شروع ضعیف «عصر جدید ۲»
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
استخدام_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
استخدام_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۷۰۲۵۰
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
۴۴۱۰
زمستان سال گذشته وقتی مسابقه «عصر جدید» برای اولین بار پخش شد، استعداد‌های بسیاری از شرکت‌کنندگان برای مخاطبان یا حتی داوران، تازگی و جذابیت زیادی داشت به همین دلیل مسیر صعود برای آنان هموارتر بود، اما امسال سری دوم در شرایط متفاوتی پخش می‌شود.

روزنامه خراسان: زمستان سال گذشته وقتی مسابقه «عصر جدید» برای اولین بار پخش شد، استعداد‌های بسیاری از شرکت‌کنندگان برای مخاطبان یا حتی داوران، تازگی و جذابیت زیادی داشت به همین دلیل مسیر صعود برای آنان هموارتر بود، اما امسال سری دوم در شرایط متفاوتی پخش می‌شود. مردم سال گذشته از هر رشته‌ای استعداد‌هایی دیده‌اند و ناخودآگاه استعداد‌های سری دوم را با سری قبل مقایسه می‌کنند.

توقع داوران هم نسبت به گذشته بالاتر رفته است و شرکت‌کننده‌ها برای نمایش توانایی خود، راه سختی در پیش دارند. البته از طرفی هم تجربه سال گذشته باعث شده آن‌ها از این تجربیات استفاده کنند و آماده‌تر پا به صحنه «عصر جدید» بگذارند. در دو قسمت ابتدایی سری دوم «عصر جدید» چه گذشت و استعداد‌ها چگونه ظاهر شدند؟

جذاب‌ترین اجرا‌ها

اگر بخواهیم درباره دو قسمت ابتدایی مسابقه صحبت کنیم، می‌توان از اجرای چهار شرکت‌کننده در قسمت دوم، به عنوان جذاب‌ترین اجرا‌ها تا به این جا یاد کرد. منصور نادری شرکت‌کننده‌ای بود که با دوچرخه و تک‌چرخه حرکات نمایش جالبی انجام می‌داد. اجرای او در سبک خودش متفاوت و تماشایی بود و موفق شد نظر مثبت داوران جز آریا عظیمی‌نژاد را جلب کند.

اما شاید به دلیل این که «عصر جدید» در سال گذشته، استعدادی، چون محمد زارع را به خود دیده بود و نادری با زارع مقایسه می‌شد، در نهایت با سه چراغ سفید توسط داوران انتخاب نشد و به مرحله آرای مردمی رفت. اجرای او مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته و عده‌ای از تماشاگران به استدلال عظیمی‌نژاد مبنی بر قدیمی شدن این رشته اعتراض کرده‌اند.

کاربری نوشته است: «باید انتخاب می‌شد، چون هم کارش عالی بود، هم این که همه رو از ته دل خندوند، حتی بیشتر از یک استندآپ کمدی.»

گروه «به نگار» که حرفه‌شان سفالگری بود، با تراشیدن گِل، تابلوی نقش برجسته زیبایی خلق کردند. دغدغه محیط زیستی و فکری که پشت اثر هنری آنان بود، این اجرا را جذاب‌تر کرد. «به‌نگار» با رأی مثبت داوران به مرحله دوم صعود کردند. عده‌ای از کاربران ضمن مقایسه اجرای «به‌نگار» و منصور نادری، گروه را برتر دانستند و عده‌ای هم نادری را تحسین کرده‌اند.

شروع ضعیف استعداد‌های «عصر جدید ۲»

کاربری در تمجید این گروه نوشته: «کارشون فوق‌العاده و مفهوم کارشون عالی بود.» یکی دیگر از جذاب‌ترین اجراها، اجرای گروه «مجاز» بود. اعضای این گروه که ترکیبی از دو گروه متفاوت در سری قبل «عصر جدید» بودند، با خلاقیتی که در اجرای خود داشتند توانستند صرفا با حرکات بدنشان نمایش جذابی اجرا کنند. شاید اگر گروه «مجاز» سال گذشته این اجرا را به روی صحنه می‌آوردند، شانس زیادی برای صعود به مراحل بالای مسابقه داشتند.

کاربری در واکنش به این اجرا نوشته: «چقدر با موزیک هماهنگ بودند و خلاقانه بود کارشون. در عین کمدی بودن پیامشو رسوند.»

یکی دیگر از اجرا‌هایی که تماشاگران داخل استودیو را هم حسابی به هیجان آورد، اجرای گروه تکواندوکار «تکاوران البرز» بود. این گروه با استفاده از حرکات رزمی نمایش گروهی جالبی داشتند و هنگام اجرا با تسلط زیادی تکه‌های چوبی و سنگینی را شکستند که جزو جالب‌ترین بخش اجرای آن‌ها بود. تعدادی از مخاطبان تلویزیون که تحت‌تأثیر هیجان بالای اجرای آن‌ها قرار گرفته بودند، پیش‌بینی کردند این گروه به مراحل بالایی صعود می‌کنند. کاربری نوشته: «اجراشون فوق‌العاده بود، همه قدرت بدنی و هماهنگی فوق‌العاده‌ای داشتند.»

شروع ضعیف استعداد‌های «عصر جدید ۲»

صعودکنندگان به مرحله دوم

علاوه بر سه گروه «تکاوران البرز»، «مجاز» و «به‌نگار» که برندگان قسمت دوم مسابقه هستند، در قسمت اول، گروه «خانواده سبز» و «جوانمردان ایران زمین» موفق شدند به مرحله دوم راه پیدا کنند. «خانواده سبز» با استفاده از حرکات ورزشی حرکات جالبی از خود به نمایش گذاشتند و در مقایسه با خود اجرای خوبی داشتند، اما این گروه نیز ناخودآگاه با استعداد‌های مختلفی که سال گذشته در رشته حرکات ورزشی اجرا داشتند، مقایسه می‌شدند و در نگاه مخاطبان به اندازه کافی جذاب نبودند. کاربری در واکنش منفی به این اجرای منتخب داوران نوشته: «متفاوت نبود، این حرکات رو خیلی‌ها می‌تونن با ورزش انجام بدن.» گروه «جوانمردان ایران زمین» را می‌توان یکی از اصیل‌ترین و ایرانی‌ترین اجرا‌ها به حساب آورد. این گروه ورزش زورخانه‌ای را روی صحنه «عصر جدید» انجام دادند و جزو برندگان قسمت اول بودند. یکی از کاربران در تحسین آنان نوشته است: «نشون دادید ورزش زورخانه‌ای هم می‌تونه این‌قدر جذابیت داشته باشه. ممنون.» تعدادی از کاربران هم اجرای آن‌ها را در حیطه مهارت و نه استعداد دانسته و از صعود آن‌ها تعجب کرده‌اند.

حذف از رقابت با چراغ‌های قرمز

از میان سه شرکت‌کننده‌ای که در همان مرحله قضاوت داوران، از دور رقابت حذف شدند، استعداد دو شرکت‌کننده مربوط به حوزه خوانندگی و یکی از آن‌ها مربوط به استندآپ کمدی بود. مهدی محمودی و اسامه مرادی دو خواننده‌ای بودند که نه تنها در مقایسه با استعداد‌های خوانندگی «عصر جدید» بلکه در مقایسه با خودشان هم در این حوزه حرف زیادی برای گفتن نداشتند و موفق نشدند نظر مثبت داوران را جلب کنند. واکنش‌ها درباره اجرای آنان در فضای مجازی هم چندان مثبت نبوده است. نیما سهرابی هم سومین شرکت‌کننده‌ای است که در مرحله اول حذف شد. طنز و شوخی‌های بامزه متن استندآپی که او اجرا کرد بسیار کم بود و در واقع این شرکت‌کننده نتوانست از تماشاچیان و داوران خنده بگیرد. عده‌ای از مخاطبان اجرای او را کاملاً تحت‌تأثیر امیرحسین قیاسی کمدین «خندوانه» دانسته بودند، کاربری در انتقاد به اجرای او نوشته: «باید بیشتر روی متن کار می‌کرد، اصلا خوب نبود.»

در انتظار کسب آرای مردم

درمیان ۱۴ شرکت‌کننده‌ای که در دو قسمت گذشته دیدیم، پنج اجرا به مرحله آرای مردمی راه پیدا کرده‌اند و در بین آن‌ها، یکی از شانس‌ها برای کسب آرای مردمی، اجرای مربوط به مهران مختاریان است. این کودک که مبتلا به اوتیسم بود، با هوش فوق‌العاده‌ای که داشت می‌توانست از طریق محاسبه ذهنی، روز دقیق مربوط به تاریخی را که به او گفته می‌شد، بگوید. انتخاب نشدن او توسط داوران مسئله‌ای بود که انتقاد مخاطبان را برانگیخت، به همین دلیل می‌توان شانس او را برای بازگشت به مسابقه بالا دانست.

شروع ضعیف استعداد‌های «عصر جدید ۲»

حسنا میرهادی در رشته فوتبال نمایشی و مرضیه هوشمند در رشته سوخته‌نگاری هم در مرحله آرای مردمی هستند. بعد از اجرای «دختران نینجا» کار شرکت‌کنندگان خانم مسابقه حسابی سخت شده و انگار آن‌ها با نمایش توانایی‌هایی در حد و اندازه آن گروه می‌توانند توجهات را جلب کنند. اجرای مرضیه هوشمند هم جزو اجرا‌هایی بود که در نوع خود جذاب و هنرمندانه بود، اما اجرای خوب فاطمه عبادی در برنامه سال گذشته، توقع‌ها را بالا برده است. مجتبی جهان‌نورد استعداد حوزه خوانندگی و محمدرضا فکری هم استعداد حوزه استندآپ کمدی هستند. جهان‌نورد اجرای خوبی داشت و مخاطبان را تحت تاثیر آهنگی که به زبان ترکی خواند قرار داد، فکری نیز با استندآپ بامزه خود جزو معدود کمدین‌های موفق مسابقه بود، اما رقبایی مانند گروه «مجاز»، «به‌نگار» و «تکاوران البرز» باعث شدند آن‌ها وارد مرحله آرای مردمی، شوند. این دو شرکت‌کننده در مرحله آرای مردمی، رقیب قدری مانند منصور نادری هستند که جمع زیادی از مخاطبان با انتخاب نشدن او توسط داوران به شدت مخالف بوده‌اند.

انتشار یافته: 28
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1398/12/20
داوراش از خود برنامه رو مخ ترن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۱
فقط گات تلنت ابی افشار نازنین ارش
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1398/12/20
تو این اوضاع گیر دادن به برنامه ای که هرچی باشه سرگرممون میکنه درسته؟
برترینها کاملا تهاجمی میگم تکلیفتو روشن کن
یا دست از طرفداریهات از یه سری آشغال بر دار و با مردم باش
اگ هم نمی تونی از زیر سوال بردن برنامه های اینچنینی که باب دل مردمه رو بیخیال شو
هر کی دوست نداره میتونه نگاه نکنه و به ترکای دیوار خیره شه
کسی شمارو به اجبار پای برنامه ها نمینشونه
شجاع باش و نظرمو به اشتراک بزار برترینها
شجاع باش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۰
گل گفتی
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1398/12/20
قسمت اولش افتضاح بود !!
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1398/12/20
از خودت شعر نباف نویسنده خیلی ام قوی و جذاب شروع شده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۰
والااااا
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1398/12/20
بنظر من نسبت به سال قبل در مرحله مقدماتی اجراها خیلی بهترن .
پاسخ ها
طراوت
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۱
موافقم
Iran, Islamic Republic of
17:30 - 1398/12/20
خوب بود واقعا
این همه با این بچه ها کار میشه که بهترین اجراشون رو ارائه بدن
حداقل از اون برنامه مصنوعی پرشین گات تلنت بهتره
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1398/12/20
خیلی قوی شروع شد
Iran, Islamic Republic of
19:25 - 1398/12/20
خیلی هم خوبه، وقتی پرشیاز گات تلنت و دیدم فهمیدم چقدر پشت برنامه ی عصر جدید فکر شده و چقدر همه چیزش رو حساب کتابه
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1398/12/20
چقدر غرض ورزانه تیتر زده برترین ها! شما سالهاست از ماه عسل تا حالا با علیخانی مشکل داشته و دارین! مجبور نیستید از خودش و برنامه هاش مطلب آپ کنید! فقط برای جذب مخاطب اینکارو میکنید اون هم به بدترین شکل ممکن!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
لایک
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1398/12/20
همین که تو این اوضاع یکی دو ساعتی سرگرم میشیم خیلی خوبه.
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1398/12/20
مرحله مقدماتیه نویسنده عزیز !
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1398/12/21
کجای این متن در مورد ضعیف بودن عصر جدید نوشته؟چرا باید عقده تون از صدا و سیما رو اینجا هم انقدر تابلو خالی کنید؟
Iran, Islamic Republic of
03:59 - 1398/12/21
به نظرم برنامه خوبیه و داورای منطقی‌ای داره و دقیقا در نقطه مقابل Persia's Got Talent، که یک برنامه مسخره و بچگانه هست ، قرار داره.
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1398/12/21
قسمت قبل هم ندیدم چون سیمای میلی نمی بینم کلا چرته . پرشیا گات تلنت باز داور و رنگ جذابیت داره
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1398/12/21
چجوری میتونین از دو جلسه نتیجه گیری میکنین؟
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1398/12/21
الان فازت چیه که تیتر زدی شروع ضعیف؟
مثلا میخوای میزان بازدید مقاله ت بالا بره؟انقدر خاک بر سری ک مجبوری با شعر بافیدن مطالبت رو تحمیل کنی؟
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1398/12/21
واقعا نظرات غیر کارشناسی وکاملا تهاجمی و غیر منطقیه شما فقط به درد همون مهناز افشار میخورید

برنامه ای که زحمت کشیده شده براش و سطح مناسبی داره اینجوری مورد خطاب قرار نمیدن مشتی بی سواد هستین و کاری میکنین که ادم به این سایت دیگه سر نزده فقط همین موضوع نیست کلا فازتون غیر قابل تحمله
Iran, Islamic Republic of
23:59 - 1398/12/21
مردم چقدر ساده ن
بابا نویسنده تیتر زده شما بریزید مطلب رو بخونید
وگرنه تو متن اصلا حرفی از بد بودن عصر
جدید نزده
یاد بگیرید اینارو ، انقد زود باور نباشید
Iran, Islamic Republic of
01:41 - 1398/12/22
متن جالبه، اما تیتر کاملا مسخره و همراه با غرض ورزیه
Iran, Islamic Republic of
03:14 - 1398/12/22
فقد تلنت ابی مهناز آرش و نازنین خوبه. اون استعداد ن این
Iran, Islamic Republic of
19:53 - 1398/12/22
ببخشید دیگه چطوری شروع کنن که قوی قدرتمند باشه؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
انجمن پرستاری ایران_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
انجمن پرستاری ایران_3
انجمن پرستاری ایران_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
انجمن پرستاری ایران_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر