پاشازاده: عوامل خودی در حال تخریب استقلال هستند
۹۹۶۵۴۶
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۳
۱۵۹۹
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: عوامل خودی در حال تخریب استقلال هستند، چون هر کدامشان یا دنبال اثبات شایستگی‌های خودشان هستند و یا به دنبال تخریب آن‌هایی که الان در باشگاه مسئولیت دارند.

خبرگزاری مهر: مهدی پاشازاده مدافع پیشین و پیشکسوت باشگاه استقلال با اشاره به اتفاقاتی که پیرامون آبی‌پوشان رخ داده است، صحبت‌هایی کرد که در ادامه می‌خوانید:

اتفاقاتی که پیرامون آبی‌پوشان رخ داده است؟

در حالی که باشگاه استقلال به نظم و ثبات نزدیک شده است و می‌رود تا از دوران تاریکش فاصله بگیرد، متاسفانه برخی از مدعیان دست به راه انداختن جنگ داخلی زده‌اند و این معضل بزرگی برای تیم است. این جنگ داخلی بین قدرت‌هایی که بیرون هستند در سال‌های اخیر همیشه وجود داشته و تنها کمرنگ و پررنگ شده است، وگرنه هیچ گاه از بین نرفته است. در سال‌های اخیر هرگاه تیم به سوی رشد می‌رفت، این جنگ‌های قدرت داخلی اوج می‌گرفت تا پر و بال این تیم چیده شود و الان هم دیده می‌شود که این اتفاق در حال تکرار است.

من هشدار می‌دهم که عوامل خودی در حال تخریب استقلال هستند، چون هر کدامشان یا دنبال اثبات شایستگی‌های خودشان هستند و یا به دنبال تخریب آن‌هایی که الان در باشگاه مسئولیت دارند. الان در باشگاه چه مشکلی هست که بعضی‌ها از بیرون تولید حاشیه می‌کنند؟ مدیران باشگاه دارند کارشان را انجام می‌دهند. آن‌ها وعده‌های خود را محقق کرده و تیم را به آرامش و نظم رسانده‌اند. مشکلات مالی کم و بیش حل شده و باید قدردان بود. نه اینکه دست به تخریب زد.

از سرگیری مجدد فوتبال در کشور؟

اگر مطمئن بودیم که مثلاً کرونا تا یکی دو ماه آینده ریشه کن می‌شود، می‌گفتیم این لیگ را تعطیل کنند و فصل بعد را پیگیری کنند. اما گویا متاسفانه این‌طور نیست و باید فعلاً خودمان را با زندگی و کار کنار کرونا تطبیق بدهیم؛ لذا از سرگیری رقابت‌های فوتبال اتفاق عجیبی نیست. اما از طرفی باید این را هم بگوییم که فدراسیون و سازمان لیگ باید زیر ساخت‌های بهداشتی لازم را ایجاد کند تا سلامتی بازیکنان و عوامل برگزاری مسابقات هم تامین شود.

در کنار برگزاری مسابقات فوتبال حفظ جان و سلامتی بازیکنان هم باید در درجه بالای اهمیت قرار داشته باشد و مقامات برگزار کننده مسابقات باید این موضوع را مد نظر قرار دهند و بهترین شرایط و زیرساخت را برای حفظ سلامتی بازیکنان فراهم نمایند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج