راهنمای اسباب‌کشی در این روز‌های اپیدمی کروناویروس
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۹۲۴۹۶
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳
۱۹۲۱
اگر شما هم فکر نقل مکان در سر دارید بهتر است بدانید چگونه می‌شود خطرات احتمالی اسباب‌کشی را در دوره اپیدمی کروناویروس کم‌تر کنیم. با رعایت این موارد هم از خود و خانواده خود مراقبت می‌کنیم و دیگر نیاز نیست بعد از اسباب‌کشی درگیر بیمارستان و دوره نقاهت این بیماری سخت شویم.

ایرنا زندگی: بسیاری از مردمی که اجاره نشین هستند و در این دوران کروناویروس متضرر شدند، توانایی پرداخت اجاره‌های خود را نداشتند و مجبورش شدند به جایی نقل مکان کنند که هزینه‌ی کمتری برای‌شان داشته باشد.

بسیاری از کشور‌ها شهروندان خود را قرنطینه کردند و جابه‌جایی یا نقل مکان را نیز را ممنوع اعلام کردند. به گزارش اکشن نیوز، به طور میانگین جابه‌جایی‌ها در آمریکا ۵۰ درصد کمتر از میانگین سال پیش است؛ اما در ایران بعد از اسفند و تعطیلات نوروز، شهروندان شروع به جابه‌جایی کردند. اگر شما هم فکر نقل مکان در سر دارید بهتر است بدانید چگونه می‌شود خطرات احتمالی اسباب‌کشی را در دوره اپیدمی کروناویروس کم‌تر کنیم. با رعایت این موارد هم از خود و خانواده خود مراقبت می‌کنیم و دیگر نیاز نیست بعد از اسباب‌کشی درگیر بیمارستان و دوره نقاهت این بیماری سخت شویم.

راهنمای اسباب‌کشی در این روز‌های اپیدمی کروناویروس

بسیاری از مردمی که اجاره نشین هستند و در این دوران کروناویروس متضزر شدند، توانایی پرداخت اجاره‌های خود را نداشتند و مجبورش شدند به جایی نقل مکان کنند که هزینه‌ی کمتری برای‌شان داشته باشد. در مقابل کسانی هم بودند که مسئله مالی نداشتند و فقط به دلیل اینکه مدت زیادی را در خانه قبلی خود گذرانده بودند به خانه جدید اسباب کشی کردند. برخی دیگر نیز مجبور به جاب‌جایی دفتر و محل کار به علت دلایل مالی و غیر مالی خود شدند. اگر شما هم جزو دسته‌ای هستید که به هرحال مجبور به اسباب‌کشی در این روز‌های سخت شدید بهتر است به موارد زیر دقت فرمایید:

۱. خانه یا محل جدید را ضد عفونی و سالم تحویل بگیرید

بهتر است قبل از نقل مکان به خانه یا محل کار جدید، مکان ضدعفونی شده باشد و حداقل یک روز بعد از ضدعفونی به آنجا اسباب ببرید. شاید مکان مورد نظر شما، خالی بوده باشه (کسی در آنجا زندگی نمی‌کرده است) و فکر کنید نیازی به ضدعفونی کردن نیست؛ ولی کسانی که قبل از شما برای بازدید به آنجا آمده بودند ممکن است به کفش‌ها و دست‌هایشان آلوده بودند. در‌ها و پنجره‌های خانه را باز کنید تا هوای داخل از میکرودراپلت‌ها پاک شود. اگر خودتان مجبور به ضدعفونی شدید با تفاوت‌های ضدعفونی و استریل کردن آشنا شوید.

۲. تیم باربری مطمئن و حرفه‌ای را استخدام کنید

برای اسباب‌کشی خود از تیم آشنا با موارد بهداشتی و حرفه‌ای در باربری استفاده کنید. در این صورت نگران آسیب دیدن وسایل و تا حدی انتقال ویروس نباشید. خودتان نیز با حفظ تمام نکات بهداشتی بر مراحل انجام کار حاضر باشید. لازم است بدانید که ویروس کرونا بر روی سطوح تا چند ساعت باقی می‌ماند و پس اگر تصمیم به چیدن وسایل خانه، بلافاصله بعد از نقل و انتقال گرفتید بهتر است وسایل را استریل کنید.

راهنمای اسباب‌کشی در این روز‌های اپیدمی کروناویروس

۳. ایمنی را رعایت کنید

ایمنی را در قدم اول برای سلامتی خود و دیگران انجام دهید. در هنگام کار و جابه‌جایی، ماسک و دستکش بپوشید. تنها از کارتون‌های جدید برای بسته بندی وسایل خود استفاده کنید. همه درز و در کارتن‌ها را با چسب کاور کنید تا جایی برای ورود مواد خارجی نداشته باشد. برای اینکه دقت لازم را برای انجام موارد ذکر شده را داشته باشید بهتر است زمان کافی را در نظر بگیرید و دقیقه نودی کار انجام ندهید.

منبع: huffpost

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran (Islamic Republic of)
09:59 - 1399/02/21
مستاجری جابجای هر سال با این گرونی بی وجدانی مالک و املاکی خیلی سخته ادم رو پیر میکنه
Iran (Islamic Republic of)
01:06 - 1399/02/24
من دوروز که اساس کشی کردم صاحب خونه بی وجدانمون مارو لای منگه قرارداد که باید خونه روتخلیه کنیم ماهم بااین وضعیت کرونا دراهواز مجبورشدیم جابه جاشیم اینقد ترسیدم واسه بچه ام خودم وشوهرم که مبادا خدای ناکرده مریض بشیم خدا ان شاالله ازهرچی صاحب خونه بی وجدان نگذر التماسش کردیم که دوماه وقت بده تا این ویروس لعنتی بلکه بره بعد جابه جابشیم ولی اصلا راضی نشد من که به خدا واگذارش کردم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر