جریان پول گمشده در استقلال چیست؟
۹۹۸۶۲۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
۱۴۱۴ 
عضو سابق هیات مدیره استقلال می‎گوید همانطور که طرفداران حق دارند هر روز قیمت کمپ ناصر حجازی را بدانند، قیمت ۶ هکتار زمین در شمال را هم بدانند، بد نیست!

خبرآنلاین: عضو سابق هیات مدیره استقلال می‎گوید همانطور که طرفداران حق دارند هر روز قیمت کمپ ناصر حجازی را بدانند، قیمت 6 هکتار زمین در شمال را هم بدانند، بد نیست!

عضو سابق هیات مدیره استقلال فاش می‌کند بعضی‌ها عامل فراری استراماچونی از این تیم بودند و به دروغ در تلویزیون گفتند او خواهان افزایش قیمت دستمزدش بوده است.

عبدالرضا موسوی عضو سابق هیات مدیره استقلال، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. او گهگاه سکوتش را می‌شکند و در واکنش به برخی اظهارات در این باشگاه، نکات مهمی را به زبان می‌آورد. موسوی در دوره‌ای در استقلال حضور داشت و حتی این شایعات مطرح بود شاید مدیرعامل این باشگاه شود. در چشم به هم زدنی اما ورق برگشت و شرایط دگرگون شد. نحوه حضور فتح‌الله‌زاده در استقلال باعث شد تا موسوی تصور کند در باشگاه با او بازی کرده‌اند، به همین خاطر تصمیم گرفت جدا شود. بعد از این جدایی هر چند وزیر ورزش بارها تلاش کرد دوباره او را بازگرداند اما تا این لحظه موفق نشده است.

موسوی در گفت و گوی کوتاهی با خبرآنلاین با گلایه از بعضی رفتارها و اظهارات، بدون اینکه نامی از کسی به میان بیاورد، می گوید: «طرفداران باید بدانند که چرا هر جا صحبت از تخلف است اسم یکسری از آقایان همیشه در لیست هست و نام‎شان سر زبان‌ها می‌افتد. بنده بعد از جدایی از استقلال علاقه‌ای به مصاحبه نداشتم ولی چند بار مسایلی مطرح کردند که باعث شد، سکوتم را بشکنم. بعضی دوستان هم که تصور می‌کردند حق با دیگران است، حتی بعدها که متوجه مسایلی شدند با بنده تماس گرفتند.»

عضو سابق هیات مدیره استقلال، در ادامه حرف‌های خود کد مهمی می‌دهد و اضافه می‌کند: «من همیشه معتقدم باید با هواداران صادق بود. به همین خاطر تلاش کردم در زمان حضور در استقلال در فضای مجازی، همه مسایل را شفاف و صادقانه به طرفداران بگویم. بعضی دوستان اما اینطور رفتار نکردند. در باشگاه استقلال اتفاقات زیادی افتاده. مثلا طرفداران باید بدانند که جریان کیف آبی در استقلال چیست و مارک‌های گم شده در کیف خرج چه چیزهایی شد. باید سراغ بعضی از بازیکنان استقلال بروید!»

به بازیکنان می‌گفتند پول نیست و به جای آن می گفتند فلان ملک و ماشین را داریم و آنها را مجبور می‌کردند تا اموال‌شان را با قیمت غیر واقعی و گرانتر بردارند! بعد از مدتی پول نقد را از باشگاه به حساب خودشان منتقل می‌کردند و منت هم سر باشگاه می گذاشتند!

یکی از اتفاقاتی که به نظر می‌رسد در باشگاه استقلال هنوز نسبت به آن شفاف سازی نشده، ماجرای جدایی استراماچونی است. وقتی در این باره از موسوی سوال می‌ کنیم، جواب می‌دهد: «استراماچونی را با مصاحبه در تلویزیون خودشان فراری می‌دهند و بعد نامه به دست هوار می‌کشند و دنبال قاتل بروسلی می‌گردند. آقایان به خوبی می دانستند اگر استراماچونی برگردد یک لحظه با آنها کار نخواهد کرد، پس با مصاحبه نا به جا در یک برنامه و مطرح کردن این ادعای دروغ که استراماچونی دستمزدش را افزایش داده، باعث عصبی شدن این مربی محبوب شدند.»

موسوی با اشاره به مشکلات مالی باشگاه استقلال، نکته مهمی را در ادامه حرف‌های خود بازگو می‌کند و می گوید: «طرفداران همانطور که حق دارند هر روز قیمت کمپ حجازی را بدانند ، قیمت ٦ هکتار زمین در شمال هم به روز بدانند بد نیست!»

موسوی ادامه می دهد: «به بازیکنان می‌گفتند پول نیست و به جای آن می گفتند فلان ملک و ماشین را داریم و آنها را مجبور می‌کردند تا اموال‌شان را با قیمت غیر واقعی و گرانتر بردارند! بعد از مدتی پول نقد را از باشگاه به حساب خودشان منتقل می‌کردند و منت هم سر باشگاه می گذاشتند! من تمام این ها را از بازیکن‌های باتجربه پرسیده و تحقیق کردم و هوادار هم حق دارد بداند.

مثلا ملکی را به بازیکنی به جای پول می‌دادند. سر باشگاه منت می گذاشتند که من ملکم را به خاطر استقلال به فلان بازیکن داده ام. مثلا ملک اگر آن زمان 150 میلیون قیمت ارزش داشته، بعدها وقتی پول می‌رسید 250 میلیون از آن را برمی‌داشتند و به حساب خود واریز می‌کردند، به جای آن ملک! در هر صورت دوستان به جای اینکه توپ را در زمین دیگران بندازید، بهتر است سرگرم حل پروندهای خودشان باشید!»

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1399/03/05
خب شما که میدونی چه خبره چرااسم نمیبری که هواداربقول خودتان بداندیا دروغ میگی یاخودتم شریک بودی حالا شراکتت تمام شده بابقیه اگراینطورنیس پس اسم ببر بگوتابدونیم
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1399/03/05
بله درسته مصاحبه حاج فتل و خلیل زاده بود تو برنامه زنده بود که گفتن استرا پول بیشتر میخاد باعث شد عصبی بشه
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1399/03/05
ای حاج فتل ناقلا
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1399/03/05
خیلی واضح است که فتح الله زاده است و ومن بعنوان یک هوادار قدیمی یادم است که T V باشگاه را به منصوریان یا مجیدی به این عنوان حاجی قالب نمود
پاسخ ها
محمدی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۵
موسوی وملکی و.....فقط ازسوی وزیر برای نابودی استقلال مامورشدند هروقت نصف فتح اله زاده جام اوردند و مورد غضب وکینه لونگی ها واقع شدند معلوم میشه که کارشون درسته.وگرنه حرف مفت میزنند...
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1399/03/05
من پرسپولیسیم اما این دوتا باشگاه شده جیب پرکن بعضی از آقایون عزیز
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1399/03/05
پول مفت بیت المال در اختیار تیم حکومت قرار می دهند معلومه هاپولی می شه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج