بازگشت روزنامه‌ها از چند روز دیگر
۹۷۹۳۵۱
۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
۱۶۸۳۰ 
کلیه نشریات چاپی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغی وزارت بهداشت از روز ۲۳ اردیبهشت در سراسر کشور منتشر خواهند شد.

خبرگزاری صداوسیما: کلیه نشریات چاپی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغی وزارت بهداشت از روز ۲۳ اردیبهشت در سراسر کشور منتشر خواهند شد.

اطلاعیه کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا درمورد نشر نسخه کاغذی رسانهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ بی شک تلاش شبانه روزی همکاران رسانه‌ای در سطح ملی و استانی برای ایفای نقش موثر و پیشگام اطلاع‌رسانی در مقابله با کرونا بیش از گذشته نمایان نمود و جا دارد از تلاش مستمر ۲۴ ساعته سربازان گمنام نظام اطلاع رسانی کشور درصحنه مقابله با کرونا تقدیر و تشکر بعمل آید.

به اطلاع می‌رساند با عنایت به اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند از روز ۲۳ اردیبهشت در سراسر کشور کلیه نشریات چاپی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغی وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی منتشر خواهند شد.

همچنین نظر به اهمیت و نقش موثر نسخه چاپی رسانه‌ها و هماهنگی بعمل آمده با مسولان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در شهر تهران نیز که طرح فاصله گذاری هوشمند از روز ۳۰ فروردین اجرا می‌گردد چاپ نشریات شامل این محدودیت نخواهد گردید. روزنامه‌ها و نشریات چاپی می‌توانند از روز ۲۳ اردیبهشت فرایند تولید چاپ و توزیع را اغاز نمایند.

بدین ترتیب در کلیه نقاط کشور با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مصوب و رعایت کلیه جوانب برای پیشگیری از شیوع کرونا در مراحل تولید چاپ و توزیع توسط مدیران رسانه‌ها از روز ۲۳ اردیبهشت انتشار نسخه کاغذی روزنامه‌ها و سایر نشریات بلامانع خواهد بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج