۱۲۱۵۲۷۳
۱۷۶۱۵
۱۷۶۱۵

محتوای حمایت‌شده

مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز در تهران

مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز از جمله کیلینیک های تخصصی مخصوص بیماری های خاص است. اگر شما هم به دنبال یکی از این مراکز بوده اید اما تا به حال موفق به پیدا کردن آن نشده اید این مطلب را از دست ندهید.

مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز در تهران


از آن جایی که بیماری های نشیمنگاه یکی از بیماری های رایج و شایع در سنین بزرگسالی و کهنسالی است، آشنایی با مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز برای بسیاری از افراد جامعه ضروری و الزامی است. زیرا چه بسا تعداد زیادی از بیماران مشکلات مقعدی با مراجعه به مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز به سادگی و به صورت سرپایی درمان شوند. بدین شکل نیازی به عمل های جراحی سنگین و بستری چندین روزه در بیمارستان ها و صرف هزینه های آن چنانی نباشد.

امروزه کلینیک ها و درمانگاه های تخصصی زیادی در رابطه با بیماری های خاص و به ویژه بیماری های گوارشی و روده ای در تهران و اکثر شهر های بزرگ تاسیس شده اند. این کلینیک های تخصصی به راحتی می توانند با پزشکان مجرب و کادر پرسنلی قوی که دارند، انواع بواسیر، شقاق یا فیشر مقعدی، فیستول، کیست مویی، زگیل تناسلی و انواع خونریزی های مقعدی را به وسیله اشعه لیزر درمان کنند. درمان با لیزر بدون نیاز به بیهوشی و بدون خونریزی و درد در کمتر از یک ساعت در مراکز درمانی بیماری های نشیمنگاه با لیزر انجام می شود و بیمار بلافاصله پس از انجام لیزر می تواند با پای خود به منزل یا محل کار خود برود.

متاسفانه بسیاری از بیماری های مقعدی به علت خجالت بیمار و مراجعه دیر هنگام او به پزشک، دیر تشخیص داده می شود و زمانی که بیمار به پزشک مراجعه می کند، ضایعه آن قدر حاد و اورژانسی شده است که نیاز به اقدام فوری و انجام جراحی با لیزر یا چاقو است.

مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز در تهران

مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز در تهران

برای مشاوره و نوبت دهی کلینیک تخصصی نور در واتساپ کلیک کنید.

۰۹۱۹۴۵۹۳۳۴۷

معرفی مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز

انواع گوناگون مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز دقیقاً به این دلیل تاسیس و راه اندازی می شوند که بتوانند با یک اقدام فوری و عاجل و بدون درد و خونریزی به بیماری های حاد و مزمن افراد در ناحیه مقعدی درمان بدهند. بیماران با این روش درمانی با استفاده از اشعه لیزر بدون نیاز به عمل جراحی و بستری شدن در کوتاه ترین زمان ممکن به راحت ترین روش درمان می شوند. علاوه بر آن بیمار مرخص شده از مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز متحمل هیچ گونه عوارض جانبی پس از عمل جراحی نشده و دوره نقاهتی را سپری نخواهد کرد.

در بحث معرفی این مراکز درمانی بیماری های مقعدی با لیزر باید بدانید که مرکز درمانی جزء مراکز درمانی خوب و تخصصی است که علاوه بر همکاری با پزشکان مجرب و کادر درمانی با تجربه، از تجهیزات و دستگاه های استاندارد و به روز استفاده کرده باشد. زیرا تکنولوژی و استانداردی که این دستگاه های اشعه لیزر با آن کار می کنند، ممکن است دارای خطرات و ریسک هایی برای فرد بیمار باشد و یا این که با عدم مهارت کافی در انتخاب دوز اشعه لیزر بیمار به صورت کامل درمان نشود. به همین دلیل نیز مراجعه به یک مرکز تخصصی و خوب درمان بیماری های مقعدی با لیزر می تواند تا حد زیادی در درمان فرد موثر باشد.

در برخی از این بیماری های مقعدی ممکن است قبل از انجام لیزر و به منظور تشخیص نوع و میزان بیماری مقعدی بیمار ممکن است که نیاز به انجام اقدامات تشخیصی مانند کلونوسکوپی روده باشد. این اقدامات تشخیصی البته قبل از مراجعه به این مراکز درمانی و تشخصی بیماری صورت گرفته است و بیمار معرفی شده به این مراکز از سمت پزشک متخصص خود به صورت کامل برآرود و ارزیابی شده اند.

مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز در تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس وب مراجعه کنید.

www.clinicnoor.com

مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز در تهران

درمان بیماری های نشیمنگاه

آشنایی با بهترین مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز

بهترین مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز مرکزی است که بتواند بیماری مقعدی فرد بیمار را با موفقیت هر چه بیشتر و بدون عود و برگشت درمان کند. در واقع می توان دو فاکتور مهم را برای تعیین بهترین مرکز درمانی بیماری های نشیمنگاه با لیرز را در نظر گرفت. فاکتور اول تخصص و مهارت و دانش و تجربیات پزشکان و کادر درمانی آن کلینیک است که مسلماً هر چقدر بیشتر باشد در کیفیت آن درمان موثر است.

 فاکتور دوم در اطلاق نام بهترین مرکز درمانی با لیزر تکنولوژی و کیفیت آن دستگاه لیزر و کیفیت کار پزشکی است که با آن دستگاه کار می کند. هر چه دستگاه لیزر موجود در آن کلینیک از تکنولوژی بالاتر و قوی تری برخوردار باشد و هر چقدر مهارت و دانش فرد لیزر کننده بالاتر باشد، می تواند درمان بهتری را بر روی بیماری مقعدی فرد انجام دهد.

کیفیت درمان با لیزر هم از روی میزان رضایت بیمار پس از انجام لیزر و کاهش اثرات سوء بیماری مقعدی و میزان عدم عود و برگشت بیماری وی مشخص می شود. چه بسا بیمارانی که در برخی مراکز درمانی با لیزر یک بار تحت درمان قرار گرفته اند ولی به دلیل عدم تخصص و تجربه پزشک یا کادر درمانی کاربر لیزر، مدتی بعد دچار عود بیماری شده اند و در واقع بیماری به صورت موقت درمان شده بوده است.

به همین دلیل نیز تخصص و تجربه پزشکی که درمان لیزر را بر روی بیمار انجام می دهد، بسیار مهم است. حتی مراقبت ها و درمان های پزشک معالج بیمار در روزهای پس از انجام لیزر نیز در عدم عود بیماری مقعدی تاثیر دارد. مضاف بر این که توصیه های درمانی کادر کلینیک اجرا کننده لیزر نیز در روزهای پس از انجام لیزر می تواند در بهبود بیمار تاثیر گذار باشد.

مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز در تهران

بهترین مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز در تهران

همان طور که استحضار دارید مراکز درمانی بیماری های نشیمنگاه با لیرز فراوانی در سطح شهر تهران وجود دارند. اغلب آن ها نیز مدعی هستند که خود بهترین مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیزر در سطح کشور هستند. هر چند که در بیشتر مواقع پزشک معالج بیمار، معرفی کننده کلینیک انجام لیزر درمانی فرد بیمار است. ولی مسلم است که تحقیقات خود فرد بیمار و خانواده وی در تشخیص بهترین مرکز درمانی با لیزر حرف آخر را برای تصمیم گیری می زند.

بنابراین شایسته است که قبل از انتخاب کلینیک درمان با لیزری که برای معالجه بیماری مقعدی خود به آن مراجعه می کنید، مقایسه و تحقیقاتی را نیز به صورت خودجوش بر روی این مراکز درمانی انجام دهید و با درایت و آگاهی کامل آن مرکز درمانی را انتخاب کنید.

مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز در تهران

دکتر وحید معتمدی - فلوشیب فوق تخصصی کورکتال

کلینیک تخصصی درمان بیماریهای نشیمنگاهی نور

کلینیک فوق تخصصی نور فعالیت خود را ازسال 1392 با تیم جوان و کارآزموده در زمینه بیماریهای نشیمنگاهی آغاز نمود. فعالیت پزشکان فوق تخصص در این کلینیک در کنار تجهیزات فوق پیشرفته و مدرن باعث شده روند درمان بیماران عزیز با کیفیت و سهولت بیشتری انجام شود و رضایتمندی مراجعه کنندگان را به همراه داشته باشد.

مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز در تهران

دکتر باقرپور - فوق تخصص جراحی کولورکتال

خدمات:

 • درمان بواسیر و هموروئید
 • درمان کیست مویی
 • درمان شقاق (فیشر)
 • درمان فیستول
 • درمان آبسه مقعدی
 • درمان زگیل تناسلی
 • درمان پولیپ رکتوم
 • درمان توده های ناحیه تناسلی

مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز در تهران

همین حالا تماس بگیرید.

تهران

۰۲۱-۶۶۹۲۸۶۳۳

۰۹۱۹۴۵۹۳۳۴۷

اهواز

۰۹۱۶۴۹۹۸۵۸۳

مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز در تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس وب مراجعه کنید.

www.clinicnoor.com

مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز در تهران

برای مشاوره و نوبت دهی در واتساپ کلیک کنید.

۰۹۱۹۴۵۹۳۳۴۷

اهواز

۰۹۳۶۰۱۸۵۵۸۹

مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با لیرز در تهران

تهران، بلوار کشاورز ، بین خیابان کارگر و جمالزاده، جنب آزمایشگاه نور، پلاک ۹۵، طبقه پنجم، واحد ۸

اهواز، کیانپارس، پهلوان غربی، نبش خرداد جنوبی، ساختمان پزشکان ابوعلی سینا، طبقه ۷، واحد یک

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج