۹۲۵۶۰۳
۱۳ نظر
۵۰۴۸
۱۳ نظر
۵۰۴۸
پ

نقش‌آفرینی بازیگران برای فروش پالتو و باقلاقاتق!

تقریبا همه بازیگران، در تبلیغات برند‌های مختلف حضور داشته‌اند. بعضی از ستاره‌ها به واسطه تیپ و ظاهرشان، فقط در تبلیغات پوشاک حاضر می‌شوند، بعضی از آنان هم آژانس مسافرتی، اپلیکیشن و طلا و جواهر تبلیغ می‌کنند. این تبلیغات به شکل‌های مختلف در فضای مجازی، در بیلبورد‌های شهری و گاهی هم در آگهی‌های بازرگانی تلویزیون، دیده می‌شود. تبلیغات تلویزیونی به دلیل فراگیری بیشتر، طبیعتاً مهم‌تر است.

روزنامه خراسان - مائده کاشیان: تقریبا همه بازیگران، در تبلیغات برند‌های مختلف حضور داشته‌اند. بعضی از ستاره‌ها به واسطه تیپ و ظاهرشان، فقط در تبلیغات پوشاک حاضر می‌شوند، بعضی از آنان هم آژانس مسافرتی، اپلیکیشن و طلا و جواهر تبلیغ می‌کنند.

این تبلیغات به شکل‌های مختلف در فضای مجازی، در بیلبورد‌های شهری و گاهی هم در آگهی‌های بازرگانی تلویزیون، دیده می‌شود. تبلیغات تلویزیونی به دلیل فراگیری بیشتر، طبیعتاً مهم‌تر است.

سروش جمشیدی و امیرحسین آرمان تازه‌ترین چهره‌هایی هستند که در روز‌های گذشته در تبلیغات تلویزیونی دیده شده‌اند. به بهانه حضور آن‌ها، نگاهی به حضور بازیگران در آگهی‌های تلویزیونی انداخته‌ایم.

امیرحسین آرمان

نقش‌آفرینی بازیگران برای فروش پالتو و باقلاقاتق!

امیرحسین آرمان به تازگی مدل یک برند پوشاک شده و تیزر تبلیغاتی آن به تلویزیون هم رسیده است. او در صحنه‌های این تیزر، با مدل‌های مختلف کت‌وشلوار و پالتو دیده می‌شود، به مکان‌های مختلفی مانند هتل، کافه و خیابان می‌رود و لباسش توجه و تحسین اطرافیان را جلب می‌کند.

در این تیزر بیشتر از موسیقی استفاده شده و خود امیرحسین آرمان هم جز یک جمله خاص در پایان تبلیغ، دیالوگی نمی‌گوید. تصاویر و لوکیشن‌هایی که در این تیزر کوتاه می‌بینیم جذاب و متفاوت است. البته امیرحسین آرمان از لحاظ ظاهری تفاوت زیادی با کاراکتر‌هایی مانند «باربد» در سریال «ممنوعه» یا «کاوه» در «مانکن» ندارد.

سروش جمشیدی

نقش‌آفرینی بازیگران برای فروش پالتو و باقلاقاتق!

سروش جمشیدی در روز‌های گذشته با تبلیغ محصولات یکی از برند‌های مواد غذایی در تلویزیون دیده شده است. او به عنوان یک کمدین روبه‌روی تماشاگران، پشت میزی می‌ایستد و با تعریف کردن خاطره و لطیفه، شروع به تبلیغ کنسرو باقلا قاتق یک نشان تجاری می‌کند.

این که جمشیدی به طور مستقیم درباره محصول صحبت نمی‌کند و نام آن نشان تجاری به تناسب شوخی‌هایش مطرح می‌شود جالب است، اما شوخی‌ها چندان بامزه نیستند و مشخص است که صدای خنده‌های تماشاگران هم کاملا نمایشی است.

پژمان جمشیدی

نقش‌آفرینی بازیگران برای فروش پالتو و باقلاقاتق!

پژمان جمشیدی از چهره‌هایی است که حضور پررنگی در تبلیغات دارد و تا به حال او را در تبلیغ تلویزیونی فرش و یک نرم‌افزار تلفن همراه دیده‌ایم. حضور او در تبلیغ فرش بسیار متفاوت و بامزه است.

جمشیدی در این تبلیغ روی صندلی رو به دوربین نشسته و دیالوگ‌هایی را که برای تبلیغ به او دیکته شده، کاملا تصنعی به زبان می‌آورد، اما وقتی با اعتراض کارگردان مواجه می‌شود، تصمیم می‌گیرد خودش باشد و بدون این که آن جملات را بگوید، نظر خودش را درباره فرش می‌گوید و این یکی کاملا باورپذیر و واقعی به نظر می‌رسد.

در واقع او در این تبلیغ نقش فردی را که از عهده یک تبلیغ ساده برنمی‌آید، بازی و از توانایی‌اش در بازیگری استفاده می‌کند.

محمدرضا گلزار

نقش‌آفرینی بازیگران برای فروش پالتو و باقلاقاتق!

شاید از بازیگری مانند محمدرضا گلزار انتظار برود که فقط پوشاک تبلیغ کند و مدل باشد، اما او با تبلیغ نشان تجاری یک آب‌میوه، در تلویزیون، روی اتوبوس و بیلبورد‌های شهر دیده شد. در تیزر این آب‌میوه که از تلویزیون پخش شد، او در نقش خودش یعنی به عنوان یک بازیگر چهره معروف ظاهر شده است.

لنز دوربین‌ها روی او زوم شده، مردم او را می‌شناسند و با آن‌ها عکس می‌گیرد. سناریوی این تبلیغ یعنی این که گلزار آب‌میوه بخورد و قدرت خاصی در پرتاب توپ بسکتبال بگیرد و در رقابت با یک بسکتبالیست پیروز شود، چیز جدیدی نیست. بازی او در این تیزر هم شبیه همان محمدرضا گلزار است که در سینما دیده‌ایم.

پژمان بازغی

نقش‌آفرینی بازیگران برای فروش پالتو و باقلاقاتق!

حضور پژمان بازغی در تیزر تلویزیونی یک آژانس مسافربری، تقریبا به دو سال پیش برمی‌گردد. او در این تبلیغ مانند افرادی که چهره نیستند و فقط در آگهی‌های بازرگانی بازی می‌کنند، درباره خدمات این آژانس توضیح می‌دهد.

در تبلیغ هم برای معرفی این آژانس از روش خاص یا خلاقانه‌ای استفاده نشده است. درباره این آگهی و حضور او باید گفت، یک پژمان بازغی معمولی در یک تیزر تبلیغاتی معمولی. این بازیگر در تبلیغ پوشاک و چرم هم سابقه دارد.

نیما فلاح و سحرولدبیگی

نقش‌آفرینی بازیگران برای فروش پالتو و باقلاقاتق!

احتمالا تیزر تبلیغاتی روغن سرخ‌کردنی با حضور زوج نیما فلاح و سحر ولدبیگی را به خاطر داشته باشید. در این تبلیغ که فضای خانوادگی و شادی داشت از این دو هنرمند که می‌دانیم در حقیقت زن و شوهر هستند، استفاده شده بود و این انتخاب، چالش‌های آن دو بر سر خرید روغن و روابط‌شان را باورپذیر جلوه می‌داد.

نیما فلاح و سحر ولدبیگی در این تبلیغ با همان روحیه شاد و با همان روابط صمیمانه‌ای که از آن‌ها سراغ داریم ظاهر شده بودند. این تیزر که بار‌ها از تلویزیون پخش شد تجربه موفقی را در تبلیغات برای آنان رقم زد.

بهنوش بختیاری

نقش‌آفرینی بازیگران برای فروش پالتو و باقلاقاتق!

بهنوش بختیاری در زمینه تبلیغات عملکرد موفقی نداشته است. او در فضای مجازی بار‌ها و بار‌ها تبلیغات کرده، اما تنها یک تجربه در زمینه حضور در آگهی تلویزیونی داشته.

او در این تیزر، به همراه تعدادی کودک، شعر می‌خواند و یک کفش بچگانه را تبلیغ می‌کرد. این تبلیغ نه ساختار متفاوت و جدیدی داشت، نه حضور بهنوش بختیاری آن را جذاب کرده بود. تبلیغ این کفش فقط در شبکه پویا پخش شد و چندان دیده نشد.

بیژن بنفشه‌خواه

نقش‌آفرینی بازیگران برای فروش پالتو و باقلاقاتق!

بیژن بنفشه‌خواه از چهره‌هایی است که تجربه بازی در تیزر تبلیغاتی یک سایت و اپلیکیشن خرید بلیت هواپیما و قطار را داشته است. او در این تبلیغ با ورود به این سایت در خیال خود بلیت می‌خرد، هتل رزرو می‌کند و به سفر می‌رود.

استفاده از این بازیگر، جذابیت ویژه‌ای در تبلیغ ایجاد نکرده است و آن شعار آخر که از زبان او شنیده می‌شود، کاملا تبلیغاتی و بدون خلاقیت است. این تیزر تقریبا دو سال پیش در تلویزیون پخش شد و زیاد تکرار نشد.

پ
درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارنتي ٧/٢ ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

گوناگون

مطالب خواندنی

نظر کاربران

 • بدون نام

  سیروان خسروی هم با سان استار همکاری می کنه

 • بدون نام

  آرمان حتي يه شونه هم به سرش نزده:)))

  پاسخ ها

  • رسا

   همینه که انقدر جذابه دیگه

  • دخت رزمی

   بتوچه

  • دخت رزمی

   خب بتوچه

  • بدون نام

   خب بتوجه

 • جوان

  جالب اینجا که مجری سمت خدا ، نجم ، هم تبلیغ کتاب چه های قدیمی و نفیس سلطان رکن الدین و عمادالدین طبری را داشته و پول خوبی در این مدت گرفته است. منبع اینترنت

  پاسخ ها

  • کامی

   ببند بابا چرند نگو

 • بدون نام

  ماهرچه که اینها تبلیغ میکنند استفاده نمی کنیم .

 • بدون نام

  موفق ترین تبلیغ بهنوش بختیاری همون تبلیغ عطر بود که آدمو روده بر میکرد از خنده خخخ

 • خدا

  چیکار کنن،برن اسنپ کار کنن؟؟؟

 • somayeh

  خانم الهام حمیدی هم مواد شوینده تبلیغ میکنه

  پاسخ ها

  • مینا

   من که اصلا از اجرای سروش جمشیدی
   خوشم نمیاد

ارسال نظر

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج