رونی: گل برگردان به سیتی، بهترین گل من نیست
۹۸۴۱۸۹
۳۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۵
۲۱۳۹
وین رونی ستاره سابق یونایتد، بر خلاف تصورات، گلی تماشایی اش به منچسترسیتی را بهترین گل دوران فوتبالش نمی داند.

ورزش سه: در حالی که بسیاری از طرفداران منچستریونایتد و فوتبال انگلیس، گل قیچی‌ برگردانی را که وین رونی سال 2010 در دربی منچستر وارد دروازه منچسترسیتی کرد، بهترین گل تمام دوران حرفه‌ای این مهاجم انگلیسی می‌دانند؛ اما خود او نظری متفاوت دارد.

رونی: گل برگردان به سیتی، بهترین گل من نیست

رونی که بین سال‌های 2004 تا 2017 عضو منچستریونایتد بود و با 253 گل زده بهترین گلزن تاریخ این باشگاه به حساب می‌آید، در یادداشتی برای روزنامه «تایمز» انگلیس نوشت:« وقتی از من درباره گل مورد علاقه‌ام سؤال می‌شود، همیشه می‌گویم ضربه برگردانی که مقابل منچسترسیتی به ثمر رساندنم، اما ما در اینجا درباره مورد مهارت گلزنی، چگونگی کار تیمی، حرکت، کنترل و زمان‌بندی و گلی صحبت می‌کنیم که احتمالاً معدود افرادی آن را به یاد می‌آورند. آن هم گلی بود که در بازی با ویگان به ثمر رساندم. رافائل توپ را از سمت راست سانتر کرد و زمان بندی من برای زدن ضربه عالی بود، به طوری که دروازه‌بان شانسی برای مهارش نداشت.»

رونی همچنین درباره دوران کار با سرالکس فرگوسن هم گفت:« بهترین توصیه‌ای که از سرالکس دریافت کردم، این بود که او به من گفت تو خیلی سخت تلاش می‌کنی و من در ابتدا با خودم گفتم منظورش چیست؟ من عادت داشتم در طول 90 دقیقه سخت در زمین دوندگی کنم و در 10 دقیقه پایانی بازی خسته می‌شدم. سرالکس از من می‌خواست که کمی از انرژی‌ام را نگه دارم، چون معتقد بود ممکن است تا دقیقه 90، فرگی تایم، شرایط برای به ثمر رساندن گل برتری فراهم نشود.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج