بلیط هواپیما
۱۳۲۸۰۵۰
۱۵۳۳
۱۵۳۳
پ

رحمتی: نان بازوی خودم را می‌خورم!

رحمتی: نان بازوی خودم را می‌خورم اما با یک امضا در جام‌جهانی بازی می‌کردم. سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: با توجه به اینکه میانگین سنی تیم‌مان بالا بود تغییرات زیادی ایجاد کردیم.

فارس: رحمتی: نان بازوی خودم را می‌خورم اما با یک امضا در جام‌جهانی بازی می‌کردم. سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: با توجه به اینکه میانگین سنی تیم‌مان بالا بود تغییرات زیادی ایجاد کردیم.

 

رحمتی: نان بازوی خودم را می‌خورم!

 سید مهدی رحمتی درمورد شرایط تیم فوتبال نساجی اظهار داشت: با توجه به اینکه تیم‌مان میانگین سنی بالایی داشت سعی کردیم تغییرات زیادی در تیم‌مان داشته باشیم. از طرفی برای اینکه زودتر تیم‌مان هماهنگ شود تمرینات‌مان را زود شروع کردیم. کار را از نساجی استارت زدیم و همه چیز خوب بود. حال بازیکنان از دیدن تماشاگران خوب شد و مردم هم با دیدن شرایط تیم حالشان خوب شد. همه چیز عالی بود و فکر می‌کنم نخستین حسن تماشاگران این است که احساس مسؤولیت کادر فنی و بازیکنان را بیشتر می‌کند. این تیم مال مردم قائمشهر است و عاشقانه این تیم را دوست دارند و ما هم سعی می‌کنم با همه بازیکنان، همه انرژی‌مان را بگذاریم و آن چیزی که واقعاً شایسته و لیاقت مردم قائمشهر است را به آنها عرضه کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در خصوص نقل و انتقالات و اینکه اکثر بازیکنان از تیم سابقش یعنی آلومینیوم اراک جذب شده است، اظهار داشت: با توجه به شرایطی که تیم ما داشت و ۴۴ گل خورده‌ای که در لیگ داشتیم و جایگاه سیزدهم جدول بودیم، نیاز بر این بود که ما از پایه و اساس تیم را درست بچینیم. 

وی ادامه داد: بازیکنانی که من را یک سال تحمل کرده بودند و شرایط کار کردن را می‌دانستند و چیزهایی که از آنها می‌خواستیم را می‌دانستند، برای همین سعی کردم آنها را به تیم نساجی بیاورم. برخی هم بودند که قراردادشان تما شده بود مثل حسینی و آزادی که مبلغ قراردادشان را پرداخت کردیم و آنها را به تیم آوردیم. اگر اینجا نمی‌آمدند، مطمئنا به جاهای دیگر می‌رفتند. برای هماهنگی تیم تصمیم گرفتیم که آنها را خریداری کنیم. مظاهری نیز به تیم اضافه شد و ۶ سهمیه‌مان را خریدیم. 

سرمربی تیم نساجی گفت: جلساتی با کادر فنی داشتیم، باید از آن یک سهمیه نهایت استفاده را ببریم و باید با وسواس و ظرافت بیشتری خریداری کنیم. بازیکن آخر را در پست وینگر یا وینگ‌بک یا شاید هافبک وسط. در این ۲ پست داریم تیم را برانداز می‌کنیم و در حال بررسی هستیم که ببینیم کجا دست ما خالی است. ۲ بازیکن خارجی به جمع ما اضافه شدند، سعی‌مان بر این است که خیلی زود به جمع ما اضافه بشوند و با تیم زودتر هماهنگ شوند. مطمئناً ترکیب اولیه تیممان شرایط خوبی خواهد داشت. نگرانی نداریم.

وی درمورد قیمت‌های نجومی در بازار نقل و انتقالات و تعیین سقف قرارداد، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم به یاد دارید یا خیر؟ من نخستین بازیکنی بودم که مرا به فدراسیون بردند و قراردادم را از بالا تا پایین بررسی کردند و گفتند ۳۵۰ میلیون تومان تایید است. قرارداد من در آن زمان حدود یک میلیارد تومان بود. این سقف قراردادها فقط حساسیت را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود تیم‌ها اذیت شوند. برخی تیم‌ها هستند که با توجه به شرایط مالی‌شان خرید می‌کنند. ما نه بازیکنی را گران خریدیم و نه هزینه زیادی کردیم. 

رحمتی ادامه داد: امسال قرار است ما در آسیا حضور داشته باشیم و شاید در بخش بازیکنان خارجی کمی هزینه‌های ما بالا رفت. آداما نیان با تیم ما از سال قبل قرارداد دارد و هیچ بند فسخی ندارد و ما مجبور هستیم در خدمت وی باشیم. در مدتی که او با ما تمرین می‌کند خوب است و امیدوارم بتوانیم به هم کمک کنیم. ضمن اینکه رقم قراردادش هم بسیار بالا است، اما در راستای اهداف باشگاه و جلوگیری از آسیب زدن به باشگاه در خدمت وی هستیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی درخصوص هدفگذاری این تیم برای رقابت‌های پیش‌رو، خاطرنشان کرد: در قبلاً هم گفتم که نساجی در ۳ سال گذشته رتبه خوبی نداشت. ما ابتدا طبق هدفگذاری که کردیم به دنبال رتبه تک رقمی در لیگ برتر هستیم و در آن جایگاه ماندگار شویم و تیمی که لیاقت مردم قائمشهر است را داشته باشیم. در لیگ قهرمانان آسیا هم تلاش می‌کنیم در حد توان و بضاعت‌مان نماینده شایسته‌ای برای فوتبال کشورمان باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که نساجی برای موفقیت در آسیا چقدر شانس دارد، تصریح کرد: مشکل اصلی ما زیرساخت‌ها است و اینکه بازیکنان جوان در لیگ‌های خود نداریم. مربیان هم امنیت شغلی ندارند و ریسک نمی‌کنند و به جوانان میدان نمی‌دهند و این باعث می‌شود که هر روز بیشتر از دیروز از کشورهای آسیایی و حوزه خلیج فارس عقب بیفتیم. آنها ۲ ستاره به تیم خود اضافه می‌کنند و سایر بازیکنان هم آنها را می‌بینند و باعث پیشرفت سایر نفرات می‌شود، اما عملاً ما این شرایط را نداریم و دنبال بازیکن خارجی ارزان‌ قیمت هستیم و آن بازیکنان ارزان هم عملکرد خوبی ندارند. خدا را شکر سال گذشته عملکرد خوبی داشتیم و دو بازیکن خارجی آوردیم که خوب ظاهر شدند.

رحمتی درمورد حضور نوازی در استقلال، اظهار داشت: نوازی فصل گذشته در کنار من بود. ما ۳ سال با هم بودیم و مشکلی با هم نداریم او تصمیم گرفت که امسال در استقلال باشد. برای کادر فنی خود یک مربی پرتغالی و یک مربی ایرانی دیگر اضافه خواهیم کرد. ضمن اینکه اگر شرایط فراهم شود یک اردوی آماده‌سازی هم در ترکیه خواهیم داشت.

وی درخصوص شرایط ایوب کلانتری، گفت: کلانتری تصمیم داشت که از تیم ما جدا شود.

رحمتی در خصوص سیدحسین حسینی نیز گفت: از روز اولی که تصمیم گرفتم مربی بشوم، تصمیمم این بود که در خصوص تیم‌های دیگر و اشخاص دیگر صحبت نکنم. چیزی که برای من مهم است نساجی، تیم و هواداران این تیم است. تمام تمرکزم روی تیم خودم است. 

وی در خصوص زیرساخت‌های ورزشگاه و مجوزهای آسیا ادامه داد: من اطلاعی ندارم در این خصوص که در آزادی یا نقش جهان بازی می‌کنیم یا نه. من چیزی که در رابطه با ورزشگاه نقش جهان می‌دانستنم در نشست خبری گفتم. چیزی که ما دوست داریم این است که در ورزشگاه وطنی و در حضور تماشاگران خودمان حضور داشته باشیم. من خودم در این ورزشگاه هم بازی کردم و هم مربیگری کردم. بازی در اینجا سخت است و هواداران حمایت خیلی خوبی از تیم نساجی دارند و ما نیز دوست داریم چنین حمایتی را داشته باشیم.

سرمربی نساجی درمورد اینکه باوجود عملکرد خوبی که در تیم‌های پدیده و آلومینیوم داشت پس از انتخاب به عنوان سرمربی نساجی، برخی‌ها مثل محمد مایلی‌کهن دلیل این موضوع را دخالت امیر قلعه‌نویی دانستند، گفت: احترام زیادی برای قلعه‌نویی و مایلی کهن قائلم. آنها استاد من بودند، افتخار این را داشتم که برای هر دو نفر آنها بازی کنم. هم در تیم باشگاهی و هم در تیم ملی. فقط اینکه همه شما، مهدی رحمتی را می‌شناسید. شاید مهم‌ترین اتفاق زندگی هر کسی بازی کردن در جام جهانی باشد که برای آن همه کار بکند. من حتی حاضر نشدم که یک امضا کنم که در جام‌جهانی بازی کنم. مرا کامل می‌شناسید. این حرف‌ها برای این است که کسان دیگر را تبرئه کنیم،‌ از اسم رحمتی استفاده کنیم. سعی کردم همیشه نان بازوهایم را بخورم. تا زمانی که بتوانم کار می‌کنم، بتوانم کمک کنم. روزی هم نتوانم کمک کنم با یک خداحافظی همه را خوشحال می‌کنم. 

وی ادامه داد: حنیف هم دارد کارش را انجام می‌دهد، آن به صورت جدی.

رحمتی در خصوص تیم ملی نیز گفت: بگذارید من در خصوص تیم ملی صحبت نکنم.

 

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.
درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتي ۸/۵ ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  مطالب خواندنی

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج