۱۴۰۷۱۳۱
۲۷۵
۲۷۵
پ

کدام جاده‌ها بسته شدند؟

رئیس پلیس راه کندوان از یک‌طرفه شدن این محور برای تخلیه بار ترافیکی به سمت شمال خبر داد.

مهر: رئیس پلیس راه کندوان از یک‌طرفه شدن این محور برای تخلیه بار ترافیکی به سمت شمال خبر داد.

سرگرد محمد احمدی، رئیس پلیس راه کندوان از یک‌طرفه شدن محور کندوان از بالای محدوده طویر به سمت کرج و تهران خبر داد و گفت: این محور به سمت شمال یکطرفه شده است.

کدام جاده‌ها بسته شدند؟

همچنین مرکز مدیریت راه‌های مازندران وضعیت ترافیک در محور کندوان محدوده پل زنگوله تا سیاه بیشه را نیمه سنگین تا سنگین، ترافیک در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده پلور و لاسم نیمه سنگین و دیگر محور‌ها عادی و روان اعلام کرد.

از نظر شرایط جوی بارش پراکنده برف در محور کندوان محدوده تونل و بارش باران در برخی نواحی کناره گزارش شده است.

ترافیک سنگین در جاده چالوس و آزادراه تهران شمال

پلیس راه کشور آخرین وضعیت ترافیکی محور‌های شمالی را اعلام کرد.

پلیس راه کشور اعلام کرد: ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه وجود دارد همچنین در آزادراه تهران–شمال حدفاصل تونل ۱۷ تا شهرستانک و حدفاصل تونل البرز تا پل زنگوله و در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده مشاء و حدفاصل پلور تا آب اسک ترافیک سنگین است.

اما در محور‌های فیروزکوه و آزادراه قزوین–رشت (رفت و برگشت) تردد روان بوده و محور‌های شمالی فاقد مداخلات جوی هستند.

بر این اساس بارش برف و باران در برخی از محور‌های استان‌های کردستان و آذربایجان غربی و بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های اردبیل، گیلان، گلستان، خراسان رضوی، کردستان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و خراسان شمالی پیش بینی شده است.

محور هشتگرد–طالقان محور مسدود غیر شریانی و سروآباد-پاوه، سی سخت-پادنا، گنجنامه-تویسرکان، وازک-بلده و پونل-خلخال محور‌های دارای انسداد فصلی هستند.

ترافیک در جاده‌ها و مبادی ورودی مازندران پرحجم و سنگین است

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به در آغاز تعطیلات نوروزی ۱۴۰۳، وضعیت تردد خودرویی در مبادی ورودی به این استان را پرحجم و سنگین اعلام کرد.

سرهنگ یدالله جهان‌تاب، رئیس پلیس راه مازندران گفت که ترافیک خودرویی در محدوده پل زنگوله، سیاه بیشه، ولی آباد و مکارود در جاده کنداون و حدفاصل وانا تا بایجان در جاده هراز سنگین و پرحجم شده است.

او با بیان این‌که اعمال محدودیت تردد خودرویی به دلیل افزایش قابل توجه تردد از جاده کرج به چالوس در جاده کندوان در دستور کار قرار گرفته است، افزود: به علت بار ترافیکی سنگین، مسیر شمال به جنوب جاده کندوان به احتمال امروز بسته می‌شود تا با یکطرفه شدن این جاده به سمت مازندران، سفر پرحجم نوروزی به این استان روان شود.

رئیس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیکی جاده فیروزکوه را هم در مسیر رسیدن به مازندران سنگین توصیف کرد و گفت ماموران پلیس راه در مبادی اصلی ورودی استان در محور‌های هراز، کندوان و سوادکوه مستقر هستند و تردد در این محور‌های اصلی با مدیریت پلیس راه در جریان است.

او شرایط جوی در جاده‌های مازندران در زمان حاضر را ابری اعلام کرد و اضافه کرد: احتمال ریزش سنگ بویژه در جاده‌های کندوان و هراز با توجه به رانشی بودن بخش‌هایی از زمین این مناطق دور از انتظار نیست و از رانندگان می‌خواهیم هنگام تردد از این محورها، جوانب احتیاط را رعایت کنند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه محور چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

ترافیک سنگین در جاده‌های تهران، کاشان و اراک به قم

رئیس پلیس استان قم گفت: در روز‌های نزدیک به عید در محور‌های تهران - قم، قم- کاشان و قم- اراک ترافیک سنگین وجود دارد و نسبت به سال‌های گذشته تردد‌ها ۳ درصد افزایش یافته است.

با توجه به فرارسیدن عید نوروز و ازدیاد تردد در راه‌های مواصلاتی کشور، ترافیک در سطح راه‌های کشور افزایش می‌یابد، از همین رو هموطنان قبل از مسافرت لازم است که میزان ترافیک راه‌ها را بدانند تا برنامه‌ریزی بهتری برای سفر خود داشته باشند.

استان قم دارای هشت راه مواصلاتی اصلی و چهار راه فرعی است، آزاد راه قم – تهران به طول ۱۳۰ کیلومتر، جاده قدیم قم – تهران، بزرگراه قم – ساوه به طول ۸۷ کیلومتر، جاده قدیم قم - کاشان، آزاد راه قم – کاشان به طول ۱۰۴ کیلومتر، آزاد راه قم - گرمسار به طول ۱۷۳ کیلومتر و بزرگراه قم - سلفچگان - اراک به طول ۱۳۶ کیلومتر از جمله محور‌های آن است.

سرهنگ مختار پناهی، رئیس پلیس راه استان قم درباره وضعیت ترافیکی شاهراه‌های استان قم در عید نوروز گفت: با توجه به تعطیلات عید نوروز، در محور‌های مواصلاتی، آزاد راه تهران - قم، قم - کاشان، قم - اراک ترافیک سنگین و گاهی روان مشاهده می‌شود و سایر محور‌ها هم نیمه سنگین و روان است و نسبت به سال‌های گذشته حجم تردد‌ها سه درصد افزایش پیدا کرده است.

او با اشاره به حجم ترافیک درون شهر قم گفت: حجم وروردی به شهر افزایش پیدا کرده و ورودی‌های نزدیک به سمت حرم حضرت معصومه (س) و جمکران پر حجم است، در ورودی‌های شهر از جمله عوارضی تهران - قم و میدان ۷۲ تن حجم زیاد ترافیکی مشاهده می‌شود.

رئیس پلیس استان قم ادامه داد: در روز‌های گذشته، سه تصادف منجر به فوت داشتیم که یک مورد فوتی در محور دستجرد بوده و شب گذشته هم یک مورد واژگونی در آزاده راه تهران - قم داشتیم که یک نفر جان خود را از دست داد.

پناهی از مسافرین خواست که با توجه به لغزنده بودن جاده‌ها با سرعت مطمئن رانندگی کنند و از سبقت‌های بی‌رویه بپرهیزند، در رانندگی‌های طولانی از حاشیه جاده‌ها برای استراحت ۱۵ دقیقه‌ای استفاده کنند و توجه کافی در هنگام رانندگی در جاده‌های شلوغ را داشته باشند.

پناهی در پایان با اشاره به اجرای طرح نوروزی پلیس راه گفت: طرح نوروزی از ۲۴ اسفند ماه شروع شده و تا پایان ۱۴ فروردین ادامه دارد، که در این طرح حداکثر توان پرسنلی و خودرویی پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم به کار گرفته شده است، همچنین برای گشت نامحسوس در سطح محورها، از توان ارگان‌های دیگر نیز استفاده شده است و با تخلفات رانندگی نیز برخورد خواهد شد.

کدام جاده‌ها مسدود شدند؟

رئیس پلیس راه کندوان از یک‌طرفه شدن این محور برای تخلیه بار ترافیکی به سمت شمال خبر داد.

سرگرد محمد احمدی، رئیس پلیس راه کندوان از یک‌طرفه شدن محور کندوان از بالای محدوده طویر به سمت کرج و تهران خبر داد و گفت: این محور به سمت شمال یکطرفه شده است.

همچنین مرکز مدیریت راه‌های مازندران وضعیت ترافیک در محور کندوان محدوده پل زنگوله تا سیاه بیشه را نیمه سنگین تا سنگین، ترافیک در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده پلور و لاسم نیمه سنگین و دیگر محور‌ها عادی و روان اعلام کرد.

از نظر شرایط جوی بارش پراکنده برف در محور کندوان محدوده تونل و بارش باران در برخی نواحی کناره گزارش شده است.

جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال یک‌طرفه شد

محدودیت تردد تمام وسایل نقلیه در مسیر شمال به جنوب محور چالوس و آزادراه تهران - شمال در استان‌های مازندران، تهران و البرز اجرا شد.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، محدودیت تردد تمام وسایل نقلیه در مسیر شمال به جنوب محور چالوس و آزادراه تهران - شمال در استان‌های مازندران، تهران و البرز اجرا شد.

شایان ذکر است که این محدودیت به دلیل بار ترافیکی سنگین اعمال شده و یک طرفه بودن مسیر تا زمان تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد.

بارش برف در جاده دماوند

همزمان با اولین روز از سال ۱۴۰۳، شاهد بارش برف در منطقه «مشاء» از توابع دماوند هستیم.

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتي 9/5 ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود
آموزش هوش مصنوعی

تا دیر نشده یاد بگیرین! الان دیگه همه با هوش مصنوعی مقاله و تحقیق می‌نویسن لوگو و پوستر طراحی میکنن
ویدئو و تیزر میسازن و … شروع یادگیری:

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج