دستگیری ۵ شرور در جنوب شرق کشور
۹۸۰۰۱۰
۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۷
۹۳۳۹ 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: پنج نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه و تجاوز به عنف با تلاش شبانه‌روزی پلیس در جنوب شرق کشور دستگیر و ۱۴ فقره سرقت نیز کشف شد.

پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: پنج نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه و تجاوز به عنف با تلاش شبانه‌روزی پلیس در جنوب شرق کشور دستگیر و ۱۴ فقره سرقت نیز کشف شد.

سردار محمد قنبری اظهار داشت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های مسلحانه و به عنف، در هفته گذشته ۵ نفر از عاملان این سرقت‌ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

وی افزود: در این راستا مأموران انتظامی شهرستان‌های زاهدان، ایرانشهر، سراوان و قصرقند با هماهنگی‌های قضائی این سارقان را در عملیات‌های مختلف دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در پی دستگیری این سارقان یک دستگاه خودروی مسروقه، چهار دستگاه تلفن همراه، مقادیری وجه نقد مسروقه به همراه یک قبضه سلاح کلاش، یک قبضه کلت کمری و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.

وی بیان کرد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به ۲ فقره سرقت مسلحانه خودر و،۲ فقره سرقت مسلحانه مغازه، یک فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه ،۲ فقره سرقت به عنف خودرو، ۲ فقره سرقت به عنف مغازه، ۳ فقره سرقت به عنف موتورسیکلت، یک فقره سرقت به عنف منزل و یک فقره سرقت به عنف تلفن همراه اعتراف کردند.

سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرایم احتمالی تصریح کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی به ویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت‌های به عنف و مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج