تراشتگن: فصل بعد هم در بارسلونا هستم
۱۰۰۱۶۱۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۴
۲۲۸۵ 
گلر آلمانی باشگاه بارسلونا اطمینان داد که فصل آینده نیز در باشگاه بارسلونا توپ می‌زند.

خبرگزاری فارس: مارک آندره تراشتگن در خصوص تمدید قرارداد با باشگاه بارسلونا اظهار داشت که مذاکره در حال پیشرفت بود ولی به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شد.

گلر آلمانی آبی‌اناری‌ها اما اطمینان داد که اصلا در فکر رفتن از نیوکمپ نیست.

تراشتگن از فصل 2016-2017 به دروازه‌بان اول بارسلونا بدل شده و به یکی از مهره‌های اصلی تیم لقب گرفته است.

قرارداد او تا پایان فصل 2022 اعتبار دارد ولی در پی تمدید با بارسایی‌هاست.

برخی از هواداران به دلیل تعویق افتادن در مذاکره تراشتگن و بارسلونا گمان کردند که وی از باشگاه می‌رود که این گلر آلمانی به شایعات پایان داد.

تراشتگن در مصاحبه با کیکر اظهار داشت:‌ رفتن من از بارسلونا در تابستان امسال غیرممکن است. جلسه‌ای بین مدیر برنامه من و باشگاه بارسلونا برگزار شده ولی به دلیل شیوع ویروس کرونا این جلسه ادامه پیدا نکرد.

وی ادامه داد: در حال حاضر بسیاری از مردم نگران جان‌هایشان هستند که من تصمیم گرفتم این موضوع را به تعویق بیاندازم.من در بارسلونا حس خوبی دارم و خانواده‌ام نیز در اینجا خوشحال است.

گلر آلمانی باشگاه بارسلونا ادامه داد: در حال حاضر از لحاظ بدنی در سطح خوبی هستم. از نظر ذهنی ولی باید تمرکز بیشتری روی مسابقات باقی مانده داشته باشیم. با اینکه در جایگاه خوبی در جدول هستیم ولی رئال مادرید در پی ماست و نباید آنها را نادیده بگیریم.

تراشتگن در خصوص برگزاری جدید مسابقات نیز گفت: فوتبال در عصر حاضر مشخصا متفاوت خواهد بود. ما نمی‌خواهیم خودمان را گول بزنیم، یک مسابقه بدون تماشاگر اصلا چیز جذابی نیست ولی توپ می‌چرخد و همین مسئله هم ما را شاد می‌کند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج