وقتی کاپیتان لیورپول لباس مسی را نخواست!
۹۸۷۶۳۰
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۴
۲۳۰۶ 
جوردن هندرسون، هافبک انگلیسی لیورپول مدعی شد علاقه ای نداشته لباس لیونل مسی را بگیرد.

ورزش سه: جوردن هندرسون، هافبک انگلیسی لیورپول مدعی شد علاقه ای نداشته لباس لیونل مسی را بگیرد.

فصل گذشته و در نیمه نهایی لیگ قهرمانان، لیورپول ابتدا در دیدار رفت شکست سنگین 0-3 را مقابل بارسلونا متحمل شد، اما در بازی برگشت و علیرغم غیبت ستارگانش دست به معجزه ای بزرگ زده و با چهار گل بارسلونا را مغلوب کرد. جوردن هندرسون در مورد دیدار رفت صحبت کرده و به تمجید از لیونل مسی پرداخته است.

جوردن هندرسون گفت: "وقتی نبی کیتا مصدوم شد من جای او وارد میدان شدم. این اولین بار بود که همزمان با لیونل مسی در زمین حضور داشتم. شما با خودتان فکر نمی کنید"اوه خدای من- این مسی است"، اما شکی نیست که سبک بازی مسی با وقتی او را در تلویزیون می بینید متفاوت است. مسی سرعت بالایی دارد.

وقتی در مورد ضربه آزاد مسی فکر می کنم هنوز هم نمی توانم باور کنم که او چنین گلی به ثمر رسانده است. من پیش از این به شما گفته ام که ​​آلیسون چقدر خوب است، اما مسی ضربه اش را به جایی فرستاد که آلیسون نتوانست آن را مهار کند. حرکت ناگهانی، سرعت و دقت، این ضربه فوق العاده بود.

اما من هرگز به گرفتن لباس لیونل مسی فکر نکردم. هنگامی که در ساندرلند بودم روی کین به من گفت که اگر پیراهن کسی را بخواهی انگار به او مدیون و بدهکار هستی. من با پیراهن لوئیز سوارس به خانه آمدم. سوارز پسر خوبی است و او لباسش را با رفتاری محبت آمیز به من داد، زیرا ما در لیورپول کنار هم بازی کرده بودیم. نمی دانم که او با لباس من چه کار کرده است."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج