو درخصوص این پرونده را اضافه کرد که به نظر می‌آید یک میلیون یورو برای سرخ‌ها تمام شود.به نظر می‌آید ضعف مدیران پرسپولیس در توافق با برانکو باعث صدور چنین حکم سنگینی علیه این تیم شد، چراکه آنها می‌توانستند خیلی راحت و با نیمی از این مبلغ با سرمربی سابق خود توافق کنند.

چه خطراتی پرسپولیس را تهدید می‌کند؟

با توجه به تعدد پرونده‌های پرسپولیس در فیفا ممکن است درصورت تاخیر در پرداخت مبالغ رای‌های قطعی، این تیم از 2 تا 3 پنجره نقل‌وانتقالاتی محروم شود و کسر امتیاز و حذف از رقابت‌های آسیایی هم می‌تواند جریمه‌های احتمالی فیفا علیه سرخ‌پوشان تهرانی باشد.با این اوصاف باید دید انصاری‌فرد و البته هیات‌مدیره باشگاه چه تصمیمی برای عبور از این پروسه سخت گرفته‌اند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:0
Canada
08:17 - 1398/12/11
اصلا جای نگرانی نیست،ازسهم استقلال در فیفا و آسیا و اسپانسر مشترک و از جیب یک هوادار متمول پرداخت میشه،
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
ی شماره کارت بدن هوادارا پول واریز میکنن قصه نخورید ما قهرمانیم
ح_ ن
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
اینها همه اش حرفه ،،آقایان میخواهندیک طوری برنامه ریزی کنند که نظرباشکاه هانسبت به پرسپولیس عوض شود،،یعنی آنهافکرکنند پرسپولیس بیچاره خیلی درگیره ،،، خوب آقایان نمی دانستن آقای برانکوچقدرازاین تیم طلب دارد ؟؟؟حالا باید ازجیب مردم بدبخت (بیت االمال) این مبلغ به مربی نازی نازی پرداخت شود،،بعدااین تیم بروددربازیهای آسیایی بادوگل ازیک تیم عربی شکست بخورد،،وبزوربایک تیم بزورمساوی کند،،،سپس آقایان انصاری فرد،پیروانی وگل محمدی برای سه هیچ کردن بازی پرسپولیس و سپاهان هرروزباین دروآن دربزنند،،،باباجمع کنیداین بساط راخلاصه این پول بایدبه آقای برنکوپرداخت شود،،این بازیهارابزاریدکنار،،، فقط به دنبال تکرارقهرمانی پرسپولیس باشید،،،،قهرمانی این تیم بادلخوری خیلی از اینها همراه ست،،آقایان چرادوست دارندبهرقیمتی قهرمانی یک تیم را تضمین کنند،،این قهرمانی چقدرمی ارزه؟؟؟چندمیلیارد تومان؟؟؟
ح_ ن
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
کاملا،،چراتیم شخصی شهرخودرورانابودکردید،،؟ اگرازجواصفهان خبرداشتیدچرابازیش رالغونکردید؟چرازودترویادیرترابلاغیه تیم شهرخودروراصادرنکردید؟؟چراتمام برخوردهای ۵۰_۵۰رابنفع تیم قرمزسوت زدید، مادیگه ازتلویزیون دیدیم که!؟؟!ولی باتمام این حرفها کلیه بدهیهای پرسپولیس به موقع پرداخت میشه، ،،اینهاهمه اش داستانه،،،،، همین الان آقایان انصاری فرد،پیروانی وگل محمدی ازته دلشون برای مادارند میخندن،،، برای قهرمانی تیمشون باتمام وجودخوشحال هست،،
ح_ ن
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
آره قربان همه چی درست میشه،،فقط می‌خوان بگن تیم قرمزخیلی مشکل داره اصلا نگران نباشند ،مسوولین تیم محبوب،،، هدف مشخصه،، جایی که همه میگن بازیها بایدتعطیل بشوداین آقایان میگویندماتابع قانون هستیم !!!!!!تف به این افتخاردروغین، ،
Iran, Islamic Republic of
08:29 - 1398/12/11
پول ملت بدبخت خرج سوگلی تیم حکومتی می شود،این تیم اگه خصوصی شود چنین پولی خرج این،ان نمی شود،
Iran, Islamic Republic of
08:42 - 1398/12/11
خاک توسر هرچی دزد که پول مردمو میدن این فوتبال کثیف هیچیش رو اصول نیس
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1398/12/11
1500هزار یورو به برانکو بدهند که چی بشه.
حرومش باشه
Iran, Islamic Republic of
08:55 - 1398/12/11
اصلا نگران نباشید . وزیرتون پرداخت میکنه
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1398/12/11
هم از پنجره نقل وانتقالات محروم میشیم به مدت چندین فصل هم کسر امتیاز میشیم وهم ممکنه به دسته های پایین تر سقوط کنیم واین ار مغان مدیرهای بی لیاقت وبیشعوریست که وزارت خانه گمارده در صورتیکه اگر گرشاسبی به عنوان مدیر عامل میموند امکان نداشت این اتفاقات بیفتد جالب لست وزارت خانه بادست خودش تیمهای سرخ ابی را با گماردن ادم های بی لیاقت به مرز نابودی میرساند وقتی ادمی مثل گرشاسبی هیچ گونه پرونده ای رو دست باشگاه نمیگذارد و حدود ۸۰ میلیارد هم درامد زایی میکند اخه درد ومرزتان چیست که او را عوض میکنید به بهانه های خنده دار ومضحک یه ایرج عرب بلای سر پرسپولیس اورد که صدتا مدیر مثل گرشاسبی وانصاریفرد هم نمیتونن کاری از پیش ببرند
Iran, Islamic Republic of
09:05 - 1398/12/11
چوب خدا صدا نداره،فک کردی میزنید میرید هیچکسم نمیفهمه،ههه خدا جای حق نشسته همچین میزنه نمیفهمید از کجا خوردید حالا هی حق خوری هی داورا رو مجبور کنید بازی و دربیارن،تیم شهر امام رضا رو نابود کنید،بازی و سه هیچ کنید قبل بازی حکم انضباطی واسه تیم رقیبتون بگیرید و....الان بشین نگاه کن ببین چه بلایی سرتون میادش
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1398/12/11
نگران نباشید دولت مثل قبل کارا رو درست میکنه
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1398/12/11
وزیر میده غمی نیس
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1398/12/11
مگه این همه بدهی نداره لنگ؟؟؟؟ماه دیگه میبینید هیچ بدهی نداره وزیر ورزش همه درو صاف میکنه از پول بیت المال
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1398/12/11
آقای روحانی یه سر میره کرواسی با نخست وزیرشون ساخت و پاخت میکنه درست میشه نگران نباشید دردونه های حکومتی
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1398/12/11
حق با برانکو هست ما ایرانیها متاسفانه خوش استقبال و بد بدرقه هستیم ارزوی هواداران پرسپولس را برانکو با چندین جام و قهرمانی براورده کرد ولی اقای ایرج عرب باعث تمام این ضرر و زیان هست البته اقای انصاریفرد دستش خالی بود اونم اهمال کرد باید به هرحال جریمه و طلبش پرداخت بشه نوش جانش خیلی بااین مرد بزرگ بد رفتار شد اینا یک ویلموس را میخواستن
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1398/12/11
پولایی که کیسه خرج شفرواستراوده هاخارجی کردیادتون رفت براتکوتوهمون سالی که رفت فینال چن میلیاردپول واردباشگاه شدازدرآمدخودش بهش میدادن
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1398/12/11
دیرین دیرین
مسعود جان وارد می‌شود.
پوکر فساد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج