ری گردی، تهران قدیم و سه برج
۹۸۸۶۱
۰۴ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۸
۵۶۵۵ 
دبیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران گفت: بنابر آمار گردشگران تا چهارمین روز از سال جدید، تورهای ری گردی، تهران قدیم و سه برج به عنوان پرمخاطب ترین تورهای نوروزی پایتخت معرفی شدند.
خبرگزاری مهر:  رجبعلی خسروآبادی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با هماهنگی و تبلیغات گسترده در تمامی نقاط شهر تهران، در نوروز امسال استقبال گسترده تری از تورهای تهرانگردی نسبت به سنوات گذشته از سوی پایتخت نشینان و مسافرین تهران صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه استانهای همجوار تهران مقاصد اصلی بازاریابی برای تورهای تهرانگردی در سفرهای تابستانی و نوروز 94 هموطنان خواهند بود، عنوان کرد: تدوین برنامه صحیح، دقیق و تعیین اهداف مهمترین راهکار برای توسعه گردشگری استان تهران است که به طور جدی در دستورکار این اداره کل قرار گرفته است.

افزایش بازدیدهای نوروزی از آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری استان تهران

این مسئول افزود: تبلیغات گسترده و معرفی جاذبه ها و برنامه های ستاد خدمات سفر، همچنین توزیع تهران کارت به مسافرین در مبادی ورودی استان موجب افزایش بازدیدهای نوروزی 93 از آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری استان تهران شده است.

خسروآبادی گفت: کارشناسان ستاد خدمات سفر استان متشکل از تیم کارشناسان استانداری و معاونت گردشگری استان طی روز جاری بصورت سرزده در محل اجرای تورهای تهرانگردی حضور یافته تا با توزیع فرم های نظر سنجی میان مسافران، سطح کمی و کیفی تورهای تهرانگردی را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهند.

برگزاری تورهای نوروزی تهرانگردی در 15 مسیر نیم روزه و پنج مسیر یکروزه

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران، میزان اطلاعات راهنمای تور در معرفی جاذبه ها، نحوه برخورد صحیح و مطلوب دست اندرکاران تور، مطلوبیت وسائط نقلیه و... را از اهم سوالات درج شده در فرم های نظر سنجی برشمرد و متذکر شد: فرم های نظر سنجی به صورت روزانه در دبیرخانه ستاد مورد ارزیابی قرار گرفته تا برای افزایش میزان رضایتمندی و خدمات رسانی بهتر و مطلوبتر به مسافرین در پایان روز نواقص و کاستی ها به دفاتر مجری تورهای تهرانگردی اعلام شده و در اسرع وقت رفع شود.

وی از برگزاری تورهای تهرانگردی توسط  27 دفتر خدمات مسافرتی در 15 مسیر نیم روزه و پنج مسیر یکروزه خبر داد و گفت: در تورهای نوروزی امسال دفاتر خدمات سفر موظف شدند تا از راهنمایانی که بر تاریخ و آثار فرهنگی تهران اشراف کامل دارند، استفاده کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج