شه‌بخش: می‌خواهم در توکیو هم تاریخسازی کنم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۷۲۷۴۱
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۸
۱۶۱۲
بوکسور 57 کیلوگرم کشورمان گفت: من به خودم ایمان داشتم و با برتری در جدول شانس مجدد برابر حریف هنگ‌کنگ سهمیه المپیک را بدست آوردم.

خبرگزاری فارس: دانیال شه‌بخش بوکسور ۵۷ کیلوگرمی ایران در گفتگو با خبرنگار فارس در خصوص مسابقات گزینشی المپیک 2020 توکیو در کشور اردن، اظهار داشت: قبل از اینکه در رقابتهای کسب سهمیه بازیهای المپیک به میزبانی اردن شرکت کنیم، اردوی مشترکی را با بوکسورهای ترکیه‌ای داشتیم. این موضوع در آمادگی ملی‌پوشان تاثیر بسزایی داشت. همچنین یک هفته زودتر عازم اردن شدیم و نفرات با شرایط و فضای محل برگزاری مسابقات وفق پیدا کردند.

وی در خصوص چگونگی کسب سهمیه، تصریح کرد: با گرفتن سهمیه شرکت در بازیهای المپیک 2020 توکیو برای استان سیستان و بلوچستان تاریخ ساز شدم و اولین المپین استانم لقب گرفتم. در این مسابقات 4 مسابقه دادم، ابتدا مبارزه چین‌تایپه را شکست دادم سپس از سد قهرمان قاره اقیانوسیه گذشتم و در مسابقه سوم با حریف قزاقستان شکست خوردم. من به خودم ایمان داشتم و با برتری در جدول شانس مجدد برابر حریف هنگ‌کنگ سهمیه المپیک را بدست آوردم.

شه‌بخش: می‌خواهم در توکیو هم تاریخسازی کنم

شه‌بخش در خصوص نحوه میزبانی اردنی‌ها عنوان داشت: همانطور که گفتم ما یک هفته زودتر از آغاز مسابقات به این کشور سفر کرده بودیم و اردنی‌ها میزبانی خوبی از ما داشتند. امکانات و سالن خوبی را در اختیار تیم ملی ایران قرار داده بودند. البته در روزهای اول ورودمان از چند نفر به دلیل جلوگیری ویروس کرونا تست (تب‌سنجی) گرفتند.

بوکسور 57 کیلوگرم کشورمان در خصوص ناداوری‌های برای ایران در این رقابتهای اذعان کرد: حداقل می‌توانستیم 3 سهمیه را در این پیکارها بدست آوریم، اما قضاوت‌ها به ضرر برخی از ملی‌پوشان رقم خورد. هر طور حساب می‌کردیم، امید احمدی‌صفا باید سهمیه را می‌گرفت و همیشه در مسابقات برای ایران ناداوری هست و این بار حق امید را خوردند. مسابقه من بعد از رقابت امید بود و نزدیک به رینگ بودم و مسابقه را از نزدیک دیدم. انتظار داشتم با درخشش در مبارزه‌اش دست او را به عنوان فرد برنده بالا ببرند ولی به راحتی او را از دور مسابقات خارج کردند.

وی در خصوص اینکه بوکس کشورمان شانس مجدد برای افزایش سهمیه دارد یا خیر، گفت: یک مسابقه دیگر برای افزایش سهمیه داریم که اردیبهشت ماه در فرانسه برگزار خواهد شود. مقام اول تا سوم سبک‌وزن‌ها و نفرات اول و دوم سنگین‌وزن‌های این پیکارها به المپیک می‌روند.

 

شه‌بخش در خصوص اینکه هم‌اکنون به چه کاری مشغول است، تاکید کرد: در این وضعیت که بیماری کرونا باعث درگیری اکثر اقشار جامعه شده هیچ کاری را نمی‌توانم انجام دهم و بخاطر پیشگیری و مقابله با این ویروس در خانه مانده‌ام. البته بعد از این مسابقات نیاز به یک استراحت کوتاه داشتم و در حال حاضر برنامه تمرینی ندارم.

وی در خصوص اینکه آیا بازیهای المپیک 2020 توکیو برگزار خواهد شد، بیان کرد: به طور حتم بازیهای المپیک برگزار می‌شود ولی احتمال دارد با تاخیر یک یا دوماهه برگزار شود.

بوکسور زهدانی کشورمان در خصوص برنامه اش برای بازیهای المپیک 2020 توکیو چگونه چیست و چه پیش‌بینی می‌کند نیز اضافه کرد: کار سختی را پیش‌رو خواهم داشت و امیدوارم در این رویدادهای مهم و بزرگ دنیا بهترین نتایج را برای کشورم کسب کنم و دست به تاریخ‌سازی بزنم.

ملی‌پوش بوکس ایران در خصوص برگزاری اردوهای آماده سازی برای المپیک خاطرنشان کرد: هم‌اکنون با این وضعیت بیماری کرونا چیزی مشخص نیست. ولی قبل از المپیک نیاز به برگزاری اردوهای مشترک با کشورهای قزاقستان و ازبکستان داریم که با آمادگی دوچندان راهی رویداد مهم بازیهای شویم. باید مسئولان فدراسیون و کادر فنی تیم ملی در مورد برگزاری اردوهای آماده‌سازی و تدارکاتی به جمع‌بندی نهایی برسند تا بتوانیم با قدرت و آمادگی بالایی وارد مسابقات مهم و بزرگ همچون المپیک شویم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
09:24 - 1398/12/27
زنده با د مچ مردم ایران زنده باد مچ مردم بلوچ. تی مانه افتخاره شواش براس شه بخش
United Arab Emirates
20:21 - 1398/12/27
موفق باشی قهرمان سیستان بلوچستان
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1399/02/20
عزیزم
موفق باشی
بازی قبل از آخر را خوب بازی نکردی
ترس داشتی
کم مشت انداخت ی
عقب نشینی داشتی
مشت هات تکراری بود
تکنیک داری ولی تاکتیک نداری
کوچ هم ضعیف بود
فقط داد میزد
یاعلی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
کالابرد_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فرش تارنگ_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر قدیمی_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کالابرد_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر