۱۲۵۱۷۵۴
۹۷۷
۹۷۷

پرفروش‌‌ترین گوشی‌های موبایل در بازار

گوشی A۰۳ Core که یکی از مدل‌های اقتصادی سامسونگ است بین ۲.۵ تا ۳ میلیون فروخته می‌شود. Redmi ۹A و Redmi ۱۰A شیائومی در این بازه قیمت قرار می‌گیرند.

فرارو: گوشی A۰۳ Core که یکی از مدل‌های اقتصادی سامسونگ است بین ۲.۵ تا ۳ میلیون فروخته می‌شود. Redmi ۹A و Redmi ۱۰A شیائومی در این بازه قیمت قرار می‌گیرند.

پرفروش‌‌ترین گوشی‌های موبایل در بازار

قیمت گوشی A۰۳ Core سامسونگ تقریبا ۲.۵ میلیون تومان است. این هزینه را خریداران نسخه ۳۲ گیگابایت گوشی A۰۳ Core با حافظه موقت دو گیگابایت می‌پردازند و قیمت نسخه‌هایی که حافطه موقت سه گیگابایتی دارند تقریبا سه میلیون تومان است. بین گوشی‌های پرفروش شیائومی Redmi ۹A یکی از مدل‌های اقتصادی و ارزش آن هم الان تقریبا ۲.۵ میلیون تومان است. شیائومی گوشی Redmi ۱۰A را هم وارد بازار کرده و درحال حاضر این یکی را معادل سه میلیون تومان می‌فروشند. از نظر فروشنده‌های موبایل آیفون SE نسخه ۲۰۲۲ فعلا یکی از گوشی‌های پرطرفدار این برند در ایران است و بودجه مورد نیاز برای خرید آن به ۱۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت گوشی‌های سامسونگ

گلکسی A۱۳ پرفروش‌ترین گوشی سامسونگ در بازار موبایل ایران است. رتبه دوم به گلکسی A۳۲ تعلق دارد. این گوشی را با حافظه حداکثر ۱۲۸ گیگابایتی و حافظه موقت شش گیگابایتی در بازار بیشتر می‌پسندند.

گلکسی A۵۳ نسخه سازگار با نسل پنجم موبایل جانشین A۵۲s شده، اما تقریبا دو برابر گوشی‌های قبلی قیمت دارد. گلکسی A۲۳، گلکسی M۳۲ و گلکسی M۱۲ را دیگر گوشی‌های پرفروش برند سامسونگ می‌شناسیم. گلکسی A۷۳ نسخه سازگار با ۵G با وجود قیمت حدود ۱۲ میلیون تومانی شانس زیادی در بازار دارد. نسخه‌های سازگار با ۵G گلکسی M۳۳ و A۳۳ هم جزو گوشی‌های پرفروش سامسونگ هستند.

گلکسی S۲۲ FE ۵G با حافظه‌موقت هشت گیگابایت و فضای ذخیره‌سازی ۲۵۶ گیگابایت جزو گوشی‌هایی است که خریداران باید بهای بیشتر برایش بپردازند. این گوشی ذاتا یک قاتل پرچمدار است. به‌این معنی که امکانات گوشی‌های پرچمدار مثل دوربین باکیفیت را با قیمتی کمتر در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. گلکسی S۲۲ نسخه اولترا شاید قیمت ترسناکی داشته باشد، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد جزو گوشی‌های پرفروش سامسونگ قرار دارد. برای خرید نسخه ارزان‌تر از آن می‌توانید گلکسی S۲۲ ۵G را بررسی کنید.

قیمت روز گوشی‌های سامسونگ

مدل

قیمت

 

 

Galaxy A۱۳ ۶۴+۴

چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

 

 

Galaxy A۳۲ ۱۲۸+۶

شش میلیون و ۶۶۰ هزار تومان

Galaxy A۰۳ Core ۳۲+۲

دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

Galaxy A۰۳s ۳۲+۳

سه میلیون و ۲۵۰ هزار تومان

Galaxy A۵۳ ۵G ۲۵۶+۶

۱۱ میلیون و ۸۵۰ تومان

Galaxy A۲۳ ۱۲۸+۶

شش میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

Galaxy M۳۲ ۱۲۸+۶

پنج میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

Galaxy M۱۲ ۶۴+۶

چهار میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

Galaxy A۷۳ ۵G ۱۲۸+۸

۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

Galaxy S۲۲ Ultra ۵G ۲۵۶+۱۲

۳۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

Galaxy S۲۱ FE ۵G ۲۵۶+۸

۲۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

Galaxy S۲۲ ۵G ۲۵۶+۸

۲۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

قیمت روز گوشی‌های پرفروش شیائومی

ردمی نوت ۱۱ پرفروش‌ترین گوشی شیائومی در بازار ایرانی است. این موبایل با حافظه‌موقت شش گیگابایت و فضای ذخیره‌سازی ۱۲۸ گیگابایت طرفداران زیادی دارد. در رتبه دوم نام Poco X۴ Pro نسخه سازگار با ۵G را می‌بینیم. خریداران این گوشی ترجیح می‌دهند سراغ مدلی بروند که به حافظه‌موقت هشت گیگابایت و فضای ذخیره‌سازی ۲۵۶ گیگابایت مجهز است. Note ۱۱s سومین گوشی پرفروش شیائومی در بازار ایران به‌حساب می‌آید.

بین گوشی‌های پرفروش شیائومی باید از Xiaomi ۱۱ Lite ۵G NE اسم ببریم. کمی قدیمی شده، اما با توجه به سخت‌افزار قدرتمند، ظاهر زیبا و قیمت عادلانه هنوز محبوبیت خود را در بازار ایران حفظ کرده است. با توجه به ضخامت کم، این گوشی را بیشتر برای خانم‌ها توصیه می‌کنند. گران‌ترین گوشی حال حاضر شیائومی در بازار ایران Mi ۱۱ Ultra است. شیائومی ۱۲ پرو و شیائومی ۱۲ هم بیش از ۲۰ میلیون قیمت دارند. شیائومی ۱۲x رقیب گلکسی S۳۲ FE است و همان حدود قیمت فروخته می‌شود. بین گوشی‌های ارزانقیمت شیائومی باید به ردمی ۹A، پوکو C۳۱، ردمی ۹C و Poco ۳۱ اشاره کنیم که قیمت آن‌ها بین ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان است.

قیمت روز گوشی‌های پرفروش شیائومی

مدل

قیمت

Redmi Note ۱۱ ۱۲۸+۶

پنج میلیون ۷۵۰ هزار تومان

Poco X۴ Pro ۵G ۲۵۶+۸

۹ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان

Redmi Note ۱۱S ۱۲۸+۸

شش میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

Poco X۴ Pro ۵G ۱۲۸+۶

هفت میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

Xiaomi ۱۱ Lite ۵G NE ۱۲۸+۸

هشت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

Redmi ۹A ۳۲+۲

دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

Xiaomi ۱۱T Pro ۲۵۶+۸

۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

Mi ۱۱ Ultra ۵۱۲+۱۲

۳۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان

قیمت گوشی‌های آیفون

آیفون ۱۳ پرو مکس نسخه ۲۵۶ گیگابایت امروز یکشنبه ۲۴ مهر تقریبا ۵۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. این رقم افت دو و نیم میلیونی قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس نسخه ۲۵۶ گیگابایت را نسبت به هفته‌های قبل نشان می‌دهد. با این حال خرید نسخه یک ترابایت آیفون ۱۳ پرو مکس امروز می‌تواند نزدیک ۷۱ میلیون تومان آب بخورد. طبق حرف فروشنده‌های موبایل الان گوشی آیفون SE مدل ۲۰۲۲ نسخه ۱۲۸ گیگابایت بین مدل‌های پرفروش اپل در ایران قرار گرفته و برای خرید آن باید کمی بیش از ۱۸ میلیون تومان پرداخت کرد.

قیمت روز گوشی‌های پرفروش آیفون

مدل

قیمت

iPhone SE ۲۰۲۲ ۱۲۸+۴

۱۸ میلیون و ۳۷۵ هزار تومان

iPhone ۱۳ ProMax ۲۵۶+۶

۵۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

iPhone ۱۳ ۱۲۸+۶

۳۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

iPhone ۱۳ Pro ۲۵۶+۶

۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

iPhone ۱۳ ProMax ۱۲۸+۶

۴۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

iPhone ۱۱ ۱۲۸+۴

۲۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

iPhone ۱۳ ۲۵۶+۴

۴۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

 

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  مطالب خواندنی

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج