۹۴۰۱۵۷
۱۴ نظر
۱۹۸۸۸
۱۴ نظر
۱۹۸۸۸

محتوای حمایت شده

فرم‌دهی بینی بدون جراحی و هرآنچه باید بدانید

خوشبختانه امروزه روش‌هایی برای فرم‌دهی بینی بدون جراحی وجود دارد که شما می‌توانید با این روش‌ها بدون بی‌هوشی و تحمل درد و عوارض ناشی از عمل‌های جراحی به فرم بینی دلخواه خود برسید.

برترین‌ها: همانطور که می‌دانید امروزه عمل زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین عمل‌های زیبایی برای زیباتر شدن چهره در ایران است. گاهی حتی برخی از افراد بدون اینکه مشکل جدی و خاصی در ظاهر بینیشان باشد این عمل را انجام می‌دهند. همه‌ی ما می‌دانیم که یک عمل جراحی چه خطرات و عوارضی برای بدنمان خواهد داشت و از اثرات مواد بی‌هوشی و حساسیت‌های احتمالی به آن آگاهیم.

خوشبختانه امروزه روش‌هایی برای فرم‌دهی بینی بدون جراحی وجود دارد که شما می‌توانید با این روش‌ها بدون بی‌هوشی و تحمل درد و عوارض ناشی از عمل‌های جراحی به فرم بینی دلخواه خود برسید.

فرم دهی بینی بدون جراحی چیست؟

متدهای اصلاح نقص بینی و فرم آن بدون جراحی را می‌توان از روش‌های زیبایی برای فرم دهی بینی و اصلاح نقص بینی در نظر گرفت، زیرا افراد به دنبال راه های کم خطر برای انجام عمل‌های زیبایی خود هستند. از روش های عمل بینی بدون جراحی که عمل سرپایی است می‌توان به لیفت بینی یا نخ، پلکسر بینی ، لیزر، تزریق ژل و یا فیلر بینی اشاره کرد. این روش‌ها ممکن است در کوتاه مدت نتیجه‌ای را برای متقاضی فراهم کند اما ماندگار نیستند و پس از گذشت مدت زمانی خاصیت خود را به صورت کامل از دست می‌دهند.

با تزریق ژل‌های فیلر می‌توان برای از بین بردن چین و چروک، پر کردن حجم‌های از دست رفته صورت و بدن و برجستگی سایر اعضا استفاده کرد. استفاده از فیلر در عمل زیبایی، یک نوع تضمین برای رسیدن به ظاهر دلخواه است. هر فردی که از وضعیت بینی خود شکایت دارد و در عین حال نمی‌خواهد یک تغییر اساسی با جراحی را تجربه کند، می‌تواند در صورت امکان از روش‌های بدون جراحی استفاده نماید که روشی بسیار راحت است.

فرم دهی بینی بدون جراحی برای چه کسانی مناسب است؟

 فرم دهی بینی بدون جراحی یک کار تخصصی است و باید در کلینیک‌های تخصصی و زیر نظر پزشک حرفه‌ای انجام شود. افراد مختلفی می‌توانند از این روش‌ها استفاده کنند. این افراد عبارت‌اند از:

 • افرادی که نگران هزینه عمل بینی هستند
 • کسانی که ترس از جراحی دارند
 • افرادی که در مشاغل حساس مشغول به فعالیت هستند
 • این نوع عمل بینی مناسب افراد با قوز بسیار کم و یا متوسط است و به این وسیله امکان رفع آن وجود دارد.
 • برای بینی‌هایی که تورفتگی کمی داشته باشد.
 • بینی‌هایی که قرینگی در قسمت نوک بینی ندارند.

فرم‌دهی بینی بدون جراحی و هرآنچه باید بدانید

برای مشاوره و اطلاع از هزینه تزریق به بینی در کلینیک صدف کلیک کنید.

تماس با ۰۹۰۳۵۰۱۹۰۹۳

چه کسانی کاندید مناسبی برای فرم دادن بینی بدون جراحی نیستند؟

 • افراد با بینی‌‌های بسیار بزرگ و گوشتی
 • افراد دارای انحراف در تیغه بینی
 • افراد با افتادگی شدید در بینی
 • افراد با بینی های قوزدار

روش های فرم دهی بینی بدون جراحی

روش‌های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد که عبارتند از:

1. فرم دادن بینی بدون جراحی با تزریق ژل

یکی از روش های بدون جراحی، تزریق فیلر در قسمت‌های از بینی صورت است که دارای نامنظمی و فرورفتگی‌اند. این نوع فرم دهی کاملا سرپایی خواهد بود و عمل جراحی در آن انجام نمی‌شود. بنابراین عوارض بسیار کمتری نسبت به سایر روش‌ها دارد. التهابات قرمز بعد از این فرم دهی نیز به علت تزریق است و بعد از چند ساعت ناپدید می‌شود. این روش ماندگاری ۶ الی ۱۲ ماه دارد.

فرم‌دهی بینی بدون جراحی و هرآنچه باید بدانید

2. کوچک کردن بینی با نخ

لیفت بینی با نخ برای فرم دهی بینی نسبت به تزریق ژل کارآمدتر بوده و ماندگاری بیشتری دارد. در این روش امکان فرم دهی برای بینی فرد وجود دارد و تا حدودی بینی سر بالا میشود. همچنین از روش فرم دهی بینی با نخ برای ترمیم نواقص بینی بعد از عمل زیبایی بینی، اصلاح و یا تغییرات در بینی استفاده می‌شود.

در این روش پزشک سوراخ‌های ریزی روی بینی فرد بیمار ایجاد می‌کند و از طریق این سوراخ‌ها نخ لیفت را از آن عبور می‌دهد. البته نخ‌های لیفت از موادی ساخته‌ شده است که بعد از مدتی جذب پوست بینی می‌شود. این روش که اغلب برای مشکل افتادگی بینی استفاده می‌شود یکی از جدیدترین روش‌های فرم دهی بینی است.

فرم‌دهی بینی بدون جراحی و هرآنچه باید بدانید

3. فرم دهی بینی بدون جراحی با پلاسما جت (پلکسر)

پلکسر بینی روشی بدون استفاده از بیهوشی، تیغ و برش است که توسط آن پوست از حالت جامد به گاز تبدیل شده و باعث جمع شدن ناحیه مورد نظر می‌شود. از این روش علاوه بر بینی برای سایر قسمت‌ها مانند پلک، اطراف دهان و .. نیز استفاده می‌شود زیرا باعث تحریک کلاژن سازی ناحیه مورد نظر میشود.

در روش فرم دهی بینی با پلاسماجت ابتدا پاک‌سازی بینی فرد انجام می‌شود و سپس پزشک نقاط مشخصی را با دستگاه می‌سوزاند. این سوزاندن در نقاط ریز انجام می‌شود و بدون درد است. روش فرم دهی بینی با دستگاه پلاسما جت بهترین روش جایگزین عمل بینی است که باعث جوانسازی پوست بینی میشود و چربی‌های اضافه روی بینی شما را می‌گیرد. این نوع فرم دهی بینی که طرفداران خاص خود را دارد در چند جلسه انجام می‌شود و عوارض بعد از انجام بسیار کم خواهد بود.

فرم‌دهی بینی بدون جراحی و هرآنچه باید بدانید

4. فرم دادن به بینی بدون عمل با دستگاه‌های ویبره حرارتی

دستگاه‌های ویبره حرارتی یکی از دستگاه‌های کوچک کننده بینی است که بیشتر برای بینی‌های گوشتی و غضروفی مورد استفاده قرار می‌گیرد و باعث باریک‌تر شدن نوک بینی میشود و در صورت استفاده از آن در چند جلسه و به مدت یک ماه می‌توانید نتایج قابل مشاهده و واضحی را دریافت کنید.

فرم‌دهی بینی بدون جراحی و هرآنچه باید بدانید

5. فرم دهی بینی با لیزر

در عمل‌های رینوپلاستی که با لیزر انجام می‌شود، پوست ضخیم‌تر بینی را می‌توان با لیزر CO2 نازک کرد. در این تکنیک، لایه ضخیم سطحی پوست کنده می‌شود و آسیبی که به بینی وارد می‌شود کم است و بیمار دوره نقاهت سریع‌تری را تجربه می‌کند. هنگامی که این تکنیک به خصوص در پوست‌های ضخیم‌تر انجام می‌شود، به مرور زمان لایه پوست سالم‌تری ظاهر می‌شود.

چه کسانی کاندید مناسب برای روش لیزر نیستند؟

 • افرادی که هر گونه عفونت پوستی در ناحیه عمل دارند
 • افرادی که هر گونه بیماری سیستم ایمنی دارند، که از کورتیزون و داروهایی استفاده می‌کنند که سیستم ایمنی را تضعیف می‌کند.
 • زنان باردار و شیرده
 • بیماران سرطانی
 • افرادی که از داروهایی برای درمان آکنه استفاده می‌کنند (مانند روآکوتان، زورتانین، آکنهژن، آکنترنت، این افراد می‌توانند ۶ ماه پس از درمان دارویی تحت عمل جراحی با لیزر قرار گیرند)
 • افرادی که از داروهای رقیق کننده خون استفاده می‌کنند (باید حدود ۱۰ روز منتظر بمانند)
 • در بیماران با پوست بسیار تیره (به دلیل خطر ایجاد اسکار)

فرم‌دهی بینی بدون جراحی و هرآنچه باید بدانید

6. فرم دهی بینی بدون جراحی با سوهان کشیدن

معمولا از روش کوچک کردن بینی با سوهان کشیدن بینی در افرادی که دارای قوز بینی هستند و یا بعد از جراحی بینی همچنان دارای برخی ناهمواری‌ها در قسمت‌هایی از بینی خود هستند استفاده می‌شود. بسته به نوع مشکل بینی افراد نوع سوهان مورد استفاده نیز متغیر است برخی از سوهان‌ها حالتی سوزنی دارند که برای بینی‌های با قوزهای بزرگ مناسب هستند برخی دیگر دارای عاج‌های درشتی هستند که قوزهای حد وسط را بهبود می‌بخشند و سوهان‌های نرم دیگری نیز وجود دارند به منظور صیقل‌دهی نهایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تکنیک به دو روش باز و بسته انجام می‌شود که در روش باز از بیهوشی عمومی و در روش بسته از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود.

فرم‌دهی بینی بدون جراحی و هرآنچه باید بدانید

7. فرم دهی بینی با بدون جراحی با تزریق چربی

این روش که نسبت به روش تزریق ژل ایمنی بیشتری دارد باید توسط پزشک متخصص انجام شود. در این روش چربی‌های شکم و پهلوها با استفاده از روش لیپوساکشن گرفته می‌شود. سپس چربی‌های به‌دست‌آمده سانتریفیوژ می‌شود و ناخالصی‌های آن جدا می‌شود. چربی خالص با استفاده از سرنگ‌های مخصوص به بینی فرد تزریق می‌شود. این روش ریسک کمتری دارد و دلیل آن این است که چون چربی‌ها از بدن خود فرد بیمار گرفته‌ شده احتمال آلرژی و یا پس زدن توسط سیستم ایمنی بسیار پایین است.

فرم‌دهی بینی بدون جراحی و هرآنچه باید بدانید

فرم‌دهی بینی بدون جراحی چه مزایایی دارد؟

 • چون بدون استفاده از تیغ جراحی است، درد و عوارض احتمالی ندارد.
 • به ظاهر دلخواه خود دست خواهید یافت.
 • کوتاه‌بودن دوران نقاهت
 • این یک عمل زیبایی است که به طور متوسط ۱۰ دقیقه طول می‌کشد.
 • انحنای بینی را می‌توان کاملا از بین برد یا حداقل وضوح آن را کم کرد.
 • نوک بینی را می‌توان به مقدار دلخواه به سمت بالا داد.
 • نقص‌های ناشی از عمل جراحی را می‌توان به این ترتیب پوشاند.
 • می‌توان بینی را صاف کرد و به فرم صاف درآورد.

فرم‌دهی بینی بدون جراحی چه معایبی دارد؟

 • ایجاد تغییر جزئی در ساختار بینی
 • بازگشت به حالت اولیه
 • ماندگاری کم
 • عدم درمان پولیپ و انحراف بینی

 

فرم‌دهی بینی بدون جراحی و هرآنچه باید بدانید

نمونه‌های بیشتر را از صفحه اینستاگرام دنبال کنید.

sadaf.clinic@

عوارض اصلاح فرم بینی بدون عمل

 تنها عوارضی که فرم دهی بینی بدون جراحی دارد ایجاد قرمزی و تورم برای چند ساعت است.

ماندگاری روش های فرم دهی بینی بدون جراحی چقدر است؟

 در کل زمان ماندگاری هر کدام از روش ها متغیر است ولی به طور میانگین:

 •  تزریق فیلر بسته به نوع و برند فیلر ، از ۶ ماه تا ۲ سال است.
 •  تزریق چربی چون چربی از بدن استخراج می شود و واکنش آلرژیک ندارد و شروع به تکثیر چربی در محل تزریق میکند ماندگاری بالاتری نسبت به تزریق فیلر دارد..
 •  روش لیفت بینی با نخ حدود ۲ سال ماندگاری دارد ولی اگر در فاصله چند ماه این عمل تکرار شود، ماندگاری خیلی بالاتر یا حتی مادام العمر دارد.

 

فرم‌دهی بینی بدون جراحی و هرآنچه باید بدانید

مزایای اسکن سه بعدی قبل از فرم دهی بینی

در  جلسه مشاوره با پزشک پس از معاینه بینی درباره تمامی تغییراتی را که می تواند روی بینی تان انجام دهد با شما صحبت می کند شما هم می توانید خواسته هایتان را با او در میان بگذارید. اما ممکن است شما و یا پزشک درک درستی از صحبت های یکدیگر نداشته باشید و این امر موجب نارضایتی از نتیجه عمل خواهد شد.  اما در طراحی سه بعدی بینی پزشک می تواند تمامی تغییراتی که قرار است حین جراحی بینی انجام دهد را بر روی عکس شما که از قبل تهیه شده اجرا کرده سپس می توانید فرم بینی بعد از عمل خود را مشاهده کنید. اگر از نتیجه کار راضی نبودید می توانید عکس را آن قدر تغییر دهید تا به فرم بینی ایده آل خود دست یابید.

هزینه فرم دهی دماغ بدون عمل​

هزینه روش‌های اصلاح فرم بینی بدون جراحی با هم متفاوت است و روش کم هزینه نسبت به عمل جراحی است. در واقع برای اطلاع از هزینه دقیق روش های فرم دهی بینی بدون عمل، باید به صورت حضوری به پزشک مورد نظر مراجعه کنید تا با بررسی نوع بینی و همچنین انتخاب روش مورد نظر برای انجام این کار هزینه دقیق تعیین شود.

 

فرم‌دهی بینی بدون جراحی و هرآنچه باید بدانید

 

کلینیک تخصصی پوست و مو صدف

کلینیک تخصصی پوست و موی صدف از سال ۱۳۸۹ شروع به فعالیت کرده و امروز پس از سال‌ها فعالیت و کسب تجربه در این زمینه، به یکی از مدرن‌ترین و مجهزترین مراکز زیبایی و سلامتی کشور تبدیل شده است. رویکرد ما، همراه کردن دانش و تخصص با تجربه است تا در برخورد با شرایط خاص هر مراجعه‌کننده، صحیح‌ترین مشاوره و بهترین خدمات ارائه شود. هدف این است که در نهایت، شما احساس بهتری نسبت به چهره و اندام خود داشته باشید.

برای مشاوره و اطلاع از هزینه تزریق به بینی در کلینیک صدف کلیک کنید.

فرم‌دهی بینی بدون جراحی و هرآنچه باید بدانید

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۷۴۳۷

تماس با ۰۹۰۳۵۰۱۹۰۹۳

فرم‌دهی بینی بدون جراحی و هرآنچه باید بدانید

نمونه‌های بیشتر را از صفحه اینستاگرام دنبال کنید.

sadaf.clinic@

فرم‌دهی بینی بدون جراحی و هرآنچه باید بدانید

clinicsadaf.com

فرم‌دهی بینی بدون جراحی و هرآنچه باید بدانید

خیابان دکتر شریعتی، بلوار میرداماد، رودبار شرقی، پلاک ۴۷، ساختمان پزشکان رودبار، طبقه پنج

 
 

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  نظر کاربران

  • من همه رو انجام دادم هیچ کدوم تاثیر نداشت...برترینها فقط داره تبلیغات الکی میکنه ...

   پاسخ ها

   • بدون نام

    واقعا راست میگی؟ دلم میخواد بینی ام کوچک بشه اما عمل نکنم، یعنی واقعا با این روشها نمیشه؟!!!

   • بدون نام

    خدا خيرت بده كه حقيقت رو گفتي

   • بدون نام

    واقعا تاثیر نداشت حتی موقتی؟اخه من از عمل میترسم بعدشم مشکلم فقط نوک بینیمه که دوست دارم کوچیکتر شه وگرنه اصلا نمیخوام فرمش تغییر کنه

  • من شنیدم با پلاسما جت روی بینی لک میفته و ممکنه هرگز از بین نره اون روش سوهان رو تابحال نشنیده بودم. روش پلکسر کسی انجام داده؟ من میخوام انجام بدم

  • با آرايش و تكنيكاي گريم خيلي بي دردسر تر ميشه بيني رو كوچك تر نشون داد

  • من هیچ کدوم از این روشهاانجام ندادم ولی با تحقیقی که کردم هیچ کدوم هم کاربرد نداره مخصوصا لیزر که بصورت رسمی تو تلویزیون نشون داد و گفت عمل بینی با لیزر استاندارد نیست.و فقط روشیه برای کاسبی پیشنهاد میدم انجام ندید ولی انتخاب با خودتونه .من خودم دارم پولام جمع میکنم بینیمو عمل کنم و تا عمل نکنم زن نمیگیرم ولی زندگی با من کاری کرده و به درجه ای از درک رسیدم که جز دل زیبا و با درک بودن هیچی از همسر ایندم نمیخوام دعا کنید ی زن خوب گیرم بیاد

   پاسخ ها

   • بدون نام

    پیش کدوم جراح میخوای بری ؟ هزینه اش چقدر ؟

   • بدون نام

    حتما براتون دعا میکنم ایشالله خوشبخت بشین

  • کاربر00:36 انشاءالله یه همسر خوب گیر تو بیاد یه شوهر جذاب و خوشگلم قسمت من بشه

   پاسخ ها

   • بدون نام

    خب به هم شماره بدید شاید قسمت هم شدید!!

   • بدون نام

    کی شوهر خوشتیپ میخواد

   • سارا

    ایشالاااا :\

  • خخخخخخخ ، اینجا شد بنگاه ازدواج
   ولی خدایی ۰۰۳۶ عمل کردی پیش یه دکتر خوب رفتی دماغت خوب شد توروخدا به منم بگو
   چند ماهه عقد کردم شوهرم دوست داره عمل کنم خودم خیلی ترسو هستم مجبورم

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج