۹۲۷۳۴۳
۳۱۲۰۳۲
۳۱۲۰۳۲

محتوای حمایت‌شده

ایمپلنت دندان جلو

دندان‌های جلو به دلایل مختلف ممکن است دچار مشکل شوند و دیگر قابل ترمیم نباشند و علاوه بر تاثیرات مخربی که بر زیبایی شما می‌گذارند در صحبت‌کردن و خوردن و آشامیدن شما هم مشکل ایجاد می‌کنند. در این مواقع متخصصان دندانپزشکی، ایمپلنت دندان‌های جلویی را به شما پیشنهاد می‌کنند.

دندان‌های جلو به دلایل مختلف ممکن است دچار مشکل شوند و دیگر قابل ترمیم نباشند و علاوه بر تاثیرات مخربی که بر زیبایی شما می‌گذارند در صحبت‌کردن و خوردن و آشامیدن شما هم مشکل ایجاد می‌کنند. در این مواقع متخصصان دندانپزشکی، ایمپلنت دندان‌های جلویی را به شما پیشنهاد می‌کنند.

ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان جلو

برای مشاوره با دکتر وحید دهقان همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۹۱۰۰۳۹۹۹

۰۲۱-۷۹۶۵۸۰۰۰

ایمپلنت دندان جلو یک روش درمانی دندانپزشکی زیبایی برای افرادی است که دندان جلوی خود را از دست داده اند. از دست دادن دندان جلو ممکن است در اثر حادثه، به دلیل مراقبت نادرست از دندان‌ها یا به دلیل آسیب دیدن دندان باشد. از دست دادن دندان جلویی می‌تواند لبخند را خراب کند و فرد اعتماد به نفس خود را از دست بدهد. ایمپلنت دندان‌های جلو، یکی از درمان‌های حساس است و نحوه قرار دادن ایمپلنت و زمان انجام ایمپلنت اهمیت زیادی دارد.

در شرایط خاصی می‌توان همزمان با کشیدن دندان، ایمپلنت را هم در همان جلسه قرار داد که در اینصورت بایست شرایط استخوان و لثه و دندان ایده ال باشد و در این شرایط بایست بتوان دندان را خیلی محافظه کارانه و با کمترین دستکاری و آسیب به لثه، کشید.

امروزه راه‌های زیادی برای جبران دندان‌های از دست رفته وجود دارند اعم از کاشت ایمپلنت دندان حال چه با جراحی چه بدون جراحی (پانچ کردن). اگر دندان‌های خود را بر اثر تصادف یا ضربه‌ای از دست داده اید یا به هر دلیل دیگر، جای خالی دندانتان آزارتان می‌دهد و باعث کاهش اعتماد به نفستان شده است، فقط کافیست به یکی از بهترین جراحان فک و صورت، متخصصین ایمپلنت تهران، جناب دکتر وحید دهقان مراجعه کرده و مشکلاتتان را بیان کنید. دکتر وحید دهقان پس از بررسی‌های لازم بهترین راه حل را ارائه خواهد کرد.

کاشت ایمپلنت با روش پانچ روشی با کمترین میزان درد و خونریزی برای جایگزین کردن دائمی دندان‌های از دست رفته با طول عمر بالا است. این روش به خصوص برای افرادی که از انجام جراحی ترس و نگرانی دارند و یا به دلایل مختلف قادر به تحمل عوارض ناشی از جراحی لثه نیستند، مناسب است. در این مقاله قصد داریم تا به تفصیل روش کاشت ایمپلنت با پانج و مزایای آن نسب به روش معمول را شرح دهیم.

 

ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان جلو
نمونه‌های بیشتر را از اینستاگرام دنبال کنید.
 
 
 

پروسه پانچ ایمپلنت

در مرحله اول، لثه و دندان‌ها به دقت توسط دندانپزشک متخصص بررسی می‌شوند تا از نبود عفونت، نرمی لثه، سختی استخوان فک و … اطمینان یابد. اگر مشکلی بود در ابتدا مشکل‌ها برطرف شده، و در غیر این صورت در همان جلسه اقدامات اولیه انجام می‌شود.

پروسه پانچ ایمپلنت به این صورت است که با دستگاه مخصوص پانچ، که دارای سر‌های مختلف با اندازه‌های متفاوتی است، در مکان مورد نظر لثه سوراخی با عمق لازم برای کاشت ایجاد می‌شود. در این روش هیچ احتیاجی به جراحی و بریدن لثه نیست و سپس ایمپلنت کاشته می‌شود و روی آن قالبی موقت که همانند دندان‌های دیگر، ظاهری طبیعی دارد و به راحتی قابل استفاده است، قرار داده می‌شود. یعنی در صورت نیاز بیمار، بلافاصله بعد از کاشت ایمپلنت روکش موقت به بیمار تحویل می‌دهیم.

مزایای استفاده از روش پانچ ایمپلنت

 • کاهش زمان پروسه/ افزایش سرعت انجام کار
 • حداقل میزان خونریزی
 • عدم احساس درد پس از جراحی
 • نداشتن عوارض ناشی از جراحی مانند کبودی، تورم و …
 • مناسب برای تمامی افراد مخصوصا افراد سیگاری، بیماران دیابتی و...
 • نیاز نداشتن به بخیه
 • آسیب نزدن به لثه و استخوان
 • بهبود و ترمیم سریع‌تر
 • جلوگیری از تحلیل استخوان فک
 • ایمپلنت دندان مصنوعی کاربردی‌تر از دندان مصنوعی متحرک است.

ایمپلنت دندان جلو

برای مشاوره رایگان کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم.

چه افرادی به ایمپلنت‌های دندان جلو نیاز دارند؟

 • متوجه شدید که درحال از دست دادن دندان هستید.
 • تاج دندان شکسته شده یا آسیب دیده دارید.
 • دندان شما کاملا شکسته یا ترک خورده است.
 • دندان هایتان کاملا پوسیده است.
 • دندان خود را در اثر تصادف یا به علت آسیب دیدگی از دست داده اید.

مراحل ایمپلنت دندان جلو

مشابه ایمپلنت فک بالا و پایین، ایمپلنت دندان جلو نیز با ارزیابی و عکس برداری سه بعدی آغاز می‌شود.

 • ارزیابی اولیه با عکس ایمپلنت جلو

در ابتدا، فرد نیازمند مشاوره با دندان پزشک خود خواهد بود، تا بدین ترتیب بررسی‌های لازم در مورد سلامت دندان فرد صورت گیرد. پزشک با معاینه یا با کمک عکس برداری OPG برای ایمپلنت، به بررسی وضعیت دندان موجود می‌پردازد و همه گزینه‌های ممکن را با فرد در میان می‌گذارد.

 • تهیه برنامه درمانی ویژه و زمان بندی ایمپلنت

مرحله بعدی پیش بینی درمان ایمپلنت مناسب برای فرد خواهد بود. از سی تی اسکن برای تهیه تصاویر سه بعدی دندان جلویی و آرواره استفاده می‌شود، این تصاویر به پزشک امکان برنامه ریزی دقیق جراحی ایمپلنت و پیش بینی راه حل‌های ویژه هر فرد را می‌دهد.

برنامه درمانی به شکلی آماده می‌شود که از قرار گیری ایمپلنت در جای درست، عمق مناسب و زاویه مطلوب اطمینان حاصل شود. برنامه ریزی درمانی به دندان پزشک این امکان را می‌دهد تا از خطا‌های احتمالی اجتناب کند، ضمن این که فرد قادر به دریافت ایمپلنتی باشد که ظاهر و احساس فوق العاده‌ای دارد و از نظر عملکردی به خوبی عمل می‌کند.

ایمپلنت دندان جلو

 • جراحی ایمپلنت دندان جلو

به دلیل این که درمان از قبل برنامه ریزی شده است، جراحی اصلی برای قرار دادن ایمپلنت دندان جلویی بسیار سریع انجام می‌شود و ممکن است برای جراحی تنها به بی حسی موضعی نیاز باشد.

در صورتی که بیمار عصبی باشد پزشک می‌تواند از آرام بخش استفاده کند، موضوعی که باعث می‌شود فرد در زمان کوتاه ایمپلنت دندان کاملا احساس راحتی داشته باشد. بعد از جراحی، دستورالعمل‌های کامل در مورد مراقبت از محل ایمپلنت به فرد ارائه می‌شوند تا بهبودی در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود.

ایمپلنت دندان چند جلسه طول می‌کشد؟

ایمپلنت دندان جلو نیز مانند ایمپلنت سایر دندان‌ها عمدتاً سه جلسه به طول می‌انجامد:

۱ جلسه کشیدن دندان، کاشت ایمپلنت و سایر مراحل جراحی
۱ جلسه قالبگیری
۱ جلسه تحویل ایمپلنت

ایمپلنت دندان جلو

ضرورت ایمپلنت دندان جلو

دندان‌هایی پیشین (جلویی) به میزان زیادی در معرض آسیب‌های دندانی هستند و دندان پزشکان دندان‌های جلویی بیماران زیادی را به دلیل آسیب‌های ناشی از تصادفات و فعالیت‌های ورزشی درمان می‌کنند.

دندان‌های پیشین (جلویی) ممکن است به دلیل عفونت یا پوسیدگی از بین بروند. از دست رفتن هر دندان موضوعی ناراحت کننده است، اما از دست دادن دندان‌های پیشین (جلویی) موضوعی است که می‌تواند بسیاری از افراد را غمگین کند، علت امر تاثیری است که این دندان‌ها بر ظاهر و اعتماد به نفس افراد دارند.

ایمپلنت دندان جلو

دکتر وحید دهقان - جراح فک و صورت

 • اولین و تنها مرکز تخصصی کاشت دندان در کشور
 • برترین برندها و تکنولوژی روز دنیا
 • زیر نظر متخصص جراحی فک و صورت
 • توسط برترین متخصصان و اساتید کشور
 • کاشت یک دقیقه ای دندان بدون جراحی
 • کاشت دندان حتی در استخوان و لثه ضعیف
 • کاشت دندان بدون جراحی توسط متخصص جراحی فک و صورت
 • ایمپلنت ها شامل۱۰ سال ضمانت
 • ایمپلنت سوییسی ضمانت مادام العمر دارند
 • شروع قیمت از ۵/۹۷۰/۰۰۰

برای مشاوره رایگان کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم.

ایمپلنت دندان جلو
همین حالا تماس بگیرید.
 
ایمپلنت دندان جلو
نمونه‌های بیشتر را از اینستاگرام دنبال کنید.
 
 
ایمپلنت دندان جلو
 
ایمپلنت دندان جلو
تهران، سعادت‌آباد، بالاتر از میدان کاج، ابتدای خیابان هشتم، مرکز ایمپلنت دکتر دهقان

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج