adexo3
۱۴۲۶۸۳۴
۵ نظر
۲۶۰۱
۵ نظر
۲۶۰۱
پ

کراش آقاپسرهای ایرانی، انگار قصد پیر شدن ندارد!

افسانه پاکرو از آن چهره‌های پربحث و مشهور فضای مجازی است. علت، بازی‌های او در آثار مختلف است؟ جنجال‌آفرین و پرحاشیه است؟ خیر. پس ماجرا از چه قرار است؟

چی بپوشم: افسانه پاکرو از آن چهره‌های پربحث و مشهور فضای مجازی است. علت، بازی‌های او در آثار مختلف است؟ جنجال‌آفرین و پرحاشیه است؟ خیر. پس ماجرا از چه قرار است؟

کراش آقاپسرهای ایرانی، انگار قصد پیر شدن ندارد!

نه به‌خاطر فیلم و سریال‌ها درباره پاکرو مدام صحبت می‌شود و نه خبری از حاشیه‌های زرد پیرامون زندگی او است. آنچه افسانه را بر سر زبان‌ها می‌اندازد، ظاهر جوان و زیبایی است که انگار تصمیم به تغییر ندارد. چهره پاکرو که متولد ۱۳۶۲ است، سالیان طولانی بدون تغییر مانده؛ البته ۴۰ سال اصلاً سن زیادی نیست و دوران جوانی به‌شمار می‌رود

. واقعیت این است که چهره افسانه پاکرو از نخستین تصویرش در سینما که متعلق به دوران نوجوانی‌اش در فیلم رویای خیست است، تاکنون تغییر محسوسی نداشته است. به‌بهانه ترندشدن این موضوع درباره او نگاهی به استایلش داریم. باور کنید که سبک پوشش و آرایشی که دارد هم در این خوب‌ماندن چهره و صورت نقش دارند.

استفاده از کت‌های خوش‌دوخت

کراش آقاپسرهای ایرانی، انگار قصد پیر شدن ندارد!

پیش از هرچیز باید بگوییم که یکی از دلایل اصلی جوان جلوه‌کردن برخی از افراد برای همیشه، تناسب وزنشان است. با نگه‌داشتن وزن در طیف متعادل، کمتر تغییرات زمان در شما منعکس می‌شوند. پاکرو همیشه اندامی موزون و متناسب دارد. هیچ‌گاه او را چاق‌تر یا لاغرتر از گذشته نمی‌بینیم. این ویژگی باعث می‌شود که کمتر بتوانیم سن واقعی‌اش را حدس بزنیم و همیشه احساس می‌کنیم که در گذر زمان، ظاهری ثابت داشته و عوض نشده است. او با اندام موزونی که دارد، امکان انتخاب مدل‌های لباس مختلف را برای خود فراهم می‌کند. یکی از مواردی که زیاد به سراغشان می‌رود، کت‌های خوش‌دوخت است. افرادی که شانه‌هایی متناسب دارند، با وجود کت‌های باکیفیت بسیار خوش‌تیپ‌تر می‌شوند. کت‌ها انواع مختلفی دارند و هم قابل استفاده در تیپ‌های اسپرت هستند و هم رسمی. افسانه پاکرو با علم به همه این نکات، از کت‌های جذابی در استایل‌هایش استفاده می‌کند که او را خوش‌تیپ‌تر جلوه می‌دهند.

آرایش ساده صورت

کراش آقاپسرهای ایرانی، انگار قصد پیر شدن ندارد!

اگر دوست دارید که مانند افسانه پاکرو کم‌سن‌تر از واقعیت جلوه کنید، باید دور آرایش غلیظ را خط بکشید. پاکرو آرایش می‌کند، اما نه زیاد و اغراق‌شده. از سوی دیگر از رنگ‌های نود و خنثی بهره می‌برد. همین رویکرد در آرایش باعث می‌شود که کم‌سن‌تر از خودش به‌نظر برسد. پاکرو مایل است که چهره‌ای نچرال از خود ارائه بدهد. در تصویر بالا هم چنین چیزی را مشاهده می‌کنید. افسانه از برق لب برای آرایش لب‌ها استفاده کرده است. پوست او کاملا آرایش دارد، اما خبری از رژ گونه اغراق‌شده یا کرمی متضاد با تناژ اصلی پوستش نیست. خط چشم و مژه‌ها هم آرایش خفیف و درستی دارند.

انتخاب مدل‌های تینیجری

کراش آقاپسرهای ایرانی، انگار قصد پیر شدن ندارد!

یکی از دلایلی که می‌تواند باعث جوان‌تر رسیدن افراد شود، انتخاب استایل‌هایی نوجوانانه و فانتزی است. افسانه پاکرو هم از این ایده پیروی می‌کند. او در بسیاری از مواقع از پوشش‌هایی استفاده می‌کند که کمی نوجوانانه‌اند و حالتی معصوم از کودکی را یادآور می‌شوند. گاهی هم آن شادابی خاص استایل‌های نوجوانی را در پوشش خود بازتاب می‌دهد. شما هم می‌خواهید کم‌سن‌تر از واقعیت جلوه کنید؟ به‌سراغ چنین استایل‌هایی بروید. به تصویر بالا نگاه کنید. افسانه با انتخاب لباسی با مدل فانتزی و کودکانه، بسیار جوان‌تر از سن واقعی‌اش به‌نظر می‌رسد.

ریسک‌نکردن

کراش آقاپسرهای ایرانی، انگار قصد پیر شدن ندارد!

پاکرو با انتخاب استایل‌هایی که در آن‌ها جای اشتباهی نیست، زیبا و موجه جلوه می‌کند. این موضوع هم تاحد زیادی در معقول‌بودن استایلش نقش دارد. در واقع، او جای پیگیری و نقدی باقی نمی‌گذارد. محافظه‌کاری در انتخاب استایل می‌تواند نگاه‌های نقادانه را از روی فرد بردارد و پذیرش تیپ او را ساده‌تر کند. در تصویر بالا هم شاهد چنین رویه‌ای از انتخاب تیپ و پوشش از سوی افسانه پاکرو هستیم. او رنگ بی‌خطای مشکی را انتخاب کرده که برای هر فرد و تیپی مناسب به‌نظر می‌رسد. در زمینه طرح و مدل هم که جای اشتباهی باقی نمی‌ماند. ترکیب مونوکروم مشکی برای شرکت در موقعیتی نیمه‌رسمی بسیار مناسب به‌نظر می‌رسد. شال و مدل موها هم که معقول و معمولی است.

اعتمادبه‌نفس در پوشش

کراش آقاپسرهای ایرانی، انگار قصد پیر شدن ندارد!

افسانه پاکرو زیبا است و خودش هم به این موضوع واقف است. حس زیبایی برای زیبا جلوه‌کردن استایل کافی نیست. باید اعتماد به نفس نسبت به خود و تیپ و استایل وجود داشته باشد. بسیاری از افراد زیبارو بدتیپ هستند یا با زیباترین استایل‌ها و لباس‌ها هم خوب جلوه نمی‌کنند. نقطه قوت افسانه در اعتماد به نفسی است که از خود ابراز می‌کند. او راحت است و معتمد به نفس و همین موضوع باعث می‌شود که در بیشتر مواقع، جذاب‌تر جلوه کند.

انتخاب اکسسوری‌های زیبا

کراش آقاپسرهای ایرانی، انگار قصد پیر شدن ندارد!

سلیقه پاکرو در انتخاب اکسسوری‌ها هم از نقاط قوت استایلش به‌شمار می‌رود. او در انتخاب دستبند یا گوشواره‌هایی با طراحی خاص و زیبا خوب عمل می‌کند. در تصویر بالا هم نمونه‌ای از انتخاب‌های او را شاهد هستید. افسانه پاکرو به‌سادگی، استایل‌های دوست‌داشتنی‌اش را از سادگی خارج می‌کند و این امتیاز بزرگی است.

علاقه به رنگ مشکی

کراش آقاپسرهای ایرانی، انگار قصد پیر شدن ندارد!

مشکی رنگ مناسبی برای حضور در موقعیت‌های مختلف است. پاکرو هم از این رنگ زیاد استفاده می‌کند. ترکیب پوست سفید او با رنگ مشکی می‌تواند تضاد جذابی به وجود بیاورد و باعث دوچندان‌شدن زیبایی‌اش شود. در تصویر بالا هم از این رنگ برای بخش مهمی از استایلش استفاده کرده است. ترکیب جین و رنگ مشکی هم خوب از کار درآمده و نمره مثبتی می‌گیرد.

در آخر

افسانه پاکرو بازیگر خوش‌چهره‌ای است. سالیان زیادی است که کم‌کار شده ولی در عین حال، بنا به گفته‌های خودش تجربه‌های جذابی در زمینه یادگیری سینما نزد بزرگان داشته است. او بیشتر به واسطه کم‌سن‌تر به‌نظررسیدن نسبت به سن واقعی‌اش شناخته می‌شود. مروری بر استایل‌های او می‌تواند در راه انتخاب‌های جوان‌پسندانه موثر باشد. نکاتی که دربره پوشش و استایل او مطرح شد، الهام‌بخش و کاربردی هستند. اگر شما هم دوست دارید که جوان‌تر از سنتان به نظر برسید، حتما مروری بر این نکات داشته باشید. یادتان نرود که هر سنی زیبایی‌های خود را دارد و لزوماً همه نباید جوان‌تر از سن واقعی‌شان به نظر برسند. موضوع مهمی مانند ژنتیک در این زمینه نقش پررنگی ایفا می‌کند. با این حال، همه دوست دارند که سرحال و شاداب باشند و کمی جوان‌تر جلوه کنند. توصیه‌های مطرح‌شده در این مقاله که با الهام از استایل افسانه پاکرو تدوین شده‌اند هم کاربردی‌اند.

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  نظر کاربران

  • مریم

   تنها علت و اصلی ترین علتش اینه که ازدواج نکرده که یکی پیرش کنه

  • مهران

   ازدواج کنه بی ریخت میشه زود پیر میشه از قیافه میافته چروک نشون میده ... پس مجرد موندن خیلی تاثیر رو چهره داره دخترا

  • ناشناس

   دقیقا همینه.
   با اگر ازدواج کنه زود پیر میشه نگران نباشید.
   منم ازدواج نکرده بودم همه سنم رو کمتر از خودم میگفتن

  • ناشناس

   سن ۴۰سالگی اوج جوانی است چه برای زن وچه برای مرد.

  • اهوازی خونگرم

   واقعا راست گفتی

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج