فرصتی که کرونا به تیم ملی فوتسال زنان ایران داد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۹۹۱۵۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۵
۷۰۲
سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان در مورد تعویق یک ساله مسابقات قهرمانی آسیا در پی شیوع کرونا گفت: چند بازیکن با کیفیت آسیب دیده داریم که اگر به شرایط ایده‌ال خود برگردند، به تیم ملی خیلی کمک می‌کنند. با توجه به اینکه زمان کافی در اختیار همه تیم‌ها قرار گرفته است، شرایط ما هم بهتر می‌شود.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان در مورد تعویق یک ساله مسابقات قهرمانی آسیا در پی شیوع کرونا گفت: چند بازیکن با کیفیت آسیب دیده داریم که اگر به شرایط ایده‌ال خود برگردند، به تیم ملی خیلی کمک می‌کنند. با توجه به اینکه زمان کافی در اختیار همه تیم‌ها قرار گرفته است، شرایط ما هم بهتر می‌شود.

جام ملت‌های فوتسال زنان آسیا که قرار بود تیر ماه ۱۳۹۹ برگزار شود به دلیل شیوع ویروس کرونا یک سال به تعویق افتاد. تیم ایران که سال گذشته زمان زیادی را برای آماده‌سازی خود از دست داد، اکنون فرصت دارد تا با یک برنامه‌ریزی دقیق آماده وارد مسابقات شود، اکنون هم با شروع مسابقات ورزشی امکان برگزاری اردوهای تیم ملی تا حدودی فراهم شده است.

شهناز یاری، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در مورد زمان شروع اردوهای تیم ملی به ایسنا گفت: در این مورد صحبت‌هایی انجام داده‌ایم و در آینده هم جلسه‌ای برگزار می‌کنیم‌ تا برنامه‌های جدید را بررسی کنیم. برای من سلامتی بازیکنان خیلی مهم است و تا زمانی که مطمئن‌ نشوم‌ شرایط لازم برای حفظ سلامتی آنها فراهم است، اردوها را برگزار نمی‌کنم. به بازیکنان پس از انجام بازی‌های پلی‌آف که ۲۷ تیر ماه است، ۱۰ روز استراحت می‌دهم و بعد از آن اردوها را برگزار می‌کنیم.

یاری در مورد تعویق یک ساله جام ملت‌های فوتسال بانوان آسیا گفت: چند بازیکن با کیفیت آسیب دیده داریم که اگر به شرایط ایده‌ال خود برگردند، به تیم ملی خیلی کمک می‌کنند. اکنون با توجه به اینکه زمان کافی در اختیار همه تیم‌ها قرار گرفته است، شرایط ما هم بهتر می‌شود چون اگر مسابقات تیر ماه سال جاری برگزار می‌شد با توجه به نداشتن بازی تدارکاتی و مصدومیت چند بازیکنمان، شرایط سخت می‌شد.

او در ادامه افزود: تا قهرمانی آسیا باید برنامه ریزی دقیقی انجام بدهیم و برای لیگ‌سال آینده هم تصمیم‌گیری کنیم. قطعا نظر من حذف مرحله پلی‌آف است و این پیشنهاد را به کمیته فنی فدراسیون و سازمان لیگ هم می‌دهم چون قهرمانی آسیا را پیش رو داریم، بنابراین باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم تا آمادگی لازم برای مسابقات را کسب کنیم.‌

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان به بازی‌های داخل سالن آسیا اشاره کرد و گفت: بازی‌های داخل سالن آسیا ۳۱ اردیبهشت تا نهم خرداد ۱۴۰۰ در تایلند برگزار می‌شود و طبق شنیده‌ها جام ملت‌های آسیا نیز ۳۱ تیر همان سال است، یعنی با فاصله نزدیک به دو ماه دو مسابقه رسمی و مهم را پیش رو داریم، بنابراین بهتر است که در مورد ادامه مرحله پلی‌آف تجدید نظر کنیم.

یاری در مورد تاثیر بازی‌های داخل سالن آسیا در افزایش آمادگی بازیکنان برای حضور پرقدرت در قهرمانی آسیا بیان کرد: زمان کافی برای حضور در این دو رویداد مهم را داریم و بازی‌های داخل سالن یک محک جدی برای تیم ملی است تا کاملا نقاط قوت و ضعف را بشناسیم. هرچند تا آن زمان کارهای اساسی آمادگی را انجام داده‌ایم اما باز هم فرصت کافی بین این دو مسابقه داریم و می‌توانیم روی مواردی که در بازی‌های داخل سالن دیده می‌شود، کار کنیم تا پرقدرت در مسابقات آسیایی حضور داشته باشیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کالابرد_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر قدیمی_فوتر
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فرش تارنگ_فوتر