دستگیری سرکرده باند سارقان مسلحِ ۲۰میلیاردی
۹۷۴۴۸۱
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۶
۲۷۲۳۷ 
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: سرکرده باند ۴ نفره سارقان مسلح که در ۳ استان کشوربالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال از منازل مردم و ۳ و نیم کیلو طلا از یک طلافروشی سرقت کرده بودند در عملیات پلیس آگاهی این فرماندهی دستگیر شد.

میزان: فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: سرکرده باند ۴ نفره سارقان مسلح که در ۳ استان کشوربالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال از منازل مردم و ۳ و نیم کیلو طلا از یک طلافروشی سرقت کرده بودند در عملیات پلیس آگاهی این فرماندهی دستگیر شد.

سردار" مهدی معصوم بیگی" فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان اصفهان با تیزهوشی و اشرافیت اطلاعاتی خود از حضور سرکرده باند سرقت مسلحانه تحت تعقیب ۳ استان کشور در شهر اصفهان مطلع و بلافاصله برای دستگیری وی وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: در این خصوص اقدامات ویژه و تخصصی پلیسی صورت گرفت و پس از هماهنگی‌های لازم با مقام قضائی طی عملیاتی پیچیده و هوشمندانه فرد مذکور در یکی از نقاط شهر به محاصره ماموران در آمده و بدون اینکه فرصتی برای فرار داشته باشد دستگیر شد.

سردار معصوم بیگی، با حرفه‌ای عنوان کردن عملکرد کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان در انجام موفقیت آمیز عملیات دستگیری این مجرم متواری اظهار داشت: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد متهم سرکرده اعضای یک باند ۴ نفره سرقت مسلحانه بوده که در استان همدان ۱۵ فقره و در استان گلستان ۳۷ فقره سرقت منزل انجام داده و در استان لرستان نیز با دستبرد به یک طلافروشی سه ونیم کیلو طلا را به سرقت برده بودند.

این مقام ارشد انتظامی، با بیان اینکه سارقان از منازل مردم، طلاجات و دلار سرقت کرده بودند، گفت: ارزش اموال به سرقت رفته از منازل مردم توسط کارشناسان مربوطه ۲۰۰ میلیارد ریال اعلام شده است.

لازم به ذکر است طی عملیاتی توسط ماموران پلیس استان گلستان یکی از اعضای این باند به هلاکت رسیده، ۲ نفر دیگر زخمی شده و سرکرده آن‌ها متواری شده بود که به لطف خداوند و تلاش ویژه کاراگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان دستگیر و به دست قانون سپرده شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:9
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج