۱۱۵۳۹۸۴
۱۹۱۴۳
۱۹۱۴۳

محتوای حمایت‌شده

تزریق چربی به صورت در تهران و هزینه آن

یکی از بهترین روش‌ها برای جوانسازی پوست صورت، تزریق چربی به صورت است. اگر از ساکنین تهران باشید، باید به بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران مراجعه کنید. اما بهتری متخصص در تهران کیست؟ راهنمای شما خواهیم بود.

برترین‌ها: صورت انسان‌ها بنا به دلایل مختلفی از جمله افزایش سن، با افتادگی و چین و چروک مواجه می‌شود. بسیاری از افراد در چنین شرایطی به دنبال راهکارهایی برای جوانسازی پوست صورت و درمان چین و چروک آن خواهند بود. روش‌های مختلفی از جمله تزریق بوتاکس ، تزریق فیلر از اصلی‌ترین روش‌های جوانسازی پوست به حساب می‌آیند. یکی از بهترین روش‌ها برای درمان چین و چروک و افتادگی صورت، تزریق چربی به صورت است. در این روش از قسمت‌هایی از بدن که چربی بیشتری دارند، مانند شکم و پهلوها، چربی گرفته می‌شود و سپس همان چربی گرفته شده از بدن به صورت تزریق می‌شود تا پوست جوان‌تر و شاداب‌تر شود.

تزریق چربی به صورت در تهران و هزینه آن

تزریق چربی به صورت در تهران و هزینه آنتزریق چربی به صورت در تهران و هزینه آن

برای مشاوره رایگان همین حالا با کلینیک آیلین تماس بگیرید.

با امکان پرداخت اقساط

۰۲۱-۴۴۷۴۰۴۵۷

۰۹۰۳۹۶۴۴۰۰۶

مزایای روش تزریق چربی به صورت سبب افزایش محبوبیت این روش در میان مردم و به خصوص بانوان شده و همین موضوع نیز سبب گشته است که متخصصین زیبایی زیادی اقدام به انجام تزریق چربی به صورت در تهران و شهرهای دیگر نمایند. یکی از مشکلاتی که بسیاری از ساکنین شهر تهران با آن مواجهند، یافتن بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران است. طبیعتا برای یافتن بهترین متخصص لازم است در رابطه با این روش اطلاعات کافی داشته باشید و در ضمن بدانید که بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران، دارای چه ویژگی‌هایی است. اگر با این مشکل مواجهید، نگران نباشید، ما راهنمای شما خواهیم بود. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با تزریق چربی به صورت، نتایج حاصل از آن، بهترین کاندیدها برای انجام تزریق چربی، مراحل انجام آن، ویژگی‌های بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران و در نهایت هزینه آن با شما در میان بگذاریم.

تزریق چربی به صورت چیست؟

تزریق چربی به صورت یکی از بهترین روش‌ها برای جوانسازی و حجم‌دهی به صورت است. این روش در 20 سال اخیر به محبوبیت زیادی رسیده و در سراسر دنیا به عنوان یکی از بهترین روش‌ها برای جوانسازی صورت به حساب می‌آید. نتیجه حاصل از تزریق چربی بسیار طبیعی و زیباست. از سویی از آن جایی که برای تزریق چربی به صورت از چربی موجود در بدن افراد استفاده می‌شود، عوارض این روش جوانسازی بسیار کم است و به نوعی روشی ایمن به حساب می‌آید.

تزریق فیلر و ژل به صورت ماندگاری محدودی دارد و معمولا بعد از 6 الی 12 ماه نیاز به تمدید خواهد داشت. این در حالی است که تزریق چربی به صورت می‌تواند تا سال‌ها ماندگاری داشته باشد. این روش همچنین دارای قیمت مناسب‌تری نیز می‌باشد. که سبب افزایش محبوبیت آن در میان مردم گشته است.

تزریق چربی به صورت در تهران و هزینه آن

تزریق چربی به صورت در تهران و هزینه آن

نمونه‌های خدمات آیلین را از اینجا ببینید.

با امکان پرداخت اقساط

ailin_clinic@

از تزریق چربی به صورت چه انتظاراتی می‌توان داشت؟

طبیعتا مزایا و نتایج حاصل از تزریق چربی به صورت اصلی‌ترین علت محبوبیت این روش بوده‌اند. اگر قصد انجام تزریق چربی به صورت در تهران را دارید، لازم است پیش از انجام بدانید که از این روش درمانی چه انتظاراتی باید داشته باشید:

 • پس از انجام تزریق چربی به صورت، ناحیه تزریق شده صاف‌تر، پرتر و نرم‌تر می‌شود.
 • قسمت‌هایی که استخراج چربی از آن‌ها انجام شده است، لاغرتر و منعطف‌تر می‌شوند.
 • پوست را جوان‌تر می‌کند و سبب می‌گردد که سن شما کمتر دیده شود.
 • حجم صورت را بیشتر می‌کند و جذابیت چهره را افزایش می‌دهد.

چه کسانی بهترین کاندید برای انجام تزریق چربی به صورت در تهران هستند؟

در صورتی که قصد انجام تزریق چربی به صورت در تهران را دارید باید پیش از هر چیزی بدانید که آیا این روش مناسب شما هست یا خیر. اگر ساکن تهران هستید و شرایط زیر را نیز دارید، پس شما کاندید خوبی برای انجام تزریق چربی به صورت در تهران هستید:

 • افزایش سن، بیماری و یا ژنتیک باعث کاهش حجم صورت‌تان شده است.
 • می‌خواهید گونه‌های برجسته‌تر داشته باشید.
 • در قسمت‌های مختلف بدن خود دارای حجم چربی کافی برای استخراج هستید.
 • به لحاظ فیزیکی سلامت هستید و و توقعات منطقی از تزریق چربی به صورت دارید.

تزریق چربی به صورت در تهران چگونه و طی چه مراحلی انجام می‌شود؟

اگر قصد انجام تزریق چربی به صورت در تهران را داشته باشید، حتما برایتان سوال است که این روش جوانسازی پوست چگونه انجام می‌شود. پیش از هر چیزی لازم است بدانید که نیازی به نگرانی نیست زیرا تزریقی چربی به صورت عملی کاملا کم تهاجمی است. این عمل زیبایی دارای چند مرحله می‌باشد.

در مرحله اول چربی‌هایی که قرار است به صورت تزریق شوند، از قسمت‌های مختلف بدن مانند شکم، ران و باسن، با روش لیپوساکشن برداشته می‌شوند. شاید ابتدا فکر کنید این روش جای زخم بسیار زیادی را روی بدن شما به جای می‌گذارد، در حالی که اینطور نیست. لیپوساکشن با استفاده از برش‌های بسیار ریز انجام می‌شود و به همین خاطر جای زخمی بر جای نمی‌گذارد.

تزریق چربی به صورت در تهران و هزینه آن

در مرحله دوم چربی استخراج شده کمی دستکاری شده و آماده تزریق می‌شود. در مرحله بعد باید این چربی استخراج و آماده شده به صورت فرد تزریق شود تا انتظارات او برآورده شوند. این تزریق‌ها با سرنگ‌های بسیار باریک و ریز به صورت تزریق می‌شوند و هیچگونه جای زخمی به جای نمی‌گذارند.

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

پیش از اقدام برای انجام تزریق چربی باید در نظر داشته باشید که برای این کار به بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران مراجعه کنید. در صورتی که به فرد متخصص مراجعه نکنید، ممکن است انجام تزریق چربی به صورت، عوارض غیر قابل جبرانی را با خود به همراه داشته باشد. اما سوالی که ممکن است در ذهن شما شکل گیرد این است که چگونه می‌توانید بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران را بیابید؟ برای یافتن بهترین گزینه، به طور کلی دو راه پیش روی شماست. می‌توانید از دوستان و آشنایانی که پیشتر اقدام به انجام این عمل زیبایی کرده‌اند، مشورت بگیرید. آن‌ها می‌توانند راهنمای شما در این مسیر باشند.

تزریق چربی به صورت در تهران و هزینه آن

در صورتی که کسی را برای گرفتن راهنمایی نمی‌شناسید، نگران نباشید. ما در ادامه ویژگی‌های بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران را با شما در میان می‌گذاریم تا با در نظر گرفتن آن‌ها بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. برخی از اصلی‌ترین ویژگی‌ها به شرح زیر می‌باشند:

 • مطبی تمیز و سالم دارد.
 • رفتار کارمندان مطب و خود پزشک محترمانه است.
 • در این زمینه سال‌ها تجربه و سابقه کار دارد.
 • راهنمای شما در انتخاب بهترین محل برای تزریق چربی خواهد بود.
 • بهترین نواحی برای دریافت چربی مورد نیاز را انتخاب می‌کند.
 • مزایا و عوارض تزریق چربی را با صداقت به شما توضیح می‌دهد.

هزینه تزریق چربی به صورت در تهران

هزینه هر عملی می‌تواند به عوامل مختلفی وابسته باشد. تزریق چربی به صورت نیز از این قاعده مستثنی نیست. هزینه این عمل زیبایی می‌تواند به عوامل زیر وابسته باشد:

 • قسمتی که از آن چربی گرفته می‌شود
 • میزان چربی تزریق به صورت
 • دستمزدی که پزشک بابت انجام عمل دریافت می‌کند
 • هزینه خدماتی که در کلینیک ارائه می‌شود

برای آگاهی از قیمت‌ها لازم است به متخصص زیبایی مراجعه نمایید. متخصص تزریق چربی به صورت در تهران نیز پس از بررسی تمام موارد، بهترین و منطقی‌ترین هزینه را با شما در میان می‌گذارد.

هزینه تزریق چربی به دست چقدر است؟

کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر آیلین

تزریق چربی به صورت در تهران و هزینه آن

 • با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان (۲۱۴۶۰۶)
 • مجهزترین کلینیک زیبایی، جوانسازی، کاشت، لاغری و لیزر
 • با امکان پرداخت اقساط

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید.

تزریق چربی به صورت در تهران و هزینه آن

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۴۴۷۴۰۴۵۷

۰۲۱-۴۴۷۴۲۵۰۰

۰۹۰۳۹۶۴۴۰۰۶

تزریق چربی به صورت در تهران و هزینه آن

نمونه‌های خدمات آیلین را از اینجا ببینید.

ailin_clinic@

تزریق چربی به صورت در تهران و هزینه آن

دریاچه چیتگر، شهرک راه آهن، بلوار گلها، پایین‌تر از میدان اتریش، نبش بنفشه هشتم، پلاک ۱۳۰، واحد ۲

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج