فال روزانه ۰۳/ ۰۱/ ۱۳۹۹
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۷۴۳۵۷
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۲
۱۷۷۵
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه ۹۹.۰۱.۰۳

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید موفقیت و پیشرفت انتظار شما را می‌کشد، در نتیجه این سال را جدی‌تر از دیگر سال‌های زندگی‌تان بگیرید و لحظه‌ای از تلاش و کوشش دست بر ندارید. در ماه فروردین که با تولدتان آغاز کرده‌اید، فکر بکری به ذهن‌تان می‌رسد. این فکر را اجرا کنید و مطمئن باشید که فاصله چندانی با موفقیت ندارید. در ماه‌های تیر و مرداد کارهای شما به اوج می‌رسد و در این ماه‌ها، تا می‌توانید کار کنید. زیر بار مشکلات کمر خم نکنید و مطمئن باشید که پاییز امسال کمک از راه می‌رسد و فردی برای حل مشکلات به یاری‌تان خواهد شتافت. دی ماه امسال زمان موفقیت و شادی شما است و در این ماه، مزد زحمت‌های خود را دریافت می‌کنید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با استمرار در کار و تلاش، به الگویی موفق برای دیگر سال‌های زندگی‌تان تبدیل نمایید.

فال روزانه ۰۳/ ۰۱/ ۱۳۹۹

قبل از اینکه زیر بار نگرانی‌ها کمر خم کنید، فکری به حال آرامش‌تان بردارید. روحیه‌ پرخاشگرانه‌ای که دارید را کنار بگذارید و مطمئن باشید که کنار گذاشتن این روحیه زمینه سود و منفعت شما را فراهم می‌کند. با دوستانی رابطه برقرار کنید که درک کاملی از شرایط شما دارند. عشقی که در سینه دارید را نهان نکنید و به عشق‌زندگی‌تان بگویید که از همیشه بیشتر عاشقش هستید. روز خلوتی را در پیش دارید و فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید. کارهای عقب‌افتاده را انجام دهید در غیر این‌صورت ضرر متحمل ضرر هنگفتی خواهید شد.

فال روزانه ۰۳/ ۰۱/ ۱۳۹۹

بار مشکلات را به تنهایی به دوش نکشید و مشکلاتی که دارید را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید. شرایطی را برای رفاه و آسایش بیشتر اعضای منزل فراهم نمایید. سودی از پولی که قبلا برای انجام کاری سرمایه‌گذاری کرده‌ بودید روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. روز خوبی را برای مهمانی و بودن در کنار اعضای فامیل در پیش‌رو دارید. برنامه‌ای خاص و سرگرم‌کننده برای شادمانی خود و اعضای خانواده تدارک ببینید. اهمیتی به نظر دیگران ندهید و راه خودتان را بروید. فرصتی پیدا می‌کنید تا با عشق زندگی‌تان از محبت و صفا صحبت کنید. صداقت در گفتار و رفتار را با اطرافیان در پیش بگیرید.

فال روزانه ۰۳/ ۰۱/ ۱۳۹۹

سفری تفریحی در پیش دارید و در این سفر به همراه خانواده و اطرافیان به شما حسابی خوش خواهد گذشت. با فرصتی برای افزایش و درآمد روبرو خواهید شد. صبر و بردباری بیشتری در کارها پیشه کنید. علاقه‌ای به تنهایی و خلوت دارید و امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی با خودتان خلوت کنید. بر خلاف روزهای گذشته که ایام به کام شما نبود، امروز کارها بر وفق مرادتان پیش می‌رود. قرار است مهمانی کوچکی ترتیب دهید و در این مهمانی در کنار دوستان و آشنایان حسابی تفریح خواهید کرد.

فال روزانه ۰۳/ ۰۱/ ۱۳۹۹

بیمار و کسل هستید اما این بیماری زودگذر است و با گذشت زمان احساس نشاط و بهبودی پیدا خواهید کرد. امروز خرج غیرمنتظره‌ای روی دست شما قرار می‌گیرد. یکی از اعضای خانواده در بستر بیماری افتاده و نیازمند پرستاری شما است. عشقی تند و آتشین را امروز تجربه خواهید کرد. اهمیت بیشتری به زمان بدهید و قدر فرصت‌های‌تان را بدانید. The day is really great for your married life. نظرهای خود را به اعضای خانواده اعمال نکنید و به آنها آزادی عمل دهید.

فال روزانه ۰۳/ ۰۱/ ۱۳۹۹

رفتار محترمانه و همراه با ادب را با اطرافیان در پیش بگیرید. مشکل مالی که با آن روبرو هستید را به کمک اندوخته و پس‌انداز خود حل نمایید. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان احترام بیشتری بگذارید. فرصتی پیدا می‌کنید تا بیرون از شهر بروید و از طبیعت لذت ببرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه به شما محبت می‌کند. سری به پدر و مادر یا بزرگان فامیل بزنید و دیدارها را تازه کنید.

فال روزانه ۰۳/ ۰۱/ ۱۳۹۹

از آزمون مهمی که قصد شرکت در آن را دارید، سربلند بیرون خواهید آمد. خبر شاد و خوشحال‌کننده‌ای امروز به دست‌تان می‌رسد. جویای حال دوستان و اعضای خانواده باشید. انسان کم‌حرفی هستید و علاقه‌ای به حضور در جمع ندارید، اجازه ندهید این روحیه کار شما را به انزوا بکشاند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز هرکاری که از دستش بر می‌آید را برای خوشحالی شما انجام خواهد داد. پندواندرزهای اطرافیان را آویزه گوش کنید.

فال روزانه ۰۳/ ۰۱/ ۱۳۹۹

مصرف خوراکی‌های مضر و ناسالم را کنار بگذارید و سبک‌زندگی سالمی در پیش بگیرید. به نظرهای اطرافیان احترام بگذارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان راز ناگفته‌ای را امروز با شما درمیان می‌گذارد. امروز فرصتی برای انجام کار موردعلاقه‌تان پیدا می‌کنید. مهمان‌ ناخوانده‌ای به دیدارتان می‌آيد. فرصتی برای استراحت و خستگی‌درکردن پیدا می‌کنید. حال دوستانی که مدتی است خبری از آنها ندارید را جویا شوید.

فال روزانه ۰۳/ ۰۱/ ۱۳۹۹

به لحاظ سلامتی روز خوبی را درپیش دارید. ولخرجی و خریدهای غیرضروری را به پایان برسانید و صرفه‌جویی درپیش بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایده‌های بکری برای افزایش درآمد با شما مطرح خواهد کرد. محبت میان خود و عشق‌زندگی‌تان را تقویت کنید و بیشتر به فکر گرم‌کردن کانون خانواده باشید. درمیان کارهای امروز، فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می‌کنید.

فال روزانه ۰۳/ ۰۱/ ۱۳۹۹

رویکردی مثبت و آینده‌نگرانه به زندگی در پیش بگیرید. به تلاش‌های‌تان ادامه دهید و مطمئن باشید که فاصله چندانی با موفقیت ندارید. قبل‌ از هرگونه معامله یا سرمایه‌گذاری، جوانب کار را دوباره بررسی نمایید. خبری خوشحال‌کننده‌ امروز به دست شما خواهد رسید. تاکنون عاشق نشده‌اید اما امروز زندگی‌تان تغییر می‌کند و عشقی ماندگار و پرحرارت را تجربه خواهید کرد. به فردی که به کمک شما نیاز دارد، پاسخ مثبت دهید. مهارت‌های فردی خود را افزایش دهید.

فال روزانه ۰۳/ ۰۱/ ۱۳۹۹

کارهای زیادی برای انجام‌دادن دارید اما خسته نخواهید شد. از جایی که انتظارش را ندارید، پولی عاید شما خواهد شد. بیشتر از همیشه در کنار اعضای خانواده بمانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان دلتنگ شما است و امروز دمی در کنار ایشان بنشینید و از عشق و محبت بگویید. امروز شرایطی مهیا می‌شود تا کارهای موردعلاقه‌تان را انجام دهید. روز خوبی را برای انجام کارهای مذهبی پیش دارید.

فال روزانه ۰۳/ ۰۱/ ۱۳۹۹

بیشتر از همیشه بر اعصاب‌تان مسلط باشید. خوراکی‌های ناسالم را کنار بگذارید و به رژيم‌غذایی سالم پایبند باشید. اعضای خانواده امروز هر کاری برای رفاه شما انجام می‌دهند. روزی عاشقانه را درپیش دارید و دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید. به خودتان قول داده‌اید که امروز ورزش و تفریح کنید، اما شرایط مهیا نمی‌شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز با تقدیم‌ هدیه‌ای، عشق بی‌پایانش را به شما ثابت می‌کند. از سرمایه‌گذاری‌های مشکوک و پرخطر پرهیز کنید.

فال روزانه ۰۳/ ۰۱/ ۱۳۹۹

خطری سلامت وجود نازنین‌تان را تهدید می‌کند و بهتر است که بیشتر از همیشه هوای خودتان را داشته باشید. فکرکردن به چیزهای بی‌ارزش و کم‌اهمیت را کنار بگذارید. احتمال دارد که امروز در معامله‌ای ضرر کنید. هزینه‌ بیشتری برای رسیدگی به منزل یا محل‌کار خود اختصاص دهید. اعضای خانواده امروز شرایطی آرامش‌بخش را برای شما فراهم می‌کنند. هوای‌ اهل منزل را داشته باشید و از رفاه آنها غافل نشوید. تاکنون عاشق نشده‌اید اما امروز چشم‌‌تان به یاری خوش‌قدوبالا می‌افتد و در دام عشق گرفتار خواهید شد. به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است و تصمیم‌های عجولانه را کنار بگذارید. شک و تردیدی که به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید را پایان دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر