ماجرای درخواست سردار سلیمانی برای ملاقات با دانشجویان
۹۹۸۱۶۶
۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۶
۶۴۷۲ 
سپهبد شهید قاسم سلیمانی، بزرگترین بلند مرتبه ترین فرمانده نظامی ایران و حتی جهان بود که به دلیل تاکتیک های بالای نظامی اش و هراس دشمنان از وی، در دنیا به ژنرال سایه شهرت داشت.

خبرآنلاین: سپهبد شهید قاسم سلیمانی، بزرگترین بلند مرتبه ترین فرمانده نظامی ایران و حتی جهان بود که به دلیل تاکتیک های بالای نظامی اش و هراس دشمنان از وی، در دنیا به ژنرال سایه شهرت داشت.

باشگاه خبرنگاران فیلمی از خاطره ای را منتشر کرده که در آن راوی به ملاقاتش با سردار حاج قاسم سلیمانی در فرودگاه اشاره می کند و می گوید؛

«حاج قاسم حدد ۲۰ سال رسانه ای نبود اصلا مردم ایشان را نمی دیدند، رفتارش را ندیده بودند. اما محبتش در دل من نشست چون از عمق وجودش مردم را دوست داشت.

یکبار در فرودگاه ایشان را اتفاقی دیدم. در نمازخانه نشسته بود و یک روحانی با ایشان صحبت می کرد. خدمتشان نشستم و سوالاتی مطرح کردم. سپس به ایشان گفتم می شود رفقای دانشجویمان از بسیج دانشگاهی را بیاوریم پیش شما، گفت خیلی خوب است اما فقط بچه حزب اللهی نیاورید، آنهایی را بیاورید که ما را قبول ندارند. گفت من الان که پرواز می روم خدا خدا می کنم کسی کنارم بنشیند که مارا قبول نداشته باشد و من به حرف هایش گوش بدهم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:10
Iran, Islamic Republic of
07:07 - 1399/03/04
دیگه اصلا مثل سردار سلیمانی نمیشه پیدا کرد منش ایشان مثل بقیه نیست ایشون اصلا دنیوی نبودن خدا رحمتت کنه سردار دلها
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج