تست دوم پرسپولیسی‌ها تا پایان هفته
۱۰۰۱۳۳۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۷
۱۰۱۷ 
یکی از دغدغه‌هایی که این روزها تیم‌های لیگ برتری با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند، انجام تست‌های لازم کروناست که مطابق با پروتکل‌های بهداشتی ارائه شده توسط ستاد مبارزه با کرونا در ورزش باید هر چند روز یک‌بار انجام شده و پاسخ آن برای مسئولان فدراسیون پزشکی- ورزشی ارسال شود

فرهیختگان: یکی از دغدغه‌هایی که این روزها تیم‌های لیگ برتری با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند، انجام تست‌های لازم کروناست که مطابق با پروتکل‌های بهداشتی ارائه شده توسط ستاد مبارزه با کرونا در ورزش باید هر چند روز یک‌بار انجام شده و پاسخ آن برای مسئولان فدراسیون پزشکی- ورزشی ارسال شود تا نظارت دقیق به سلامت ورزشکاران صورت بگیرد. در این بین پرسپولیسی‌ها پیش از اینکه تمرینات خود را آغاز کنند با حضور در ورزشگاه درفشی‌فر این تست را پشت سر گذاشتند و درنهایت هم مشخص شد که دو تن از اعضای تدارکات این تیم به این ویروس مبتلا شده و بلافاصله به قرنطینه خانگی فرستاده شدند.

طبق شنیده‌ها زمان دومین تست بازیکنان سرخ فرا رسیده و آنها در روزهای پایانی هفته جاری برای بار دوم تست کرونا را پشت سر می‌گذارند تا با خیالی راحت‌تر تمرینات آتی را برگزار کنند. البته این امکان وجود دارد که بر خلاف دفعه اول، این بار تست کرونا در ورزشگاه شهید کاظمی و در خلال یکی از تمرینات از بازیکنان سرخ گرفته شود. شایان ذکر است سرخ‌ها در تست اول از یکی از مراحل تست به‌شدت ترسیده بودند و این روزها با نزدیک‌تر شدن به زمان تست دوم اظهار امیدواری می‌کنند که این بخش دردناک تست کرونا برایشان سهل‌تر شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج