رویای عجیب سرمربی بارسلونا
۹۸۲۷۴۴
۲۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۸
۲۲۳۱ 
سرمربی بارسلونا رویای فتح لیگ قهرمانان و لالیگا را در سر دارد. اینکه بتواند به گاوداری خود برگردد؛ در حالی که لقب مربی تیم قهرمان اروپا را به دوش می کشد.

ورزش سه: سرمربی بارسلونا رویای فتح لیگ قهرمانان و لالیگا را در سر دارد. اینکه بتواند به گاوداری خود برگردد؛ در حالی که لقب مربی تیم قهرمان اروپا را به دوش می کشد.

لالیگا بیش از یک ماه است که به دلیل شیوع کرونا تعطیل شده و تیم ها هنوز مجوز شروع تمرینات را کسب نکرده اند.

پیش از تعطیلی بازی ها، بارسلونا با دو امتیاز بیشتر از رئال در صدر قرار داشت و در لیگ قهرمانان نیز منتظر بازی برگشت خود با ناپولی بود. بازی رفت دو تیم در یک هشتم نهایی 1-1 مساوی شده بود.

کیکه ستین سرمربی بارسا که زمستان گذشته جانشین ارنستو والورده شد، این روزها بی تاب شروع دوباره فوتبال است.

او به TV3 گفت:« به بازیکنانم این را گفته ام که وقتی برای از دست دادن نیست و به اندازه کافی برای شروع تمرینات و بازی ها عجله دارم. دوست دارم قهرمان لالیگا و لیگ قهرمانان شویم ولی فعلا فوتبال تعطیل شده است. رویای این را دارم که در لینسرس(از توابع استان کانتابریا) و میان گاوها با جام لیگ قهرمانان قدم بزنم.»

قرارداد با بارسا:« قرارداد قطعی یک سال و نیمه دارم و یک سال نیز مشروط. امیدوار به عملی شدن این قرارداد و تمدید آن هستم.»

ستین در پایان گفت:« دوست دارم در زمین عنوان قهرمانی را کسب کنیم ولی واقعیت این است که فوتبال فعلا نمی تواند از سر گرفته شود. دو امتیاز از رئال پیش هستیم ولی اگر بازی ها نیمه تمام بماند و جام را به ما بدهند، حس یک قهرمان را نخواهم داشت. همه چیز البته فعلا در حد حرف است. دنیا در شرایط سختی قرار دارد و امیدوارم راه حلی برای مهار این ویروس پیدا شود. اینکه بتوانیم یک بار دیگر با خیال راحت بیرون برویم و معاشرت کنیم.

امیدوارم بار دیگر بازی ها از سر گرفته شوند و بتوانیم فاصله با رئال را حفظ کرده و قهرمانی را کسب کنیم.»

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج