پیراهن بارسلونا نیم کیلوگرم است!
۹۷۷۹
۰۶ مهر ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۲
۸۵۸۷ 
بارسا با یک مشکل تازه روبرو شده. وزن پیراهن این تیم در جریان بازی تا 500 گرم هم می رسد.
حالا کمپانی نایکی برای رفع این معضل دست به کار شده تا بازیکنان در جریان بازی، علاوه بر فشار خود مسابقه، وزن پیراهن شان را هم احساس نکنند. پیراهن های جدید بارسا طوری طراحی شده که به محیط زیست آسیب نزند و از پلاستیک های بازیافت شده، تهیه شده است.

هر پیراهن از 8 بطری پلاستیکی بازیافت شده درست شده و در تئوری، قرار بود عرق را از پوست بازیکنان جذب کند و بلافاصله تبخیر شود و به این وسیله، بدن بازیکنان همیشه خشک باشد و آن ها راحت بازی کنند ولی در همان تور آمریکا، بازیکنان متوجه شدند پیراهن شان زیادی خیس است ، ان قدر که در پایان نیمه اول «مثل توپ سنگین» می شد و «مثل چسب به تن» می چسبید. بازیکنان خیال کردند به خاطر رطوبت و دمای هوای بالا در آمریکا است که پیراهن شان این طوری می شود اما در اسپانیا هم ماجرا ادامه داشت ؛

در سوپرجام برابر رئال مادرید مشکل حل نشد، در لالیگا هم چیزی حل نشد؛ تا این که در بازی با والنسیا مدرک جور کردند. بازیکنان قبل از مسابقه پیراهن شان را کشیدند: 200 گرم. بین دو نیمه :نیم کیلو.

چند روز پیش مسوول بازاریابی باشگاه با نماینده نایکی ملاقات کرد تا برای حل این مساله اقدام کنند. نماینده نایکی به روزنامه «ال پاییس» گفت:« مشکل در عرض 2 هفته حل خواهد شد. » این همان چیزی است که بازیکنان انتظار دارند.

منبع: خبرآنلاین

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج