۱۲۷۵۷۸۱
۷۹۲۴
۷۹۲۴
پ

محتوای حمایت شده

هزینه لیفت صورت در سال ۱۴۰۲

هزینه لیفت صورت یکی از دغدغه‌های افرادی است که قصد انجام این عمل زیبایی را دارند.برای آشنایی با بیشتر با هزینه لیفت صورت در سال ۱۴۰۲ تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

هزینه لیفت صورت یکی از اولویت های فوق العاده مهمی است که افراد هنگام مراجعه برای انجام آن در اولویت خود قرار می دهند و می خواهند به طور قطعی از این موضوع آگاهی پیدا کنند که چه هزینه ای را برای عمل کنار بگذارند.

لیفت صورت به عنوان یکی از عمل های زیبایی فوق العاده کاربردی برای افرادی در نظر گرفته شده که دلایل مختلفی همچون افزایش سن باعث پیری پوست و همچنین چین و چروک در چهره آن ها شده. لازم به ذکر است بیان کنیم برای انجام لیفت صورت روش های متعدد و گوناگونی وجود دارد و این امکان فراهم است تا لیفت صورت با عمل جراحی و بدون جراحی برای شما انجام شود.

 هزینه لیفت صورت در سال ۱۴۰۲

برای مشاوره با مرکز فوق تخصصی جراحی ویکتوریا همین حالا تماس بگیرید.

۰۹۰۳۷۰۰۶۱۶۲

۰۹۰۳۷۰۰۶۱۶۳

با در نظر گرفتن این موضوع که انجام عمل‌های جراحی مربوط به چهره دارای طرفداران بسیار زیادی است به همین دلیل اکثر افراد این دغدغه را دارند که مطلع شوند آخرین تعرفه و قیمت لیفت صورت چگونه است تا این امکان برای آن ها فراهم شود با توجه به هزینه ای که در اختیار دارند نسبت به انجام لیفت اقدام نمایند. ما در ادامه قصد داریم برای شما در رابطه با هزینه لیفت صورت مواردی را بیان کنیم تا تصمیم گیری آسان تر شود.

لیفت صورت به چه معناست؟

یکی از عمل های زیبایی که می‌ تواند روش مناسبی برای از بین بردن تمامی چین و چروک های پوست باشد، لیفت صورت یا کشیدن صورت می باشد. بسیاری از افراد با توجه به دلایل مختلفی همچون افزایش سن یا کاهش بیش از حد وزن ممکن است دچار افتادگی و شل شدن پوست شوند که می توانند با استفاده از روش لیفت صورت به طور مجدد پوستی سفت و صاف از هر نظر داشته باشند.

این امکان فراهم است تا لیفت صورت را با جراحی و بدون جراحی انجام دهید که هر یک از آن ها دارای انواع مختلفی می باشد. لازم به ذکر است بیان کنیم هر یک از افراد با توجه به این موضوع که شرایط پوست آن ها به چه صورت است و از عمل لیفت صورت چه انتظاری دارند یکی از روش های مربوط به لیفت برای آن ها در نظر گرفته می شود.

با توجه به موارد گفته شده می ‌توان به این نتیجه رسید که انجام روش لیفت صورت می تواند برای هر یک از افراد متفاوت از دیگری باشد و هزینه آن نیز با توجه به عوامل متعددی محاسبه خواهد شد.

برای مشاهده خدمات مرکز ویکتوریا وارد اینستاگرام شوید.

@jarahi_victoria

 هزینه لیفت صورت در سال ۱۴۰۲

هزینه لیفت صورت چگونه محاسبه خواهد شد؟

آن دسته از افرادی که قصد دارند برای لیفت صورت اقدام کنند و به طور مجدد جوانی و شادابی خاص چهره خود را بازگردانند پیش از هر چیزی باید به یک پزشک متخصص و مجرب در این زمینه مراجعه نمایند تا یک روش کاملا مناسب را برای لیفت صورت مشخص کند.

 هزینه لیفت صورت در سال ۱۴۰۲

پزشک نیز سعی می کند پس از بررسی مشکلات مربوط به پوست و معاینات کامل روش مناسب را انتخاب کرده و پس از آن نیز قیمت را برای شما بیان کند، اما در هر صورت هزینه لیفت صورت دارای یک سری موارد خاص می باشد که قصد داریم این عوامل متعدد را در ادامه به طور کامل بیان کنیم. از جمله موارد مهمی که روی هزینه لیفت صورت موثر هستند عبارتند از:

 • روش انتخاب شده برای لیفت صورت

یکی از فاکتورهای مهمی که روی قیمت لیفت صورت تاثیر چشمگیری به دنبال دارد، روش انتخاب شده توسط پزشک می باشد. طبیعی است آن دسته از افرادی که قصد دارند به روش جراحی لیفت صورت برای آن ها انجام شود هزینه بیشتری را نیز بپردازند، چرا که انجام عمل به تجهیزات اتاق عمل، دکتر بیهوشی و ریکاوری پس از عمل احتیاج دارد و هزینه برای هر یک از آن ها به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد و با در نظر گرفتن این موضوع هزینه لیفت صورت با جراحی از روش های بدون جراحی بالاتر است. البته ماندگاری آن نیز به صورت دائم برای شما خواهد بود و هیچ احتیاجی به تکرار نیست‌‌.

 • کلینیک مورد نظر برای لیفت صورت و هزینه های آن

جهت انجام لیفت صورت که شامل جراحی یا بدون جراحی می شود کلینیک مورد نظر شما برای انجام عمل از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است، چرا که برخی از کلینیک ها دارای تجهیزات و امکانات بسیار خاص و پیشرفته ای می باشند و در نتیجه خدمات ارائه شده به فرد خیلی بهتر از سایرین است، پس به همین دلیل نیز هزینه ای که کلینیک برای شما ارائه می دهد نسبت به سایر کلینیک های دیگر بالاتر است.

 
 هزینه لیفت صورت در سال ۱۴۰۲
 • دستمزد تعیین شده برای پزشک

در مطالب فوق نیز به این موضوع اشاره کردیم که انجام هر نوع عمل زیبایی روی صورت از حساسیت فوق العاده بالایی برخوردار می باشد به همین دلیل لیفت صورت نیز به عنوان یکی از عمل های زیبایی مهم در نظر گرفته شده که باید توسط یک پزشک کاملاً شناخته شده متخصص و ماهر انجام شود. طبیعی است که هر چه میزان مهارت و تجربه و تخصص پزشک در این رابطه بیشتر باشد، دستمزد بالاتری را نیز از شما دریافت کند. حتما این نکته را در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان نباید به خاطر پرداخت هزینه کمتر سراغ پزشکان کم تجربه بروید، چرا که ممکن است پس از عمل عوارض جبران ناپذیری برای شما ایجاد شود که برای رفع آن ها مجبور به پرداخت هزینه‌ های سنگین تری باشید.

 هزینه لیفت صورت در سال ۱۴۰۲

 • شهر و استانی که قصد دارید لیفت صورت را در آن انجام دهید

چنانچه قصد داشته باشید لیفت صورت یا هر یک از عمل های زیبای مربوط به چهره و پوست را در شهرهای بزرگ با تراکم جمعیتی بالا انجام دهید طبیعی است که شرایط متفاوتی داشته باشد. هزینه این نوع از عمل ها در این شهرها بیش از سایر شهرهای کشور می باشد. به طور کلی در برخی شهرها مانند تهران، کرج و شیراز باید هزینه بالاتری جهت لیفت صورت پرداخت کنید.

هزینه لیفت صورت با روشهای بدون جراحی چگونه است؟

همانطور که گفته شد علاوه بر روش جراحی می ‌توانید با استفاده از روش‌ های بدون جراحی نیز لیفت صورت را انجام دهید که البته دارای هزینه پایین تری نیز می باشد، اما لازم است این نکته را بدانید که این نوع از روش ها ماندگاری آنچنان زیادی ندارند و لازم است در هر بازه زمانی آن را به طور مجدد تکرار کنید. با در نظر گرفتن این موارد می ‌توان گفت به این دلیل که لازم است برای انجام دوباره به کلینیک مراجعه کنید همان هزینه لیفت با جراحی را در چندین نوبت متفاوت پرداخت خواهید کرد، اما در هر صورت افرادی هستند که این روش را می ‌پسندند و برای انجام آن اقدام می کنند.

 هزینه لیفت صورت در سال ۱۴۰۲

سخن پایانی

همانطور که ملاحضه کردید موارد مختلفی که تعیین ‌کننده هزینه لیفت صورت می باشند را در اختیار شما قرار دادیم و در پایان باید باز هم یادآور این نکته شویم که هزینه لیفت صورت به عنوان یکی از دغدغه ‌های مهم افرادی می باشد که تمایل به انجام این عمل زیبایی دارند، اما در حالت کلی نمی توان مبلغ دقیقی را در اینجا برای شما بیان کرد چرا که موارد مختلف و گوناگونی می تواند تعیین کننده هزینه کلی عمل باشند و با توجه به این مورد که لیفت صورت شامل پیچیدگی ‌ها و دشواری ‌های خاص خود است در وهله اول شما باید به کلینیک مراجعه کرده و در آنجا با پزشک مشورت های لازم را انجام دهید. پس از معاینه و بررسی پوست شما و نوع عمل در نظر گرفته شده پزشک می ‌تواند به طور کامل بیان کند چه هزینه ای برای آن احتیاج دارید.

مرکز فوق تخصصی جراحی ویکتوریا

 • مرکز ویکتوریا دارای بهترین جراحان فیس لیفت است
 • عضو انجمن جراحی زیبایی ایران و امریکا
 • بیشترین رضایت زیباجو

برای مشاوره کلیک کنید.

 هزینه لیفت صورت در سال ۱۴۰۲

همین حالا تماس بگیرید.

۰۹۰۳۷۰۰۶۱۶۲

۰۹۰۳۷۰۰۶۱۶۳

 هزینه لیفت صورت در سال ۱۴۰۲

برای مشاهده خدمات مرکز ویکتوریا وارد اینستاگرام شوید.

@jarahi_victoria

 هزینه لیفت صورت در سال ۱۴۰۲

reyhan۳۶۰.com

 هزینه لیفت صورت در سال ۱۴۰۲

تقاطع بلوار میرداماد و شریعتی

 

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

محتوای حمایت شده

سایر رسانه ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج