پاركينگ‌سازي زير خيابان‌هاي تهران
۹۸۳۱
۰۷ مهر ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۸
۶۵۳۱ 
يک سوم سطح خيابان‌هاي مركز شهر را خودروها به عنوان پارکينگ استفاده مي‌كنند كه براي اصلاح و رفع اين مشكل طرحي را به شوراي عالي ترافيک پيشنهاد كرديم تا صلاحيت تشخيص تعداد پارکينگ‌هاي مورد نياز اماكن تجاري و اداري به پليس راهنمايي و رانندگي واگذار شود.
معاون عمراني استاندار تهران با بيان اينكه هم‌اكنون سه برابر ظرفيت شهر تهران، خودرو در اين شهر وجود دارد، گفت: براي حل مشكل ترافيك يكي از راهكارها احداث پاركينگ در زير خيابان‌ها و معابر است كه بخش خصوصي حاضر به سرمايه‌گذاري در اين بخش است و با توجه به اينكه شهرداري مشكلي براي زمين‌هاي اينگونه پاركينگ ندارد با احداث پاركينگ به اين شيوه مشكل كمبود جاي پارك و ترافيك تا حدود زيادي قابل حل است.

محمدرضا محمودي افزود: يک سوم سطح خيابان‌هاي مركز شهر را خودروها به عنوان پارکينگ استفاده مي‌كنند كه براي اصلاح و رفع اين مشكل طرحي را به شوراي عالي ترافيک پيشنهاد كرديم تا صلاحيت تشخيص تعداد پارکينگ‌هاي مورد نياز اماكن تجاري و اداري به پليس راهنمايي و رانندگي واگذار شود.

تخريب‌ها به كن ‌و سولقان مي‌رسد
معاون عمراني استاندار تهران در ادامه درباره اقدامات اين دستگاه با زمين‌خواران و متجاوزان به اراضي ملي يادآور شد: در راستاي تخريب ساخت و سازهاي غيرمجاز عمليات بزرگ قلع و قمع ساخت و سازهاي غيرمجاز منطقه مرتضي گرد انجام و در اين عمليات بيش از 60 سوله تخريب شد.

از سوي ديگر مرحله بعدي برخورد با ساخت و سازهاي غيرمجاز مربوط به منطقه كن و سولقان است كه احکام قضايي آنها صادر شده است و به زودي ساخت‌وسازهاي غيرمجاز اين منطقه نيز تخريب خواهد شد.

منبع: دنیای اقتصاد

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج